pun ne lavazh 

 Online 5 lexues | 0 njoftime ne pritje

Banakiere

Pazari i Ri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/02/2020
KERKOJ PUNE BANAKIERE KAM 10 VJET ESPERIENCE PUNE JAM 35 VJEC FAMILIARE NE FUND KAM PUNUAR TOPTAN TE JETE ABIENT FAMILJAR ...
 • Profesioni: BANAKIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Shitse

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam ne vajze 22 vjece kerkoj pun si shitse kam mbaruar nje shkoll profesionale ...
 • Profesioni: Parukere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Edukatore Ne Cerdhe

Laprake pallatet hawai, Tirane Pagesa:26,000 Leke
Pershendetje jam tea skana jam 23 vjece kerkon pune si edukatore ne cerdhe e grupmoshes 6 muaj deri ne 1 vjec ...

Kasiere

Teodor keko, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/11/2019
Kerkoj te punsohem kasiere ne market ose ne dyqane te ndryshme .kam punuar mbi 3 vite eksperience ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkoj Pune

Rruga Mahir Domi, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:20,000 Leke
Jam intersuar per pun jetoj ne elbasan 20 vjec me experenc pune...

Mësimdhënie /shërbime Të Ngjashme.

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/07/2020
Përshëndetje! Jam e interesuar për punë që lidhen me fushën e mësimdhënies ( fëmijë të ciklit 9-vjeçar) ose pozicione të tilla që lidhen kryesisht me degën gjuhë -letërsi( të tipit:librari,bibliotekë,redaktim etj). Do të prefero...

Puntore Shtepie Ose Kujdestare Te Moshuarish

Rruga Besim Alla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Kerkoj te punesohem si kujdestare te moshuarish ose puntore shtepie....

Shitese

Tirane, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Kerkoj pune ne pozicionin e shiteses vetem turni i pare paga 350 mij lek...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkoj Pune

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Pershendetje jam i interesuar per nje pun ne pozicionin shites ose ndihmes ne ndonje dyqan ose qender tregetare. Faleminderit...
 • Profesioni: Shites
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkoj Pune Si Bebysitter

Rruga Shkelqim Fusha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Jam nje zonje 52 vjec kerkoj pune si babysitter kam eksperience pune. Preferohet afer komunes se parisit apo kodres se diellit. Faleminderit!...
 • Profesioni: Babysiter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kujdestari Femijesh

Rruga Besim Fagu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/10/2020
Ofroj sherbim kujdestari femijesh ne ambientin familjar .Kam eksperience pune 10 vjeçare neper çerdhe ,kopshte shkolla.Jam e diplomuar ne ciklin fillor.Adresa : rruga besim fagu Allias.Nr kontakti ...

Makeup Artist&Permanent Makeup Artist

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/01/2020
pershendetje! kerkoj pune si Makeup artiste dhe permanent makeup artiste (vetulla microblading).Jam me eksperience pune si dhe disponoj te gjitha produktet dhe pajisjet vete.Salloni qe eshte i intetesuar te me kontaktoj per me shume info,Faleminderi...
 • Profesioni: makeup artist
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Punojse Ne Familje

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj te punoj ne familje si pastruese kush eshte e interesuar le te me mar ne telef kam 5 vite eksperience jetoj me qera dhe ksm shume nevoj per pune jetoj ne tirane...

Kerkoje Pune Shitese

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj te punesohem si shitese, jam 23 vjece korrekte dhe e pergjegjshme ne pune. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Jam Interesuar Per Pune Sanitare Ne Shpi, Furre Buke, Zyra

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/03/2021
Jam e interesuar per sanitare ne shpi, furre buke, zyra...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkoj Pun

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje goc 22 vjec dhe kerkoj pun. Kam punuar shitese furr buke pasticeri, nuk kerkoj domosdo shitese, mund te punoj dhe ne profile të tjera. Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar ....
 • Profesioni: ...
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkoj Pune Vetem Per 3 Muaji

Rruga Myslym Keta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/11/2019
Kerkoj nje pune vetem per 3 muaji sepse me pas do largohem jasht vendit. Por e kam shume te nevojshme qe te angazhohem me pune per sa kohe jam ketu. Kam eksperience ne fushen e shitjeve. Kam punuar ne pozicionin e shiteses per 3 vjet ne qendren treg...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkoj Pune Si Shitese, Butik Rrobash Apo Furre Buke Qyteti Shkoder

Qyteti shkoder, Shkoder Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si shitese, butik rrobash apo furre buke qyteti shkoder. E disponueshme tunin e pare...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkoj Pun Ne Nje Supermarket Ose Ne Nje Dyqan Rrobash Si

Afer policis rruga koco brisku , Elbasan Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 13/12/2019
Te punoj si ndihmse shitese ose dicka e till...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Pjatalarse

Laprak, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj te punesohem bashke me vajzen time si kujdestare per te moshuara kujdesatre per femije pjata larese pastrim shtepie.Dhe per pune sezonale neper plazhe ...

Kerkoj Pun Per Ndimse Pasticiere

Astir, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pun ndimse pasticiere. Per cdo lloj turni. Kam mbaruar shollen per pasticiere....
 • Profesioni: Ndimse pasticiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkoj Pune Per Pastruze Shtepie Ju Lutem Mundet Te Me Ndihmoni ?😐

19-Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qema, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 18/10/2019
Kerkoj pune ....
 • Profesioni: Sherbim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkoj Pune

Pazari i Ri, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm. ...
 • Profesioni: marketing
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkoj Pun Pa Eksperienc

Durres, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/01/2020
Kerkoj pun pa eksperienc...
 • Profesioni: Durres
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkoj Pune Si Recepsioniste,operatore Callcenter Gjuha Italine Ose Shitse.

Rruga Miqesia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/12/2020
Kerkoj nje pune serioze ne disponibilitet per 8 ore...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim