ofroj stomatolog 1855 njoftime

 Online 16 lexues | 1 njoftime ne pritje

Berber

Stadiumi dinoma, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune berber kam 3 vite eksperience...
 • Profesioni: Berber
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/01/2019 16:06

Kerkoj Pune Si Shitse Turni I Dyte

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
jam 19vjec jam ne shkoll te lart me nje orar fiks 8:30 me 14:30 3her be jav dal nga shkoll...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 18/01/2019 16:05

Jam I Interesuar Per Pune

Rruga Don Bosko 7, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam i interesuar per pune roje, jam 57 vjec, numer montanti 0676987018 ...
 • Profesioni: Roje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • Date: 18/01/2019 16:04

Usta Ndertimi Dhe Dekorues

Rruga hoxha yzberisht, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Persh..jam usta profesionist ne zbatim projektesh si ndertim punime dekorative riparime te...
 • Profesioni: Usta
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Date: 18/01/2019 16:01

Kurse Matematike

Lagjia 4 rruga egnatia, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Kam perfunduar Bachelor dhe Master shkencor ne degen e matematikes. Jam e interesuar per c...
 • Profesioni: Arsimtare
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 18/01/2019 11:41

Reklamus Biznesi

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50 Euro
Reklamoj biznese ne menyra te ndryshme ne Instagram dhe Facebook ...
 • Profesioni: Reklamus
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 18/01/2019 09:04

Kerkoj Te Punoj Ndihmes Kuzhiner

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Te punoj si ndihmes kuzhiner po vazhdoj nje kurs per kuzhine dhe jam I interesuar te punoj...

Kerkoj Te Punesohem Pastruese Kopshtesh Ose Cerdhesh

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Persh jam nje zonje nga Tirana mosha 50 vjeqe kerkoj te punesohen pastruese kopeshti zyra ...
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Date: 17/01/2019 21:49

Parukjere

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam shqiptare jetoj dhe punoj ne greqi prej 5 vitesh si parukjere ,bej krehje,prerje ,lyer...

Kerkoj Pune Si Ndihmes Administrator Ose Administrator (part Time)

Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si ndihmes administrator ose administrator (part time) Emri:Adrian Hoxha D...

Shofer

Rruga Besim Alla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem si shofer. Kam eksperienc pune 28 vjet. Kam patenta te klasit B, C, D,...

Kerkoj Pune

Rruga Androniqi Zengo Antoniu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punsohem si shofer disponoj patene klase b dhe c...

Berber

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
U jam indrit deliu jam iteresuar per Pune. Me peqen te punoj kam mbi 1vit. Eksperience ...
 • Profesioni: Berber
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 16/01/2019 08:54

Pergjegjes Teknik

Ghthcjcr zsdxhud, Tirane Pagesa:150 Euro
Përshkrimi: Jam ING MEKANIK JAP LICENSEN DAP PERGJEGJES TEKNIK AUTORIPARIME TE GJITH KA...

Kerkoj Pune Shofer

Stacioni i Trenit, shkoder, Shkoder Pagesa:40,000 Leke
kerkoj pun shofer kam patent te klasit b ...

Kerkoj Pune Shtepie Ose Te Mbaj Ndonje Femije Pasdite Ose Ndonje Plake

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje vajze 25 vjece familjare kerkoj ndonje pune shtepie 4 or paradite ose pasdite te ...
 • Profesioni: Shtepiake
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Date: 15/01/2019 13:17

Shofer

Kombinat, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punsoem si shofer disponoj klasin b ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 15/01/2019 11:56

CALL CENTER ANGLISHT

RR Adem Jashari, Shkoder, Shkoder Pagesa:20,000 Leke
Kerkoj pune. Call Center Anglisht. Part Time mbasdite per arsye se jam ne shkolle. zotero...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 15/01/2019 09:09

Kerkoj Pun Si Kamarier

Tirana, Arnavutluk, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Jam İ interesuar per pune turni İ par.per ditet Te marten, Te ejten, Te shtunen, dhe Te ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 14/01/2019 17:24

Jemi Nje Biznes Bojrash, Lyjm Shtepija Zyra Etj.

Shkoder , Shkoder Pagesa:100 Euro
Jemi nje biznes bojrash, lyjm shtepija zyra lokale dyqane dhe shum gjera te tjera ...
 • Profesioni: Pun
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 13/01/2019 22:14

Kerkoj Pune Kamarier

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkoj pune si kamarier. Kam eksperience 8 muaj si kamarier dhe banakier. Gjithashtu kam...

Kerkoj Pune Mesuese Anglishte Part-time.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Mesuese anglishte part time me eksperience 1 vjecare part-time,dhe aktualisht e punesuar p...

Kerkoj Pune Si Logopediste

Rruga Babë Rexha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Kerkoj pune si Logopediste kam mbaruar bachelorin kam license dhe PAISUR me terapi ABA nga...

Kuzhinjer

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
PUNOJ si kuzhinjer .kam punuar ne shum restorante ne tr dhe ne sezon si ne jal dhermi sara...

Kerkoj Pune Berber

Babrru, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam Mariglen Luga jam 17 vjec jam ne shkolle gjimnaz kerkoj pune berber ose ndihmes berber...
 • Profesioni: Berber
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Date: 12/01/2019 00:23

Kerkoj Pune Ne Turqi

Korçë District, Albania, Korce Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj Pune SI elekticist. Kam mbaruar elektriken profesjonale.kam eksperience Pune edhe ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim