pune per moshen 17 vjec 

 Online 14 lexues | 3 njoftime ne pritje

Kerkoj Pune

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 02/02/2022
Kerkoj pune call center shqip ose Spanjisht, chat olnline.Part time ose me kohe te plota. Ose ne qender masazhe por skam experience. Nese mund te me ndihmoni duke me shkruar ne whatsupp...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 16/07/2020

Kerkese Per Pune

Rruga Blerimi, Durazzo, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoje pune si juriste ose asistente zyre. Kam mbaruar programin bachelor+ master shkencor per te drejten private....
 • Profesioni: juriste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/07/2020

Shofer Personal Me Eksperjenc Pune Mbi 15 Vjet Me Patent B

Rruga e qelqit, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Shofer personal mbi 1...

Callcenter Gjuhe Gjermane / Bojaxhi / Letra-muri / Laminat /kuxhin / Kamanier

Rruga Bajram Curri, Kamza, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/05/2023
Un kerkoj pun mesoj dhe punoj Per kta pune si shinova punoj me zanat dhe me vulnet e per qeff... Ju lutem me kontaktoni per xdo pun...

Bebysiter

Rruga Endri Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/08/2024
Kerkoj pun si bebysiter per pjesen e mbasdites.2 me 10.Kam reth 8 vite eksperjenc jam tip i qet dhe me plq femijet e cdo lloj moshe.kush esht i interesuar te kontaktoj.nr ...
 • Profesioni: Bebysiter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/07/2020

Kerkoj Pune

Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
pershendetje jam nje vajze 22 vjece . Kam mbaruar studimet bachelor per administrim biznes dhe jam ne kerkim te nje pune . Kam bere nje trajnim 4 javor per kte fushe ku jam pajisur dhe me certifikate . Theksoj dicka qe nuk kam eksperienc pune . ...
 • Profesioni: te tjera
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 14/07/2020

Baby Siter.

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Jam një zonje që kërkoj të punësohem si baby siter. Kam eksperienca të shumta dhe të gjata pune, e dashur dhe e përkushtuar me fëmijët. Banoj në Tiranë, lagjia e Astirit. ...
 • Profesioni: Baby siter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • Publikimi: 14/07/2020

Kerkoj Pune Si Kamarjer Ne Zonen E Tiranes

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune kamarjer ne zonen e tiranes. Kam eksperience pune 1 vjecare ne bare. Flas gjuhen italiane. Jam 20 vjec. Mundesisht puna te jete vetem turn i pare. 1 dite pushim ne jave. Kerkoj nje ambjent ku te kete levizje domethene bakshish, si dhe ko...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/07/2020

Kamarier

Tirana, Albania, Himare Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem per kamarier ne sezonin veror ne : Vlore Shkoder Shengjin Sarande Durres Kam pervoje pune ne restorante jashte vendit, si dhe flas gjuhen angleze dhe spanjolle! Me kontaktoni ne Viber/Whatsapp +...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 14/07/2020

Kerkoj Pune Banakier

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kam punuar Banakier ne Itali per 1 vit e 5 muaj dhe ne Shqiperi per 1 vit.Jam 22 vjec dhe jam njeri korrekt me punen. Paga nga 35.000 deri ne 50.000...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 13/07/2020

Bukepjekes

Rruga Besim Alla, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/09/2020
Jam i interesuar per pune si furxhi ...(jo turn i 3) Faleminderit !...
 • Profesioni: Specialist
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 13/07/2020

Modele Per Floket

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj vend pune si modele per floket! (reklamim) Kam floke te gjate 60+ cm, bojekaf, te shendetshem dhe te palyer me pare. Cdo lloj biznesi qe ka te bej me moden, parukerine, apo brand-e te ndryshme per produktet e flokeve mund te me kontaktojne n...
 • Profesioni: modele
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 13/07/2020

Shoqerues Menaxher Lokalesh Hotelesh Dhe Pika Karburanti,agjent Imobiliare.

Rruga Stacioni i Trenit 23, Shqipëria, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Puna e meparshme si menaxher lokalesh,hotelesh dhe pika karburantesh....

Kerkoj Pune Berber

Yzberisht, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/10/2020
Kerkoj pune si berber .Kam eksperienc 2 vite .Dua te punoj me perqindje 50/50 dhe paisjet do preferoja ti kishte vete dyqani nqs jo ska prb sepse kam dhe te miat...
 • Profesioni: berber
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 11/07/2020

Bebysitter

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/12/2020
Kerkoj te punesohem si bebysitter. Kam eksperienc pune me femije 3-4 vjec. ...
 • Profesioni: Guzhine
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/07/2020

Avocado Tirana

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/06/2021
Avocado Tirana- kerkon te punesoje banakier/e Me eksperience pune Kushte shume te mira pune Kontakti vetem WhatsApp...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/07/2020

Picier PART TIME

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 01/08/2020
Kerkoj pune ne pozicionin e picierit! Part Time, paradite ose pasdite !! 07:00 me 11:00 , ose 17:00 me 21:00 !!! Me telefononi, ose me shkruani ne Gmail-in time ,, (xhuljosuci@gmail.com). Faleminderit...
 • Profesioni: Picier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 08/07/2020

Kerkoj Pune Part-time

Rruga Himë Kolli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pune te dyte, me pak ore. Njohuri ne: Photoshop Premiere Illustrator Audition Aktualisht i punesuar ne radio-televizion, si montazhier dhe teknik pulti Eksperience pune dhe ne piceri....
 • Profesioni: Graphic Design
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 08/07/2020

Kerkoj Pune Si Asistente Zyre

Rruga Albanët, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kam mbaruar fakultetin e inxhinierise mekanike dhe fakultetin e drejtesise ,.kerkoj Pune si asistente zyre ne ndonje kompani ose zyre noterie ...
 • Profesioni: Asistente zyre
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 08/07/2020

Kerkoj Te Punesohem

Rruga Mahir Domi, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2022
Kerkoj te punesohem banakjer sezon veror ose recepsionist mosha 20 vjec me experienc pune...
 • Profesioni: Banakjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 07/07/2020

Shitese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
kerkoj pune si shitese,kam marrdhenie te mira komunikimi me te tjeret...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 07/07/2020

Kerkoj Pune

Sauk / xhamia rruga hamide dalipi, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje vajze 19 vjecare kerkoj pune te tipit si ndihmese banakiere kam punuar ne banak ndihemse laja filxhanet pastroja barin. Kam punuar pjatalarese dhe jam mar me pastrime baresh ...
 • Profesioni: Ndihmese ne bare
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 07/07/2020

Ndihmese Doktori.....sekretare...asistenete

Elbasan County, Shqipëria, Elbasan Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 29/10/2021
Ndihmese doktori.....sekretare...asistenete Alba Allko Elbasan ...
 • Profesioni: Arsim
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 07/07/2020

Kerkoj Pune Si Laborante

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kam mbaruar Fakultetin e Shkencave Mjekesore Teknike dega " Teknik i larte laboratori " me noten 9 ne diplome, masterin profesional per te njejten dege me noten perfundimtare 9, liçensuar me 90 pike. ...
 • Profesioni: Laborante
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/07/2020

Kerkoj Pune Mesuese Biologjie

Rruga Demneri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si mesuese Biologjie. Kam mbaruar studimet Bachelor ne Biologji dhe Master ne AML (Arsim i mesem i Larte). Kam kryer stazhin profesional dhe jam ne pritje te dhenies se licenses. Kam mbaruar studimet me rezultate shume te mira, jam e per...
 • Profesioni: mesuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/07/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim