punonjese sociale  

 Online 4 lexues | 2 njoftime ne pritje

Kerkoj Pune

Sauk / xhamia rruga hamide dalipi, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje vajze 19 vjecare kerkoj pune te tipit si ndihmese banakiere kam punuar ne banak ndihemse laja filxhanet pastroja barin. Kam punuar pjatalarese dhe jam mar me pastrime baresh ...
 • Profesioni: Ndihmese ne bare
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

Kerkoj Pune Call Center

Shijak, Albania, Durres Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2020
jam nje vajze 17 vjece dhe kerkoj pune ne call center e njoh dhe e flas shume mire gjuhen angleze dhe kam aftesi bindese komunikimi me klientet....
 • Profesioni: studente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

Kerkoj Pune

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj pune Kam punuar me pare si shitese ne mje supermarket dhe ne nje furre buke. Nuk eshte domosdoshmeri vetem ne profilin e shitesen pasi mund te ambjentohem kollaj edhe me pune te tjera Jam ne shkolle ne bachelor pra kerkoj nje pune turn i d...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

Shitese Ne Market Ose Butik

Lagja 17 , Durres Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune shitese ne makete ose butik . Jam me shkoll te mesem ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

Kerkoj Pun

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje goc 22 vjec dhe kerkoj pun. Kam punuar shitese furr buke pasticeri, nuk kerkoj domosdo shitese, mund te punoj dhe ne profile të tjera. Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar ....
 • Profesioni: ...
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

Bebysitter

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/12/2020
Kerkoj te punesohem si bebysitter. Kam eksperienc pune me femije 3-4 vjec. ...
 • Profesioni: Guzhine
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Shitese

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje vajze 17 qe kerkoj pune si shitese.Jam e mire ne komunikim dhe jam shume e rregullt ne detyrat qe me jepen....
 • Profesioni: Shiteser
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

Kerkoj Te Punesohem Kamarjere Banakjere.

Rruga kavajes, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/06/2020
Kam 6 vite eksperience....

Baby Siter

Kthesa e Kamzes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/06/2020
Jam nje zonje 53 Vjece jam ne kerkim te punes si baby siter prane zones "KTHESA E Kamzes" dhe "Laprak" Familja te jete e rregullt! Nr tel: ...
 • Profesioni: Babysiter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Kërkoj Punë Si Operator Salle Interneti / Salle Gaming / IT Support Tier 1

Rruga Dum Alla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke
Kërkoj të punësohem si operator salle interneti, ose operator salle gaming, ose [i]IT support[/i] në gjëra bazike (diagnostikim dhe formatim kompjuterash me [i]Windows[/i], instalim [i]driver[/i]-ash, programesh dhe lojrash, menaxhim/konfigurim...

Hidraulik Instalime Dhe Riparime Te Ndryshme

Rruga David Selenica, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam hidraulik bej instalime dhe riparime te ndryshme per me shume cel....

Kerkoj Pune Si Shofer Ose Si Shperndares Me Makine Ne Tirane...kontakt Ne Whatsapp....faleminderit

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro
Kerkoj pune si shperndares ose shofer. Kam patente te klasit B. Jam i gatshem te punoj ne cdo orar. Kontakt mundesisht ne Whatsapp....
 • Profesioni: Shperndares
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

Kerkoj Vend Pune Part Time Financiere

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam e interesuar per pune financiere part time. Kam eksperience 15 vjet si ekonomiste, ne mbajtjen e te gjithe dokumentacionit, maredheniet me shtetin, mbylljen e bilancit dhe cdo transaksioni financiar...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 01/06/2020

Shitese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
kerkoj pune si shitese,kam marrdhenie te mira komunikimi me te tjeret...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 01/06/2020

Finance, Mbajtje Dokumentacioni Dhe Deklarimesh Taksa

Rruga mikel maruli, Astir, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/07/2020
Jemi zyre finance- kontabel, 15 vjet eksperience me tatim taksat. Mund tu mbajme dokumentacionin me shtetin te gjitha deklarimet, fdp, magazina, tvsh, taksa vendore, bilanc....
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 01/06/2020

Kerkoj Pune Ne Call Center

Rruga Todi Shkurti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2022
Pershendetje! Jam e interesuar per vend pune ne call center. Zoteroj shum mire gjuhen angleze si dhe kam njohuri te gjuhes gjermane dhe asaj italiane. Studioj ne gjimnazin e gjuheve te huaja "Asim Vokshi", ku kam si gjuhe primare gjuhen an...
 • Profesioni: Call center
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 01/06/2020

Kerkoj Punë - Call Center

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/12/2020
Jam nje djale 18 vjec me arsim te mesem ne institutin "Harry T. Fultz", zoteroj shume mire gjuhen angleze, per momentin po studioj elektroniken. Aftesi komunikimi shumë të mira dhe bindëse, punimi ne grup dhe aftesi per te zgjidhur prob...
 • Profesioni: Call Center
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 01/06/2020

Kerkoj Pune Shofer/shperndares

Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Jam 23 vjec kerkoj pune si shofer ose shperndares. Kontakt ne whatsapp....
 • Profesioni: Shofer/shpeendares
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 01/06/2020

Pune Qe Mund Te Zhvillohet Ne Kushte Shtepie Te Cdo Lloj Fushe

Rruga Doçi banesa no:19 Thumane/Kruje, Kruje Pagesa:1,500 Leke
Kam 6 vjet që jetoj në Stamboll në anën evropiane.Jam duke studiuar inxhinierinë e programeve kompjuterike(software) në Istanbul Sabahattin Zaim University në vitin e 3-të.Mund të flas dhe kuptoj turqisht, anglisht, spanjisht dhe italisht s...
 • Profesioni: pune nga kompjuteri
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/05/2020

Banakiere

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 19/06/2020
KERKOJ PUNE BANAKJERE ESPERINCJA IME 10 VJECARE FAMILJARE MOSHA 35 VJEC ...
 • Profesioni: BANAKIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 30/05/2020

Kerkoj Pune Shofere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2021
Kerkoj pune shofer Patent klasi B Pak eksperienc ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 29/05/2020

Kerkoj Pune Shofer

Rruga Demokracia, Vorë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/06/2020
Kerkoj pune shofer disponoj patente te klasit B...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 29/05/2020

Intresohem Per Pozicionin E Sanıtares Ne Zyra ( Call Center ) , Klinika Mjekesore / Farmaci .

Rruga Bubulina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/05/2020
Kerkesa ime e vetme eshte nje vend pune me siguracion . Faleminderit Paraprakisht !...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 29/05/2020

Kamarier

Vilat Gjermane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/06/2020
Ne kerkim te pozicionit te kamarierit me 1 vit eksperienc pune...
 • Profesioni: Kamarier Bari
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 29/05/2020

Sanitare/Punetore Shtepie

Ali Demi, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/09/2021
Jam e interesuar te punesohem si Sanitare, neper Shtepi, bej pune te ndryshme si : Hekurosje, Pastrim, Larje Dritaresh . Kerkoj nje familje serioze qe ka nevoje per Punetore Shtepie ....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 29/05/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim