shofer kamioni traileri 

 Online 15 lexues | 1 njoftime ne pritje

Pershendetje! Jam E Interesuar Per Pune!

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/03/2021
Kerkoj pune te tipit si:shitese ne ndonje butik veshjesh,bizhuterive apo edhe produkteve kozmetike,konsulente,recepsioniste,asistente apo mirepres edhe sugjerime te tjera,me kenaqesi. Gjithashtu jam e interesuar edhe per pune online social menager! ...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/02/2021

Kerkoj Pune Turni ||

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje djal i cili kerkoj nje pune turni 2....
 • Profesioni: te gjitha
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 25/02/2021

Kerkoj Pune Si Kimiste/teknologe Ushqimore

Tirana, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si kimiste/teknologe jam diplomuar per kimi/teknologji ushqimore tek shkencat e natyres si dhe kam experience pune ne kete profesion....
 • Profesioni: Kimiste/teknologe
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/02/2021

Kerkoj Pune

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 28/02/2021
Kerkoj pune si kamarjere ose sistemuese ne super market ...
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 24/02/2021

Kerkoj Te Punsohem Si Kasjere Ose Dhe Ndihmese Guzhinjere.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/03/2021
KERKOJ TE PUNESOHEM SI KASIERE KAM EKSPERJENC MBI KATER VITE POR KERKOJ GE PUNSOHEM DHE SI NDIHMESE GUZHINJERE KAM EKSPERJENC PREJ DY VITESH....
 • Profesioni: Kerkoj Te punsohem
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/02/2021

Kerkoj Vende Pune

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje.... Jam e interesuar per pune,jam 20 vjece studioj per ekonomi viti dyt bachelor jam e gatshme per pune te shpreh aftesite e mia... Faleminderit ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 24/02/2021

Kerkoj Vende Pune

Rruga, Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 30/06/2021
Pershendetje... Jam e interesuar per vende te lira pune,jam 20 vjec banoj ne tirane.jam studente viti dyt per ekononi dhe dua te punoj sepse me duket kohe e pershtatshme per te shprehur aftesit e mia.... Faleminderit....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 24/02/2021

Kerkoj Pune

Don Bosco, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj Pune si shitese pjatalarese sistemuese ose dhe ne profil tjeter.Kam punuar shitese ne furr buke pasticeri,market, dyqan lulesh.Jam 23 vjece dhe pa angazhime.Kam mbaruar bachelorin.Kontakt WhatsApp...
 • Profesioni: Te ndryshme
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 24/02/2021

Kerkoj Pune Estetik Microblading.

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/04/2021
Merem me vetulla microbladin kam eksperjenc 2 vjecare kerkoj pun ne kete profesjon . Cdo produkt i imi me perqindje . Koha e pjesshme. ...
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/02/2021

Kerkoj Pune Si Shofer Kamioni . Iu Lutem Kush Eshte Ne Kerkim Te Nje Shoferi Te Me Kontaktoje .

Rruga Londër, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 23/04/2021
Mosha 50 vjec . Zoteroj patente te klasit B . Patente CAP dhe DAP. ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 24/02/2021

Kerkoj Pune Si Kimist/teknologe Ushqimore

Unaza e re, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si kimiste/teknologe jam diplomuar per kimi dhe teknologji ushqimore tek shkencat e natyres si dhe kam experience pune ne kete profesion,...
 • Profesioni: kimiste/eknologe
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/02/2021

Kerkoj Pune I Babysitter

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 16/07/2022
Kerkoje pune si babysitter jam 62 vjec .Kam pervojë pune, jame femre pranoje pune vetem ne Tirane....
 • Profesioni: babysiter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 60-70 Vjece
 • Publikimi: 24/02/2021

Kerkoj Pune Si Berber

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si berber.jam i certefikuar per kete profesion dhe njoh mir trendet e fundit te stilimit te flokeve ....
 • Profesioni: Berber
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/02/2021

Kamarier Bari

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/05/2021
Kerkoj te punesohem si kamarier bari. Kam eksperience pune 7 vite si kamarier. Pagesa 20 mij lek (te reja)...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/02/2021

Menaxher Lavazhi

Kinostudio, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke
Pershendetje kerkoj pune si menaxher lavazhi kam exprienc ne zonen e tiranes jam 27 vjeq jetoj kinostudio ju faleminderit....
 • Profesioni: Menaxher lavazhi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 23/02/2021

Kerkoj Pune

petraq poshnjari, Fier Pagesa:Me Marreveshje
jam e interesuar per nj vend pune cfardo pune qe te jet ...
 • Profesioni: Kuzhiniere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/02/2021

Kerkoj Pune Si Saldator

Josif buda kavaje, Kavaje Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 07/12/2024
Persh jam interesuar per.pun saldator faliminderit ...
 • Profesioni: Saldator
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 22/02/2021

Kerkojme Pune

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/10/2021
Jemi grup puntoresh prej 5 vete dhe marrim qfare do lloj pune persiper si prsh ngarkime shkarkime te peshave te renda dhe pune neper shtepi gjithashtu dhe transporte ...

Kitchen Cheff,shef Kuzhine

Rruga Selita e Vjeter, Τίρανα, Αλβανία, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/07/2021
Cheff kuzhine me eksperience pune ne Greqi prej 28 vjetësh,me diplomë shkollë kulinarie Chef'd oeuvre.Taverva peshku mishi,buzuqe,restorante ,gjellëtore,sufllaqe,mezeshitese.I çastet i rregullt ,me një sens tepër të sprovuar organizim d...
 • Profesioni: Shef kuzhine
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 21/02/2021

KERKOJ PUNE LAVAZHIER..0683419976 PER CDO GJE TELEFONONI.♥️

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje....Jam E.B 15 vjec banoj be Tirane ne zonen e Astir...Kerkoj Pune lavazhier ose dhe dicka tjeter qe mund ta bej....Per cdo njoftim per merni ne numrin tim.....
 • Profesioni: Lavazhier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/02/2021

Pastruese Sanitare

Rruga 21, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/03/2021
Pershendetje interesohem per nje vend pune si pastruese per turnin e pare per 10 me 2 te drekes per shtepia ose zyra 1 2 ose 3 here ne jave me eksperienc noramlisht kushdo qe interesohet te me njoftoj..ju mirpres faleminderit...

Kerkoj Pune Si Shofer Kam Patenc B Dhe C

Thumanë, Shqipëria, Kruje Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 08/01/2021
Kerkoj pun si shofer kam paten b dhe c jam 23 vjeq jetoj ne thuman theksoj nuk kam provoj pune te me parshem per me shum whacap ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/02/2021

Kerkohet Agjent Imobiliar

Lagja 4, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/03/2021
RE/MAX STAR, pjese e rrjetit imobiliar me te madh ne bote ne fushen e pasurive te paluajtshme po kerkon te rinj dhe te reja te cilet kane energjine dhe deshiren per te filluar nje karriere te re dhe hapat e para te sipermarrjes ne fushen e pasurive ...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2021

Kamarier

Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/12/2021
Kerkoje pun kamarier ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2021

Dizajnues Grafik

Rruga Qemal Stafa, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:100 Euro
Grafik dizajn , photoshop , logo , piktura peisazhe , portrete. Realizoj cdo gje qe ju deshironi Cmimet me te ulta ne treg per porosit ...
 • Profesioni: Grafik dizajn
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 16/02/2021

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim