operatore online 

 Online 24 lexues | 3 njoftime ne pritje

Inxhiniere Per Pronat:Kerkoj Pune Online Nga Shtepia

, Tirane Pagesa:800 Euro Afati i Aplikimit: 19/11/2019
Kerkoj pune nga shtepia ne fusha inxhinierike apo ne lidhje me pronat.Kam experinece te mire me pronat.E disponueshme per ide e bashkepunim ! 👍...
 • Profesioni: Inxhiniere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 11/11/2019

Pershendetje ,jam Nje Vajze E Re Dhe Po Kerkoj Pune Si Pastruese Shtepie ..

Rruga: Bajram Allaraj, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Kerkoj pune si pastruese shtepie,ju lutem me kontaktoni nese mundesohet nje pune e tille .Ju falenderoj te gjitheve....
 • Profesioni: pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 11/11/2019

Kerkoj Pune

Pazari i Ri, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm. ...
 • Profesioni: marketing
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 11/11/2019

Puntore Shtepie Ose Kujdestare Te Moshuarish

Rruga Besim Alla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Kerkoj te punesohem si kujdestare te moshuarish ose puntore shtepie....

Kerkoj Pune Fizioterapiste

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune fizioterapiste..Kam mbaruar studimet per fizioterapi dhe jam licensuar..Kam 3 vite eksperience si ne fizioterapi edhe ne masazhe....
 • Profesioni: Fizioterapiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/11/2019

Makeup Artist

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 21/03/2024
pershendetje , kam 7 vite eksperjence pune ne fushen e makeupit te te gjitha llojeve. E dua shume profesionin tim .Punoj me perkushtim dhe detaje ,jam shume e komunikueshme me klientet. Mjafton vetem nje prove te kuptoni sa vlen puna ime. Faleminder...
 • Profesioni: makeup artist
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 11/11/2019

Jurist, Master Shkencor Per "E Drejte Penale"

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam i interesuar per nje pozicion pune si jurist. Aktualisht jam student ne vitin e 2 MSC per "E drejte Penale". Kam aftesi te mira komunikimi, menaxhimi dhe bashkepunimi ne grup. Eksperienca te meparshme nuk kam patur....
 • Profesioni: Jurist
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 11/11/2019

Kerkoj Pun Shofer I Klasit B

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkoj pun shofer te klasit b .Kam eksperienc 4 vjecare ne makine .Mosha 21 vjec....
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/11/2019

Shofer Klasi B

Ura shkumbin elbasan , Elbasan Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 09/09/2020
Shofer I klasi b per orare ska problem ...
 • Profesioni: 1
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 11/11/2019

Pjatalarese Ndihemese Guzhine

Fresk, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje Kerkoj nje pune pjatalarese interesohem per turnin e 2...
 • Profesioni: Dua pun
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 11/11/2019

Pune Per Infermieri

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje! interesohem per pune ne Gjermani Austri ose Zvicer per kujdesje femijesh ose personave qe kan nevoje.kam mbaruar infermierin dhe kam 5vjet eksperienc pune....
 • Profesioni: INFERMIER
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/11/2019

Kerkoj Te Punesohem Shitese Butiku

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj pune si shitese 6 ore ne dite dhe turni pare. Kam punuar me pare shitese butiku ,shitese lulesh, kujdestare femijesh ne nje kend lodrash dhe se fundemi si agjente imobilare nr kontakti ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 11/11/2019

Kerkoj Te Punoj Ndihmes Kuzhinier

Ne cdo zone , Tirane Pagesa:100 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Jam student ne vit te par . Kerkoj pun si ndihmes kuzhinier qe te pershtatet me orarin e shkolles . Kam punuar 2 sezone ne itali si ndihmes . Pagesa (nje rrog minimale jam i gatshem per te punuar ne cfardolloj orari ... 🙏...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 11/11/2019

Kerkoj Pune Juriste

Rruga e Durresit ,Tirane Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj Pune Juriste ...
 • Profesioni: Juriste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 11/11/2019

Kerkoj Pune Kuzhinier

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj pune kuzhinier kryesisht ne restorante peshku...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 11/11/2019

Me Ndihmoni

Papër, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Ju lutem me ndihmoni me nje pune ne ndihmese guzhinjerje sepse kam vertete nevoje per dicka te tille , jam nje vajze 18 vjecare dhe nuk kam asnje te ardhur ne familje...

Kerkoj Pune Ndihmes Kuzhinier

Sheshi wilson, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune ndihmes kuzhinier...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 10/11/2019

Kerkoj Te Punesohem Si Infermiere

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Dua te punesohen si Infermiere qofte ne institucionet shteterore,private qender shendetesore ,kompani rrobaqepsie.Kam mbaruar Fakultetin e Infermierise nga viti 2003-2007 ne Tirane me license.Komenti juaj fyes eshte kohe e humbur per mua,interesimi ...
 • Profesioni: infermiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 10/11/2019

Kerkoj Pune Si Kamerier

Rruga Vasil Noçka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si kamarier turni pare mundesisht....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 10/11/2019

Kamarier

Kinostudio, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/10/2019
Kerkoj pune kamarier ne tirane,jam i afte te perballoj flukset ,jam tip komunikueshem dhe i shkathet . ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 10/11/2019

Kerkoj Pune

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj pune kamarier ne tirane Kam eksperience pune orari 07;00 - 15;00 cel :...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 10/11/2019

Kerkoj Pune

Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Jam nje specialist me eksperience shume vjecare ne fushen e montimeve elektroshtepiake dhe inkasimeve Kerkoj nje kompani serioze qe operon ne kete fushe.Gjithashtu jam i afte dhe kam eksperience ne instalime 1 hidrosanitare 2 hidraulike 3 elekt...
 • Profesioni: Hidraulik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 10/11/2019

Agjente / Shitje Ne Terren

Pallati me shigjeta, Kavaja Street, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet agjente ( F ) per shitje ne terren.Ne Fushen e Parafarmacise dhe kozmetikes ...
 • Profesioni: Agjente F
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 10/11/2019

Kujdestare Per Femije

Lagja nr2, Elbasan Pagesa:600 Euro
Jam e interesuar per te punuar si kujdestare per femije ne Itali . Kam mbaruar fakultetin e shkencave sociale & kam eksperienc 5 vite ne punen me femijet . Zoteroj edhe patent B . Per me teper te interesuarit te kontaktojne ne wp (vetem ...
 • Profesioni: -
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 10/11/2019

Mesuese Private E Gjuhes Angleze.

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kërkoj punë si mësuese private e gjuhës angleze, për fëmijë parashkollor, ose në ciklin e ulët. Jam në vazhdim të studimeve për gjuhë angleze, dhe do dëshiroja që pasionin e mësimdhënies ta ushtroja që tani. Jam e aftë, korrekte, ...
 • Profesioni: Mësuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 10/11/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim