pune ne velipoj 956 njoftime

 Online 12 lexues | 0 njoftime ne pritje

Agjent Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 26/12/2019
Prsh jam eltoni kerkoj te punesohem si agjent shitjesh kam esperienc disa vjecare neper rrethe jug veri dhe njohuri shum te mira te Tiranes +rrjetet e supermaketeve disponoj patent klasi C tel flm...
 • Profesioni: Agjent shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 27/05/2019

Kerkoj Pune Part Time

Institut, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem si kamarier part time per 4 ore ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/05/2019

Kerkoj Pune

, Korce Pagesa:Me Marreveshje
Jam shofer me patente a b. C d dhe deshmi taksie kerkoj pune...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2019

Electricist

Albania, Lezhe Pagesa:20,000 Leke
Instalime Elekrike ...
 • Profesioni: Electricist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2019

MICROSHADING | MAKE UP ! FACE TREATMENT |

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
KERKOJ PUNE ME MARREVESHJE | % | PUNIME VETULLE SFUMATURE DHE ME FIJE ME METODAT SEMI PERMANENT • MICROSHADINGMICROBLADING ⬇️ MAKE UP PROFESSIONAL ⬇️ TRAJTIME FYTYRE SPECIFIKE PER FYTYRA PROBLEMATIKE⬇️ CERTIFIED 🔖 ME EKSPERIEN...
 • Profesioni: ESTETISTE
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2019

ESTETISTE Dhe MAKEUP Artist/ BROW Artist

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkoj nje pune me marreveshje (%) ! Ofroj : Makeup professional Trajtime fytyre{ masazhe,pastrime te thella,keshilla per lekuren,trajtime specifike dhe relaksuese} Kurim i vetullave me metoden micro/blade/shade si dhe rezultate te kenaqshme te...

Kerkoj Pune Si Asistent Jurist. Kam Mbaruar Studimet E Larta Juridike. Master Shkencor E Drejta Pena

pallati, Durrësi, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj Pune si asistent jurist. Kam mbaruar studimet e larta juridike. Master shkencor e drejta penale....
 • Profesioni: Jurist
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/05/2019

Babysitter

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/08/2019
Kerkoj pune pasdite babysitter. Kam eksperienc 1 vjecare .Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp ...
 • Profesioni: Babysitter dado
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 24/05/2019

Kerkoj Pune Si Menaxher Restoranti - Eksperience +5 Vite Ne Menaxhim

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 19/06/2019
Pershendetje, Jam i Interesuar per tu punesuar si Menaxher Restoranti. Kam punuar ne disa nga Restorantet me me Emer ne Tirane jam i interesuar vetem per Oferta serjoze dhe te paguara mire brenda Tiranes. ...
 • Profesioni: Menaxher
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/05/2019

Kerkoj Pune Si Shofer Personal

Rruga Besim Alla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/06/2019
Jam 30 vjec kam patente te klasit C Kam eksperience pune si shofer 11 vecare 5 vitet e fundit me kamion 4aks vetshkarkues i gatshem per cdo lloj prove ne cdo lloj rruge ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 21/05/2019

Kerkoj Pune

Manush alimani shkoder, Shkoder Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/02/2024
Kerkoj pune per menaxhim...
 • Profesioni: Menaxhim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/05/2019

Perkethyes Turqishte

Korçë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofroj perkethime te gjuhes Turke qofte ne letra qofte ne te folur. Jam i interesuar te punoj ne firma, konpanie turnstile dhe individe. Per me tej kontaktoni: ...
 • Profesioni: Perkethyes
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

Mjeshter Gipsi

Rruga Bicaj, Kukës, Albania, Kukes Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 19/06/2019
Kam punuar ne londer 2 vjet e gjysme ne londer mjeshter gipsi. ...
 • Profesioni: Mjeshter
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/05/2019

Kujdestare Kafshesh- Dog Walker

Blloku Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2020
Kerkoj pune si kujdestare kafshesh/dog waker . Jam 18 vjece dhe kete pune e bej me shume per kenaqesi dhe pasion. Kam eksperience me lloje te ndryshme kafshesh shtepiake. Mund te punoj dhe me kohe te pjesshme nese deshironi. ...
 • Profesioni: Dog walker
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/05/2019

Pune

Rruga Kumini, Durrës, Shqipëria, Durres Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj pune si kamarjer ose ndimes guzhenjer ....
 • Profesioni: Ndimes guzhenjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/05/2019

Ekonomiste, Kontabiliste

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 14/02/2024
Pershendetje Kerkoj te punesohem si ekonomiste ...

Kerkoj Te Punsohem

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Si punonjes sherbimi ose si shofer me patente te klasit c etj....

Kerkoj Pune Si Saldator

Kodër-Kamëz, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Jam 32 vjec dhe kerkoj pune si saldator..Jam i afte te punoj me elektroda dhe ne menyra te tjera....
 • Profesioni: puntor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 18/05/2019

Kevin Musollari 24 Vjec Jetoj Ne Tirane Kerkoj Pun Security Mbas Ores 18:00

Rruga Kodra e Priftit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kevin Musollari 24 vjec jetoj ne Tirane kerkoj pun security mbas ores 18:00...
 • Profesioni: Security
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/05/2019

Recepsionist Hoteli!

Sauk, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam i interesuar per Recepsionist Hoteli turni i 3. Njoh shume mire gjuhen angleze, gjithashtu zoteroj eksperienca te meparshme...
 • Profesioni: Recepsionist
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 16/05/2019

Kerkoj Pune

Rruga Vllazën Huta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:70,000 Leke
Kerkoj Pune Financiere ose Ekonomiste ...
 • Profesioni: Financiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • Publikimi: 16/05/2019

Kerkoj Dy Vende Punesimi

Astiri, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 17/06/2019
Kerkoj dy vende per vete dhe vajzen time .punesimi per pjatalarese pastruese per ne plazhe pune sezonale ...

Ekonomiste

Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkoj pune si ekonomiste....
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 14/05/2019

Kerkoj Pun Si Shofer Privat

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj pun si shofer personal me koh t plot...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 13/05/2019

Shofer Profesjonist Me Patent A B C D

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
jam i interesuar per pune si shofer zotroj patenten si me lart jam korekt ne pune kam eksperienc te gjate ...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 13/05/2019

Kerkoj Pune Shofer

Rruga Naim Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pun si shofer personal ose dhe per biznes Zoteroj patenten e klasit A.B.C Menyra e komunikimit shum e mir ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 13/05/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim