operator salle interneti gaming it support tier 1 

 Online 7 lexues | 2 njoftime ne pritje

Kerkoje Pune Me Orar Te Pjeseshem

Rruga Vilat Gjermane, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Jam studente dhe kerkoj pune maksimumi 4 ore.Kam eksperienc pune ne fusha te ndryshme. Kam punuar ne fasoneri por dhe kamariere gjate sezonit veror....Kam aftesi per ta perballuar punen ne cdo pozicion qe mund te jem.Per me shum info me kontaktoni ...
 • Profesioni: marketing
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2020

Kerkoj Vende Pune

Rruga idriz bejko, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Jam e interesuar per pune shitese ,pune ne kozmetike ose sistemuese te jet turni i dyte...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2020

Kerkoj Pune Pastruese Shtepie

Kthesa e Kamzes, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkoj pune pastruese shtepie nje here ose dy here ne jave. Me eksperienc pune per me shum se 1 vit. Per momentin kam tre shtepi qe shkoj nga nje here ne jave i pastroj rregullisht. Per me teper informacion m kontaktoni ne tel. ...
 • Profesioni: Mesuesi
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2020

Kerkoj Pune

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje vajze 23 vjece.Jam ne kerkim te një pune.Kam punuar shitese furr buke,pasticeri,market,dyqan lulesh.Nuk eshte e domosdoshme ne keto profile pasi ambjentohem leht ne cdo pune.Jam pa angazhime pasi shkolle e kam mbaruar.Ju lutem kush është...
 • Profesioni: shitëse
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2020

Kerkoj Pune

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/03/2021
Kerkoj pune Turni paradite . Assistente/ Recepsion / Shitese / . Orari I disponueshem deri në oren 16:00 ...
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2020

Kerkoj Pune,si Angjet Marketingu,agjent Shitje Ne Qarkuen E Elbasanit Me Kohe Te Pjesshme ...,

Lagja Kalarruga jani todri, Elbasan Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 15/12/2020
,agjent shitje ne qarkuen e elbasanit me kohe te pjesshme ...mund te bashkpunoj me ndonje kompani e cila do te futet me ndonje produkt te ri ......
 • Profesioni: Agjent marketingu
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2020

Usta Gipsi

Fresku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Jam usta gipsi prej 25 vjetesh ne treg.Bejme punime te ndryshme: tavane te varura te thjeshta dhe te nderlikuara,mure ndarese dhe zbukurime te tavaneve dhe veshja e kollonave me allci. Grupi I punes ben pune te shpejt dhe me cilesi dhe mbajme pergje...
 • Profesioni: Usta gipsi
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2020

Mesuese Private Per Cikel Te Ulet

Caza italia, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Jam ne barcelor viti i 3 jam e afte dhe kam shume deshire re merem me femije mga klasa 1-4 kam punuar me pare kam eksperienc.. Me pelqen te merem me femijet dhe ti percjell atyre informacione ti ndihmoj ato ti pervetesojne ato.Persa i perket kostos ...

Ndihmse Guzheniere

Fshati Selite, Elbasan Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/09/2020
Jam nje vajz 24 vjece kerkoj pun si ndihmse guzheniere.Kam eksperienc ne kete pozicion km dy vjet eksperienc e njoh shum mire guzhinene greke ....

Kerkoj Vend Pune

Rruga Rinia, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/10/2020
Kerkoj nje pune nuk e kam problem cfar pune te jet. Sepse e kam te nevojshme. Kam studiuar dy vjet per gjuhe letersi. Si dhe zoteroj gjuhen angleze turke dhe frenge. ...
 • Profesioni: Shiteses/pastruese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2020

Kerkoj Pune Si Grafik Deizajner

Tek Fresku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Kerkoj pune si Grafik Dizajner jam me 6 muaj eksperience pune , Aktualisht ndodhem ne pune Studimet i kam bere per IT dhe Network...
 • Profesioni: Grafik Dizajner
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2020

Kerkoj Pune Si Kamarier Part Time

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke
Kerkoj pune kamarier part time kam 5 vite eksperien ne ket pune di si funksionon nje bar kafe ose restorant jam njohes i gjuhes greke .....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2020

Kerkoj Pune Perkthyese-recepsioniste

Rruga Teodor Keko, Τίρανα, Αλβανία, Tirane Pagesa:300 Euro
Kerkoj pune si perkthyese gjuhes greke,kam njohuri te shlelqyera ne shkrim-lexim dhe folje.(Eksperienc pune) Ose pune si recepsioniste (eksperienc pune)...

Kerkoj Punë Bukëpjekës

Rruga Besim Alla, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/03/2021
Kerkoj punë bukepjekes (jo turni 3 )...
 • Profesioni: Specialist brumi
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2020

Kerkoj Pune Shofer

Qender, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 06/12/2024
Jam 23 vjec kerkoj pune shofer Kam patente klasi B...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2020

Kërkoj Të Punësohem Si Edukatore.

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Përshëndetje! Kërkoj të punësohem si edukatore. Luaj në kitarë , kam aftësi në pikturë dhe në organizimin e grupmoshave të ndryshme ne pjesë teatrale. Shkruaj fabula ,poezi, përralla etj. Më tepër informacion rreth CV ju kontaktoj pe...
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/09/2020

Kerkoj Pune Si Mesuese /part -time

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Leke
Ofroje kurse private ne gjuhen Angleze ,per femije te moshave te ndrysheme. Oraret e pasditeve dhe fundjavat me te preferueshmet. Disponoj diplome te gjuhes Angleze si ne Bachelor dhe ne Master, gjithashtu dhe diplome me te specialuzuar per Mena...
 • Profesioni: mesuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/09/2020

Kerkoj Pune Ndihmes Kuzhinier

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 25/09/2020
Kerkoj pun ndihmes kuzhinier ku te kem mundsi te bej dhe shkollen . Kam punuar 3 sezone kam mbaruar vitin e par tek Neranxi....
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/09/2020

Babysitting Ose Edukatore

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Përshendetje! Kerkoj te mbaj femije te moshave te ndryshme ne kushtet shtepije.Mund tma sillni femin dhe ta mbaj ne shtepin time.Perfshihet ushqimi shume I mire dhe fjetja.Ne kushte shtepie kemi mundesi te kujdesemi per femijen tuaj me te gjitha s...
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 19/09/2020

Jam E Interesuar Per Pune Financiere Part-time. Ofroj Sherbime Financiare,Deklarime!

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Jam e interesuar per pune financiere part-time. Une ofroj sherbimet e meposhtme per ju: 1-Regjistrimi i faturave te blerjes 2-Regjistrimi i faturave te shitjes 3-Pergatitja dhe deklarimi i librt te blerjes dhe librit te shitjes 4-Pergatitja dhe...
 • Profesioni: Financiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/09/2020

Kerkoj Pune

Astir/Teodor keko, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje Isha I interesuar per vend Pune si elektricist. Un kam mbaruar shkollen teknike elektrike gjergji canco kte vit kam Marr edhe diplomen po ashtu kam edhe eksperjenc Pune te meparshme ne kte deg kam Mar pjes ne instalime te godinave apert...
 • Profesioni: Ndimes elektricist
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2020

Kerkoj Te Punesohem Si Shofer

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj te punsohem si shofer ( personal ) ose edhe shofer ne kompani te ndryshme zoteroj patenten B & C , mosha 27 -vjec ,eksperienc pune diku 7 -vjet .per me shum me kontaktoni ne Nr. ose email. valmircekaaa08@gmail.com...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 17/09/2020

Kerkoj Pune Asistent Dentist

Qender, Tirane Pagesa:300 Euro
Jam nje djal 23 vjec,ne proces diplomimi stomatologji Kerkoj te punesohem si asistent...
 • Profesioni: Asistent
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 16/09/2020

Mesuesi Per Arsimin Parashkollor

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Përshëndetje. Jam 23 vjeçe, kam përfunduar studimet e larta bachelor për mësuesi për arsimin parashkollor dhe jam në kërkim të një vendi pune . Luaj në kitarë, kam aftësi në pikturë si dhe në organizimin e grupmoshave të ndryshme p...
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 16/09/2020

Kerkoj Pun Si Shofer ( Personal )

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj te punsohem si shofer ( personal ) ose edhe shofer ne kompani te ndryshme zoteroj patenten B & C , mosha 27 vjec ,eksperienc pune diku 7 -vjet . ...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/09/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim