shitesonline sarande 1944 njoftime

 Online 18 lexues | 0 njoftime ne pritje

Kerkoj Pune Per Riparim Celularesh

Tirana, Shqipëria, Tirane Pagesa:45,000 Leke
Kerkoj pune per riparim celularesh i paisur me certefikate qe njihet breda dhe jashte shte...

Ofroj Teknik Elektroshtepiake

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofroj teknik elektroshtepiakesh Sherbim ne familje Korrektesi garanci shpejtesi pune ...
 • Profesioni: Teknik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 15/02/2019 13:09

Riparoj Elektroshtepiake

Qemal stafa, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Riparoj elektroshtepiake te ndryshme Frigorifera Soba Lavatrice Korrektesi dhe gar...
 • Profesioni: Teknik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 15/02/2019 13:09

Kerkoj Te Punesohem Baby-sitter

Kavaja Street, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem Baby-sitter ne Tirane, kam vite qe merrem me kete pune, jam njeri rreg...

Kerkoj Pune Si Ndimes Guxhunier

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
kerkoj pune si ndimes guxhunier sistemim mallrash shumice cfare do lloj pune ju lutem kokt...
 • Profesioni: ndimes
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Date: 14/02/2019 19:44

Kerkoj Nje Vend Pune

Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro
Ursula Ursula is online now regjistruar 14.10.2016 postime 1 lexuar 67 Standart Ti...

Kerkoj Pune Part Time 4ore ,

Ali kukaleshi, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkoj Pune part time,kryesisht ne kopshte me femije.Kam mbaruar degen logopedi per femije...
 • Profesioni: Logopediste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 14/02/2019 09:25

Durres, Kerkoj Pune

Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pun shperndarje (kam makin te vogel), banakjer , shites , agjent etj...  06888638...
 • Profesioni: Cfardo
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 14/02/2019 09:10

Kerkoj Pun Si Teknologe Ushqimore.

Rruga Bukuresht, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkoj pun ,kam mbaruar studjimet per teknologji ushqimore,master analiza ushqimore....

Shofer

hajdar demiri, Durres Pagesa:500 Euro
zoteroj patenten b...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 13/02/2019 02:00

Kerkoj Pune

Ali Demi, Tiranë, Shqipëria, Sarande Pagesa:40,000 Leke
Pershendetje. Jam një djalë ne kerkim te një pune si lavapjates per sezonin veror ne...
 • Profesioni: Puntor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 13/02/2019 01:58

Mesuese Gjuhe-letersie Master Profesional

Rruga Enriko Telini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kam mbaruar studimet e larta per gjuhe-letersi! Master profesional per Mesuesi! Me eks...
 • Profesioni: Mesuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 13/02/2019 01:58

Kerkoj Pune...

Ruga shuqur brati, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune per ndihmes guzhine ,ndihmes banakjer, per ndihmes repsesionisti dhe mirembajt...
 • Profesioni: .
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 13/02/2019 01:58

Ndihmes Guzhinier

Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pun si ndihmes guzhinier kam eksperience pune ...

Menaxher Ne Restorant

Rruga Kosova, Vlorë, Shqipëria, Vlore Pagesa:40,000 Leke
Elidon R. 39 vjeç nga Vlora. Prej vitit 1997-2008 kam punuar ne Athine Greqi ne punera te...

Shofer Personal (personal Bodyguard)

porcelan, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punsohem si truproje dhe shofer .I kualifikuar dhe me eksperienc pune disa vjeca...

Recepsionist, Mesimdhenes, Operator Telefonik, Banakier, Kamarier Ose Sektor Te Ndryshem Turizmi.

Qyteti Studenti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune ne profilet perkatese jam njohes shum i mire i gjuhes angleze dhe italiane.Jam...

Shofer Personal (personal Bodyguard)

porcelan, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punsohem si truproje dhe shofer .i kualifikuar dhe me eksperienc pune disa vjeca...

Kerkoj Pune Banakier Kamarier Ti Bej Te Dyja Eksperience 5 Vite

Rruga Hysen Gjura, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
kerkoj nje vend pune si banakier kamarier qe ti bej te dyja eksperience 5 vite.....

Kerkoj Pune Si Piktore

Qender, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj te punoj si zysh pikture ne shkolle ose qender kursesh....
 • Profesioni: Piktore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 11/02/2019 01:27

Kerkoj Pune Part-time Babysitter

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:250 Euro
Kerkoj te punesohem si babysitter per femije te cdo grup moshe ne orarin e pasdites 16:00-...
 • Profesioni: Babysitter
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Date: 10/02/2019 20:54

Kerkoje Pune

Rruga Hamdi Cenojmeri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro
Kerkoje pune si Kimiste industriale .... ...

Urgjent Kerkoj Te Punesohem Kamariere Banakiere Turni 1 Ska Rendesi Zona

Xhamlliku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Interesohem te punesohem ne lokal te vogel komod ti bej te dyja pozicionet e punes kamarie...

Mesuese/edukatore

Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Mesuese muzike. Juljanabardhi@yahoo.com...
 • Profesioni: Mesuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 09/02/2019 23:40

Pune Sezonale

Astir, Lezhe Pagesa:Me Marreveshje
Jam I interesuar per pune sezonale kryesisht per pune zgare ose kamarjer.me eksperienc pun...

Jam I Interesuar Per Te Gjetur Nje Pune Si Agjent Shitjesh Ose Shofer Ne Qytetin E Korces.

Rruga Petraq Shomo, Korce Pagesa:40,000 Leke
Kam Experienc pune 4 vjecare si agjent shitjesh ne treg Njohes i profilit te punes Zote...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim