shitje rroba 

 Online 14 lexues | 0 njoftime ne pritje

Sanitare Pastruese

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 22/02/2022
Pershendetje interesohem per ne pune si pastruese per shtepi ose zyre per orarin 3 me 7 te mazdites per dy ose 3 her ne jave theksoj se jam shum e rregull dhe e kundeseshme gjat puneve te shtepis ju pres telefonaten tuaj...

Pastruse

Rruga Endri Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj pune sanitare.kam 5 vite eksperjenc.Kush esht e interesuar te me kontaktoj te nr ...
 • Profesioni: Pastruse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 25/11/2020

Pastruese Sanitare

Rruga Konferenca e Mukjes, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Pershendetje interesohem per nje vend pune si pastruese shtepi zyre ose ambjente te ndryshme interesohem per orarin e mazdites per 1 2 ose 3 her ne jave theksoj se kam eksperienc ne kete fush dhe jam shume e kujdeseshme per cdo gje.Kushdo qe interes...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 25/11/2020

Kerkoj Te Punesohem Si Sistemuese Marketi Ose Shitese

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/05/2021
Jam 26 vjece kerkoj te punohem si shitese ose sistemuese kam eksperjenc dhe aktualisht jam punsuar shitese por per shkak se kam shume larg shtepis dhe orar shume te zgjatur...

Kerkoj Pune Shitese Ne Qendra Tregetare

Institut, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/11/2022
Kerkoj pune shitese ne qendra tregetare. Jam 21 vjec dhe kam eksperjenc pune....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/11/2020

Kerkoj Te Punsohem Si Sanitare Ose Si Banakjere

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 09/07/2021
Kerkoj te punsohem si sanitare ose banakjere jam 55 vjece kam punuar kam eksperince ne Banak dhe saniatre ...
 • Profesioni: Punojse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • Publikimi: 25/11/2020

Kerkoj Pune

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje zonje 39 vjece nga tirana kerkoj pune si pastruese shtepiash kam eksperienc kam punuar dhe me pare numri i telefonit te me kontaktojne theksoj se Jam familjare kush eshte e interesuar te me konktaktojne ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 25/11/2020

Make Up Artist

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Kerkoj pun si make up artist ne ndonje parukeri.Kam mbaruar shkollen per make upp te TESS 1 vjecare kam ber praktik te kenga magjike edhe jam mjaft e kualifikuar per te punuar....
 • Profesioni: Make upp artist
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/11/2020

Kerkoj Pune Shperndares

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkoj pune si shperndares. Jam ne gjimnaz keshtu qe nuk kam patente. Por kam biciklete. Transport per pica, ose porosira etj. ...
 • Profesioni: Nxenes
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 25/11/2020

Kerkoj Punetore

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/11/2020
Kerkoj punetore per tu kujdesur per nje zoteri te moshuar nga ora 14.00-20.00 cdo dite. Pagesa 20 000 leke....
 • Profesioni: punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 25/11/2020

Shofer

Sukth, Shqipëria, Durres Pagesa:50,000 Leke
Kerkoj pune si shofer...Jam 37 vjec. Kam patente te klasit C kam eksperienca te ndryshme pune. Kam punuar agjent shitje ne disa qendra tregtare te njohura gjithashtu kam punuar si operator call center ne gjuhen italiane per disa vite me rradhe....
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 25/11/2020

Mesues I Gjuhes Frenge

Rruga Pjetër Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/03/2021
Kerkoj pune si mesues i gjuhes frenge dhe perkthyes. Master shkencor ne perkthim-interpretim Diplomuar ne Fakultetin e Gjuheve te huaja si perkthyes dhe interpret i gjuhes frenge dhe angleze. •Ofroj kurse private te gjuhes frenge. ...
 • Profesioni: Mesues
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/11/2020

Kerkoj Te Punsohem Si Kujdestare Ose Sanitare Ose Pastrim Hotelerie

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 06/05/2021
Jam 54 vjece kerkoj te punesohem si sanitare ose kujdestare .Kam eksperience mbi 5 vite ne hoteleri por dhe kujdestari kam punar ...
 • Profesioni: Punojse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • Publikimi: 23/11/2020

Kerkoj Pune

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Jam 19 vjec dhe per momentin vazhdoj universitetin.Jam i motivuar ne pune,pershtatem shpejt me ambientin e punes dhe teper korrekt.Deshiroj pune si banakier (jam pa eksperience),sistemues ose pune tjeter dhe pse jo full time....
 • Profesioni: student
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2020

Pune Online Nga Shtepia

Rruga Demokracia, Fier Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/11/2020
Jam e interesuar per nje pune online part time nga shtepia ...
 • Profesioni: Financiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2020

Kerkoj Nje Vend Pune Ne Zyre

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/05/2024
Une jam nje vajze 21 vjece. Studioj ne fakultetin e shkencave sociale , Dega filozofi. Jam e interesuar per nje vend pune ne zyre te cfaredo lloji, dhe me te pakten nje dite ne jave pushim. Kam punuar menaxhere ne disa butiqe, shitese, call center ...
 • Profesioni: Menaxhere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2020

Une Menaxhoj Rrjetet E Juaja Sociale

Rruga Mihal Popi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100 Euro Afati i Aplikimit: 30/12/2021
Pershendetje ju qe po lexoni kete njoftim. Mos t'ju lodh shume: UNE MENAXHOJ RRJETET E JUAJA SOCIALE. Si? Kjo varet nga ju! Zoteroni nje biznes dhe keni nje instagram te rremujshem dhe foto pa kualitet?? :/ -Une krijoj postime COOL, e...

Kerkoj Pun Si Picajol

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj pun si picajol lam eksperienc 6 vite me kte sektor jam I gatshem te bashkpunoj ne grup dhe Kam aftesi te mira komunikimi...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 20/11/2020

Kamarier

Rruga Vilat Gjermane, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/02/2020
Kerkoj pun kamarier. Kam eksperienc pune te meparshme rreth 6 vite. Jam i afte te punoj ne bar po ashtu dhe ne restorant , mund te perballoj fluksin e punes . Gjithashtu jam bashkpunues ne pun dhe i rregullt e i perpikt me oraret . ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/11/2020

Kerkoj Pune Kamarier

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Jam me eksperience, i pershtatem te dyja turneve...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 20/11/2020

Kerkoj Pun Si Picajol

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj pun si picajol kam eksperjenc 6 vjecare me kte sektor...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 20/11/2020

Kerkoj Pune Si Grafik Deizajner

Tek Fresku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Kerkoj pune si Grafik Dizajner jam me 6 muaj eksperience pune , Aktualisht ndodhem ne pune Studimet i kam bere per IT dhe Network...
 • Profesioni: Grafik Dizajner
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/11/2020

Kerkoj Pun

Lagja donika kastioti ruga cetiret, Berati Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pun ....

Kamarjer

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj te punsohem si kamarjer jam 29 vjec kam eksperienc te me parshme ...
 • Profesioni: Kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2020

Mesuese Gjermanisht

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje, sapo kam mbaruar studimet ne gjermanisht kerkoj pune si mesuese per te dhene mesim ne kurse, per nivelin A1 dhe A2,ne gjuhen gjermane. Te interesuarit te me kontraktojne ne whats app ose viber ne numrin e cel....
 • Profesioni: mesuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim