redaktore 

 Online 32 lexues | 1 njoftime ne pritje

Pjatalarese Ndihemese Guzhine

Fresk, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje Kerkoj nje pune pjatalarese interesohem per turnin e 2...
 • Profesioni: Dua pun
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Dado

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/12/2024
Kemi nevoje per nje dado per femijen tuaj? Me kontaktoni !...
 • Profesioni: Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Kerkoj Te Punesohem Babysitter

unaza e re aleksandri madh, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj te mbaj femij ne shtepine time.kam eksperience me femijet.mund te jen te cdo moshe. ndodhem ne zonen e astirit tr.....
 • Profesioni: babysitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Babysitter

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Kerkoj Pune si babysitter prane nje familje me femije mosha 1-4 Vjec. Kam eksperience 5 vjecare per kujdesin ndaj femijeve dhe plot kenaqesi dhe perkushtim per te mesuar dhe argetuar me ta. ...

Kerkoj Pun Per Ndimse Pasticiere

Astir, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pun ndimse pasticiere. Per cdo lloj turni. Kam mbaruar shollen per pasticiere....
 • Profesioni: Ndimse pasticiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Me Duhet Nje Pune

Yrshek, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2022
Pershendetje si jeni Quhem Ornela jam 22 vjece banoj ne Yrshek Tirane perball QTU-se dhe jam e punesuar tek HAKO prej 3 vitesh me orar 07:00 deri ne 16:00 por kam nje problem te rend familjare dhe me duhet nje pune e dyte mbas HAKO-s orari 18:00 d...
 • Profesioni: Paketuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Kerkoj Pun Per Estetiste

Rr24 maj, Vlore Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/11/2019
Kam mbaruar nje kurs professionale per estetik...
 • Profesioni: Sallon
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Estetiste Per Thonj

Rruga Farke, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/10/2021
Prsh. Jam e interesuar per pune me lidhje me thonjt. Ne qytetin e tiranes , flm 🙂....
 • Profesioni: Pa pune
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Pjatalarse

Laprak, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj te punesohem bashke me vajzen time si kujdestare per te moshuara kujdesatre per femije pjata larese pastrim shtepie.Dhe per pune sezonale neper plazhe ...

Kerkoj Pune Ndihmes Kuzhinier

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/10/2022
Pershendetje! Kerkoj pune si ndihmes kuzhinier. Kam eksperience pune 2 vjecare ne restorante te ndryshme. Jam 19 vjec dhe tani praktikoj dhe shkollen e kuzhines ne mengjes... faleminderit!...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Kasiere

Teodor keko, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/11/2019
Kerkoj te punsohem kasiere ne market ose ne dyqane te ndryshme .kam punuar mbi 3 vite eksperience ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Shitese,rrobaqepse.operatore

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 18/02/2020
Pershendetje: Jam nje vajze 24 vjece,banoj ne tirane,kam mbaruar gjimnazin,kam bere 3 muaj kurs per rrobaqepsi,kam punuar me perpara si shitese,kerkoj pune si rrobaqepse,shitese dhe operatore....

Kerkoj Pun

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje goc 22 vjec dhe kerkoj pun. Kam punuar shitese furr buke pasticeri, nuk kerkoj domosdo shitese, mund te punoj dhe ne profile të tjera. Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar ....
 • Profesioni: ...
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Punojse Ne Familje

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj te punoj ne familje si pastruese kush eshte e interesuar le te me mar ne telef kam 5 vite eksperience jetoj me qera dhe ksm shume nevoj per pune jetoj ne tirane...

Shoferë

Rruga Pandi Dardha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj pune si shoferë , patenta klasi B . mosha 21 vjec...
 • Profesioni: shoferĂ«
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Shofere

Rruga Apollonia, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 22/12/2020
Pershendetje jam nje femer po kerkoj pune ne profesion shofere klasit B , banore ne Tirane....
 • Profesioni: Shofere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Edukatore Ne Cerdhe

Laprake pallatet hawai, Tirane Pagesa:26,000 Leke
Pershendetje jam tea skana jam 23 vjece kerkon pune si edukatore ne cerdhe e grupmoshes 6 muaj deri ne 1 vjec ...

Kerkoj Pune

Lagja Loni Dhamo Lushnje, Lushnje Pagesa:15,000 Leke
kerkoj pune Cfardolloj...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Kerkoj Pune

Hazis Suci, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Pres te diplomohem ne Fakultetin Ekonomik dega Administrim Biznes..Kerkoj nje pune max deri ne ore 16°°.Jam e komunikueshme,e sjellshme,e afte te punoj ne grup,kreative,bashkpunuese,e perpikt,.Zoteroj mire programet kompjuterike (Microsoft).Zotroj...

Kerkoj Pune Si Shitese!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 17/11/2019
Jam nje vajz kerkoj pune si shitese . Kam eksperienc pasi ne qytetin tim kam nje bizens timin me rroba jam mare gjithe kohes me kete pun kam jam e shkathet dhe e komunikueshme me Kilentet . Per arsye studimi kam ardhur në Tiranë dhe me duhet n...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Kerkoj Pune 6-7 Ore Ne Ditet

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/12/2020
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Ekonomiste E Jashtme

Rruga Isa Boletini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam e interesuar per tu punesuar si ekonomiste e jashtme. - Kam mbaruar studimet jashte per Banke dhe Finance. - Kam mbaruar me sukses Programin e Formimit Profesional te Praktikes se Kontabilitetit dhe Programin Financa 5. - Certifikate p...

Jam Interesuar Per Pune Sanitare Ne Shpi, Furre Buke, Zyra

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/03/2021
Jam e interesuar per sanitare ne shpi, furre buke, zyra...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Kuzhinier Me Eksperience Ne Kuzhinen Tradicionale Shqiptare Kerkoj Pune.

Rruga Shefqet Kuka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 29/02/2020
Jam kuzhinier me eksperjenc pune 8 vjecare ne kuzhine italjane dhe tradicionale shqipetare dua te punesphem ne nje nga restorantet brenda ne Tirane....
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

Ndihmes

Laprakë, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/04/2020
Kerkoj pune qfardolloj zanati si ndihmes....
 • Profesioni: .
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim