pun te ndryshme tirana 

 Online 14 lexues | 0 njoftime ne pritje

Pastruese Shtepie

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:2,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/07/2021
Jam e interesuar te punoj si pastruese shtepie, kam eksperienca. E pergjegjshme dhe korrekte ne pune....
 • Profesioni: Pastruese shtepie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2021

Kerkoj Pune

petraq poshnjari, Fier Pagesa:Me Marreveshje
jam e interesuar per nj vend pune cfardo pune qe te jet ...
 • Profesioni: Kuzhiniere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2021

Pershendetje! Jam E Interesuar Per Pune!

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/03/2021
Kerkoj pune te tipit si:shitese ne ndonje butik veshjesh,bizhuterive apo edhe produkteve kozmetike,konsulente,recepsioniste,asistente apo mirepres edhe sugjerime te tjera,me kenaqesi. Gjithashtu jam e interesuar edhe per pune online social menager! ...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/02/2021

Kerkoj Pune Estetik Microblading.

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/04/2021
Merem me vetulla microbladin kam eksperjenc 2 vjecare kerkoj pun ne kete profesjon . Cdo produkt i imi me perqindje . Koha e pjesshme. ...
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2021

Kerkoj Vende Pune

Rruga, Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 30/06/2021
Pershendetje... Jam e interesuar per vende te lira pune,jam 20 vjec banoj ne tirane.jam studente viti dyt per ekononi dhe dua te punoj sepse me duket kohe e pershtatshme per te shprehur aftesit e mia.... Faleminderit....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2021

Kerkoj Te Punsohem Si Kasjere Ose Dhe Ndihmese Guzhinjere.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/03/2021
KERKOJ TE PUNESOHEM SI KASIERE KAM EKSPERJENC MBI KATER VITE POR KERKOJ GE PUNSOHEM DHE SI NDIHMESE GUZHINJERE KAM EKSPERJENC PREJ DY VITESH....
 • Profesioni: Kerkoj Te punsohem
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/02/2021

Kerkoj Pune Turni || Ose Part Time

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje djale i cili kerkoj pune turni 2ose part time...
 • Profesioni: Punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2021

Kerkoj Pune Si Shofer Kam Patenc B Dhe C

Thumanë, Shqipëria, Kruje Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2024
Kerkoj pun si shofer fugoni kamjoncine shperdares kam patenten b dhe c ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2021

Klinike Dentare

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj partner biznesi ne hapjen e nje klinike dentare me dy ose me shume unite Dentare ,mjeku/mjekja duhet te kete license edhe bazen e vet materiale. Si qytet prefoj Tiranen po mund te bisedoj edhe per nje klinike ne rrethe....
 • Profesioni: Stomatolog
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/02/2021

Kerkoj Pune

Don Bosco, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj Pune si shitese pjatalarese sistemuese ose dhe ne profil tjeter.Kam punuar shitese ne furr buke pasticeri,market, dyqan lulesh.Jam 23 vjece dhe pa angazhime.Kam mbaruar bachelorin.Kontakt WhatsApp...
 • Profesioni: Te ndryshme
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/02/2021

Kerkoj Vende Pune

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje.... Jam e interesuar per pune,jam 20 vjece studioj per ekonomi viti dyt bachelor jam e gatshme per pune te shpreh aftesite e mia... Faleminderit ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/02/2021

Kerkoj Pune

Rruga Jorgji Truja, Tiran, Arnavutluk, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/04/2021
Pershendetje, shkollen e lart e kam mbaruar ne Turqi ne degen e Ekonomise, kam punuar dhe gati 2 vite e gjysem ne ndertimi i Hidrocentralit te Moglices ne firma turke Limak AGE JV ku kam punuar si perkthyes, ne zyren e finances si dhe te zyren e bur...
 • Profesioni: Ndihmes ekonomist
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/02/2021

Kerkoj Pune Me Photoshop

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 06/05/2024
Kerkoj pune qe kerkojne perdorimin e Adobe Photoshop...
 • Profesioni: Designer
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/02/2021

Kerkoj Pune Turni ||

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje djal i cili kerkoj pune turni 2ose part time...
 • Profesioni: Punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/02/2021

Kerkoj Pune Shofer/shperndares

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 06/06/2024
Jam 24 vjec Kerkoj pune si shofer/shperndares Kam patente klasi B prej 5 vitesh...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/02/2021

Kerkoj Pune

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 28/02/2021
Kerkoj pune si kamarjere ose sistemuese ne super market ...
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/02/2021

Vend Pune I Lire Si Arkitekt/e

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/02/2021
Kerkojme Arkitekt/e, per projekte si apartamente, bare, restorante, etj. Minimumi te kete 3 vjet eksperience pune. Page e kenaqshme, kushte shume te mira pune, orar zyrtare 09.00-18.00 ...
 • Profesioni: Arkitekt/e
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 25/02/2021

Kerkojme Pune

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/10/2021
Jemi grup puntoresh prej 5 vete dhe marrim qfare do lloj pune persiper si prsh ngarkime shkarkime te peshave te renda dhe pune neper shtepi gjithashtu dhe transporte ...

Kerkoj Pune Si Kimiste/teknologe Ushqimore

Tirana, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si kimiste/teknologe jam diplomuar per kimi/teknologji ushqimore tek shkencat e natyres si dhe kam experience pune ne kete profesion....
 • Profesioni: Kimiste/teknologe
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/02/2021

Kerkoj Pune Si Shofer Kamioni . Iu Lutem Kush Eshte Ne Kerkim Te Nje Shoferi Te Me Kontaktoje .

Rruga Londër, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 23/04/2021
Mosha 50 vjec . Zoteroj patente te klasit B . Patente CAP dhe DAP. ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 24/02/2021

Kerkoj Pune Si Kimist/teknologe Ushqimore

Unaza e re, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si kimiste/teknologe jam diplomuar per kimi dhe teknologji ushqimore tek shkencat e natyres si dhe kam experience pune ne kete profesion,...
 • Profesioni: kimiste/eknologe
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/02/2021

Kerkoj Pune I Babysitter

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 16/07/2022
Kerkoje pune si babysitter jam 62 vjec .Kam pervojë pune, jame femre pranoje pune vetem ne Tirane....
 • Profesioni: babysiter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 60-70 Vjece
 • Publikimi: 24/02/2021

Kerkoj Pune Si Berber

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si berber.jam i certefikuar per kete profesion dhe njoh mir trendet e fundit te stilimit te flokeve ....
 • Profesioni: Berber
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/02/2021

Kamarier Bari

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/05/2021
Kerkoj te punesohem si kamarier bari. Kam eksperience pune 7 vite si kamarier. Pagesa 20 mij lek (te reja)...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/02/2021

Menaxher Lavazhi

Kinostudio, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke
Pershendetje kerkoj pune si menaxher lavazhi kam exprienc ne zonen e tiranes jam 27 vjeq jetoj kinostudio ju faleminderit....
 • Profesioni: Menaxher lavazhi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 23/02/2021

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim