prestar makinist tirane 1965 njoftime

 Online 27 lexues | 0 njoftime ne pritje

Shofer Dhe Agjent Shitjesh

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
pershendetje kerkoj pun pozicioni shofer te kategori b dhe c me eksperjenc pune agjent shi...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 22/02/2019 10:11

Kerkoj Pune Call Center Per Gjermanisht Bursa,6 Muaj Eksperienc Pune

Rruga Besim Alla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
Kerkoj Pune Call Center per Gjermanisht Burs 6 muaj eksperienc pune,,...
 • Profesioni: operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 21/02/2019 21:04

Kerkoj Pune

Gjegjan puk, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pun ne ndertim kam punue me par ne zonat e tiranes ...
 • Profesioni: ndertim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 21/02/2019 21:02

Dado,babysitter

Rruga Tefta Tashko-Koço, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Pershendetje,jam e interesuar per nje vend pune si babysitter ne tirane jam 28 vjec dhe ek...

Teknologe

Rruga Kongresi i Dibres, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem si teknologe ushqimore . ...
 • Profesioni: Teknologe
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 21/02/2019 11:23

Shofer

Rruga/Kujtesa, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem si shofer me kohe te plote. Zoteroj patenten e klasit B, kam eksperien...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 20/02/2019 17:27

Kujdestar Qeni ,shetites,trainues .

Pallati me shigjeta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100 Leke
Jeni ne pune nuk keni kohe apo fuqi dhe pamundesi te shetisni qenin tuaj une ofroj shetitj...
 • Profesioni: Kujdestar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 20/02/2019 09:18

Jam Picamen E Furragji/buk Pjeks Me Eksperienc

Himarë, Albania, Tirane Pagesa:450 Euro
Kerkoj pune jam nga kosova jam picamen e furragj jam nga kosova ...

Kerkoj Pune Banakier Kamarier Ti Bej Te Dyja Eksperience 5 Vite

Rruga Hysen Gjura, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
kerkoj nje vend pune si banakier kamarier qe ti bej te dyja eksperience 5 vite.....

Kerkese Pune Per Shofer

Rruga Myslym Shyri, Tirane Pagesa:400 Euro
Pershendetje! Kerkoj nje pune si shofer! Jam 23 vjeç, dhe kam aftesi te mira komunikim...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 18/02/2019 23:35

Kerkese Pune Per Perkthyes

Rruga Myslym Shyri, Tirane Pagesa:300 Euro
Pershendetje! Kerkoj pune si perkthyes i gjuhes frenge, ose ne Call Center. Kam jetuar 3...

Sanitare

Rruga tavarini, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem si sanitare ne zyra ose puntore shtepie 2 ose 3 here ne jave duke f...

Kerkoj Pune Ne Ndertim Puntor

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Jam 35 vjec kerkoj pune ne ndertim ...
 • Profesioni: Punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 18/02/2019 21:47

Kerko Pune ..ne Shtrim Pllakash

Ali demi, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem ne nje kompani per shtrim pllakash...kam eksperience ne ket zanat prej...
 • Profesioni: Usta
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 18/02/2019 09:57

Kerkoj Nje Pune Part-Time

Rruga Todi Shkurti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj nje pune part -time , ne ndonje supermarket apo hypermarket ,cfare do lloj pune qe ...
 • Profesioni: i ndryshem
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/02/2019 09:56

Manager Ose Guzhinjere

Rruga Sarande, Tirana, Albania, Sarande Pagesa:600 Euro
Jam 34 viece jetoj atualisht ne itali, kerkoj pun ne shqiperi si guzhinjere ose manaxhere ...
 • Profesioni: Manager
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Date: 18/02/2019 09:48

Kerkoj Pune Si Mesuese Ndihmese

Rruga Ali kuka, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkoj Pune si mesuese ndihmese,,neper kopshte apo shkolla,kam mbaruar degen logopedi bach...

Kerkoj Pun Si Kuzhinjer

Prishtina, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pun si kuzhinjer njoh mishrat e ndryshem brumin pastat sallatat gjellrat jam nga ko...

Infermiere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
infermiere...

Kerkoj Pune Per Riparim Celularesh

Tirana, Shqipëria, Tirane Pagesa:45,000 Leke
Kerkoj pune per riparim celularesh i paisur me certefikate qe njihet breda dhe jashte shte...

Ofroj Teknik Elektroshtepiake

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofroj teknik elektroshtepiakesh Sherbim ne familje Korrektesi garanci shpejtesi pune ...
 • Profesioni: Teknik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 15/02/2019 13:09

Riparoj Elektroshtepiake

Qemal stafa, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Riparoj elektroshtepiake te ndryshme Frigorifera Soba Lavatrice Korrektesi dhe gar...
 • Profesioni: Teknik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 15/02/2019 13:09

Kerkoj Te Punesohem Baby-sitter

Kavaja Street, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem Baby-sitter ne Tirane, kam vite qe merrem me kete pune, jam njeri rreg...

Kerkoj Pune Si Ndimes Guxhunier

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
kerkoj pune si ndimes guxhunier sistemim mallrash shumice cfare do lloj pune ju lutem kokt...
 • Profesioni: ndimes
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Date: 14/02/2019 19:44

Kerkoj Nje Vend Pune

Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro
Ursula Ursula is online now regjistruar 14.10.2016 postime 1 lexuar 67 Standart Ti...

Kerkoj Pune Part Time 4ore ,

Ali kukaleshi, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkoj Pune part time,kryesisht ne kopshte me femije.Kam mbaruar degen logopedi per femije...
 • Profesioni: Logopediste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 14/02/2019 09:25

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim