vend pune recepsioniste ne klinike dentare 

 Online 21 lexues | 1 njoftime ne pritje

Kerkoj Pune Kamarier

Kavaja Street 21, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 08/08/2020
Kerkoj pune kamarier vetem te shtunen dhe te dielen turn te 2 ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

Aplikim Per Pune.

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj nje mundesi punesimi per te cilat une plotesoj kriteret pse jo edhe me shume per tu zhvilluar....
 • Profesioni: Programues
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

Kerkoj Vend Pune Si Pastuese

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 21/12/2019
Jam e interesuar per vend pune si pastruese, dua te theksoje jo pastruese lokalesh. Pagesa e diskutueshme...
 • Profesioni: Pastuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

Kerkesa Per Punesim

KRUTJE E SIPERME, Lushnjë, Αλβανία, Lushnje Pagesa:40,000 Leke
Pershendetje, jam e interesuar per punesim ne profesionin e ekonomistes...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2019

Mesuese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj te punesohem nje shkolle private, kam mbi 3 vjet eksperience ne lendet matematik-fizik. Kam mbaruar te larten dhe masterin dhe jam e licensuar. ...
 • Profesioni: mesuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2019

Kerkoj Pune

Institut, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/10/2019
Kerkoj pune pa siguracione turni i dyte pasi jam ne shkolle deri ne oren 3....

Babysitter

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Kam punuar babysitter tre vjet ,kam eksperienc te mjaftueshme me.femijet ,jam korrekte ,vajz e qet ,dhe shum e denjt per kujdesjen ndaj femijeve !...
 • Profesioni: Shtepiake
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2019

HOUSEKEEPING FOR EXPATS IN ALBANIA

Rruga Pandi Dardha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Hello there , I am a 24 years old , searching for part time jobs/tasks to cover my student expenses. I speak 3 foreign languages very well , French , English , and Italian I can do : cleaning , light tidying , ironing , deep cleaning ...
 • Profesioni: cleaning lady
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2019

Kerkoj Pune

Lagja Loni Dhamo Lushnje, Lushnje Pagesa:15,000 Leke
kerkoj pune Cfardolloj...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2019

Jam E Interesuar Per Fizioterapiste/masazhatore

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
.Jam e interesuar per pune fizioterapiste/masazhatore.Kam mbaruar shkollen e larte fizioterapi bachelor ne qytetin e elbasanit dhe jam ne perfundim te masterit profesional , dega Fizioterapi ne Tirane tek fakulteti shkencave mjekesore teknike.Kam pu...
 • Profesioni: Fizioterapiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2019

Mesues Matematike!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkoj te punesohem si mesues Matematike ne shkolle private, 9-vjeçare ose gjimnaz. Kam eksperience ne kete fushe ne shkolle shteterore. Kerkoj te punesohem me kohe te plote ose te pjesshme. ...
 • Profesioni: Mësues
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 20/09/2019

Mesues Fizike (part - Time) Ne Qendra Kursesh Per Lenden Fizike Kl.6-12

Tahir Zavalani, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam mesues i lendes fizike.Jam diplomuar ne UT,FSHN dega fizike ne vitin 1995. Kam 24 vite eksperience si mesues i lendes fizike ne gjimnaz. Kerkoj pune part - time ne qendra kursesh per kete lende.Kam njohuri shume te mira ne programet baze te kom...
 • Profesioni: mësues
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 20/09/2019

Arsim Jopublik

Ne Tirane, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkoi te punoi ne shkolle jopublike profili biologji kimi...
 • Profesioni: mesues,drejtues
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 60-70 Vjece
 • Publikimi: 20/09/2019

Mesuese Private

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Kerkoj te punesohem si mesuese private per te ndihmuar femijet e klasave 6-9 me detyrat e shtepise dhe/ose te ndihmoj maturantet per tu pergatitur per provimin e matematikes....
 • Profesioni: mesimdhenie
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/09/2019

Kerkoj Te Punesohem Si Infermiere

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Dua te punesohen si Infermiere qofte ne institucionet shteterore,private qender shendetesore ,kompani rrobaqepsie.Kam mbaruar Fakultetin e Infermierise nga viti 2003-2007 ne Tirane me license.Komenti juaj fyes eshte kohe e humbur per mua,interesimi ...
 • Profesioni: infermiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 20/09/2019

Babysiter

Rruga e Dafinave, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/08/2019
Duke pasur profesion mesuese e arsimit fillor do te doja qe gjate kohes se lire te punoja part-time , dhe me kohe te plote gjate kohes se veres si babysiter me femije te moshes 3-10 vjeç . Nese eshte ndokush e interesuar t’mê kontaktoje ne n...
 • Profesioni: Mësuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 20/09/2019

Ketkoj Pun Kamarier Ose Ndimes Guzhunjer

Rruga Lord Bajron, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/10/2019
Kerkoj pun kamarier ose ndihmes guzhunjer kam eksperienc pune kamarier prej nent muajsh ne greqi jam 22 vjec jam shum i sjellshem shum i duruar dhe komunikues kam njohuti pe ne guzhin jo shum jam duke zhvilluar kursin per guzhin dhe kerkoj nje pun...
 • Profesioni: Guzhunjer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/09/2019

Financiere

Yzberisht, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 17/03/2024
Kerkoje pune ne pozicionin financiere ose ndihmes financiere ...
 • Profesioni: Financiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/09/2019

Kerkojm Kamarier

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:17,000 Leke Afati i Aplikimit: 21/11/2024
Kerkojm kamarier me eksperienc pune. Kushte shume te mira pune,plus ushqim. Bakshishe shume te mira Cel ...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/09/2019

Ekonomist

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Kerkoj vend pune si ekonomist. Kam mbaruar bachelor ne degen finance banke kontabilitet. Jam i sapo dipllomuar. ...
 • Profesioni: Ekonomist
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 20/09/2019

Kerkoj Pune Si Sanitare Ne Kushte Familjare .

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Pershendetje! Jam e interesuar per pozicionin e punes si sanitare disa here ne jave ,theksoj ne ambjente familjare dhe serioze , pasi qe kam eksperience te mjaftueshme . SHENIM > Rroga e diskutueshme mes paleve. Nese dikush esh...
 • Profesioni: SANITARE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 20/09/2019

Pastruese Part Time

kudo neper tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam pastruese shtepie, me eksperienc pune,kerkoj te punesohem per pastrim/hekurosje. Me kohe te pjesshme,ose 1x ,2x ne jave.Kur ta keni ju te nevojshme. Kontakt vetem zonjat ose vajzat studente ,cifte por korrekte. Pagesa me marrveshje. ...
 • Profesioni: pastruese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/09/2019

Me Ndihmoni

Papër, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Ju lutem me ndihmoni me nje pune ne ndihmese guzhinjerje sepse kam vertete nevoje per dicka te tille , jam nje vajze 18 vjecare dhe nuk kam asnje te ardhur ne familje...

Babysitter

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/08/2019
Kerkoj pune pasdite babysitter. Kam eksperienc 1 vjecare .Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp ...
 • Profesioni: Babysitter dado
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 19/09/2019

Kerkoj Pun Sistemim

Rruga Mahmut Daci, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj pun per sistemim e produkteve me nje kompani private apo shtetrore ska rendesi orari punes te jet 8 orarsh dhe me sigurime ne shtet Dhe rroga te jet 300 milek...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim