vende te lira pune si kimiste ne tirane 

 Online 39 lexues | 0 njoftime ne pritje

Kerkoj Pune

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoje pune : Mesues ne shkolle private Ndimes edukatore Recepsioniste Shitese Etj. Kam mbaruar Arsimin per Mesuesi te perfunduar me master. Zotroj Anglishten dhe italishten Programet e kompjuterit ne nivelin baze. ...

Kerkoj Pune Si Ndihmese Ekonomiste,kasiere,shitese

Hazis Suçi, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Kerkoj pune ne fusha te ndryshme p.sh ndihmes ekonomiste,kasier,shitese ose dicka te ngjashme.Pres te diplomohem ne Fakultetin Ekonomik dega Administrim Biznesi. Jam e afte te punoj ne grup si dhe e pergjegjshme per te realizuar detyrat qe me ngark...

Kerkoj Pune Sistemuese Ose Kasiere

Elbasan County, Albania, Elbasan Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/09/2020
Kerkoj te punesohem si shitese/sistemuese ose kasiere ne nje dyqan&market ne qytetin e Elbasanit me kohe te plote. Per me shume informacion : Cel & Whatsapp ...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Kerkoj Pune Ne Ndonje Klinike Dentare,shitese,ne Agjensi

Rruga Sulejman Delvina, Vlorë, Albania, Vlore Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Pershendetje Jam familjare dhe jam e interesuar per pune. Kam mbaruar shkollen e larte pet infermiere. Ne profesion skam gjetur ndonje pune dhe dua ndonje pune si psh ne ndonje klinike dentare,shitese,ne agjensi. Puna te jete vetem turni i pare se...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Kerkoj Pun Ne Nje Supermarket Ose Ne Nje Dyqan Rrobash Si

Afer policis rruga koco brisku , Elbasan Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 13/12/2019
Te punoj si ndihmse shitese ose dicka e till...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Jam E Interesuar Per Fizioterapiste/masazhatore

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
.Jam e interesuar per pune fizioterapiste/masazhatore.Kam mbaruar shkollen e larte fizioterapi bachelor ne qytetin e elbasanit dhe jam ne perfundim te masterit profesional , dega Fizioterapi ne Tirane tek fakulteti shkencave mjekesore teknike.Kam pu...
 • Profesioni: Fizioterapiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Kerkoj Te Punesohem Shitese Butiku

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj pune si shitese 6 ore ne dite dhe turni pare. Kam punuar me pare shitese butiku ,shitese lulesh, kujdestare femijesh ne nje kend lodrash dhe se fundemi si agjente imobilare nr kontakti ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Kerkoje Pune Shitese

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj te punesohem si shitese, jam 23 vjece korrekte dhe e pergjegjshme ne pune. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Kërkoj Punë.

Zogu I Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/11/2020
Kërkoj të punësohem si: përkthyese anglisht-shqip,mësuese anglishteje në qendër kursesh pasi jam njohëse shumë e mirë e gjuhës angleze. Do të preferoja dhe të shkruaja artikuj ne revista online ose në Blog të ndryshëm. Gjithashtu dhe...
 • Profesioni: Të gjitha
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Kerkoj Pune

Lagja e Re, Albania, Elbasan Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje kerkoj pun si resepsion, manaxhere, supervisore, consenter ndimes guxhinere vetem kam gjuhen Greke mesatare italiane perfekt shum film ...
 • Profesioni: Supervisor
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Shofere

Rruga Apollonia, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 22/12/2020
Pershendetje jam nje femer po kerkoj pune ne profesion shofere klasit B , banore ne Tirane....
 • Profesioni: Shofere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Estetiste

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem si ndimese estetiste per thonj vec turni i dyte si pune te dyte nuk krkoj pages te larte...
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Estetiste

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/09/2019
Kerkoj te punesohem pasdite per berjen e thonjeve qofte edhe si ndihmese....
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Kerkoj Nje Pune Part-time .

Institut, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Pershendetje! Flas shume mire anglisht dhe pak spanjisht dhe italisht. Kam njohuri shume te mira kompjuterike. Kerkoj nje pune part-time mundesisht pas ores 13:00 sepse para kesaj ore jam ne master. Per me shume informacion do ju paraqes CV-ne tim...
 • Profesioni: Inxhinier
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Pershendetje . Kerkoj Pun Part Time Nga Ora 17 E Ne Vazhdim Per Arsyeje Te Studimeve. Faleminderit

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/11/2019
Pershendetje . Kerkoj pun part time nga ora 17 e ne vazhdim per arsyeje te studimeve. Faleminderit....
 • Profesioni: menaxhere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Aplikim Per Pune.

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj nje mundesi punesimi per te cilat une plotesoj kriteret pse jo edhe me shume per tu zhvilluar....
 • Profesioni: Programues
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Kerkoj Pune Si Shitese!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 17/11/2019
Jam nje vajz kerkoj pune si shitese . Kam eksperienc pasi ne qytetin tim kam nje bizens timin me rroba jam mare gjithe kohes me kete pun kam jam e shkathet dhe e komunikueshme me Kilentet . Per arsye studimi kam ardhur në Tiranë dhe me duhet n...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Shitese

Rruga e sares elbasan, Elbasan Pagesa:25,000 Leke
Jam nje vajze 21 vjece quhem kamela kam mbaruar shkollen e larte e me duhet nje vend ne pozicionin shitese tek blinat ne elbasan pasi duhet te mbledh te ardhura per te vazhduar me tej jeten do jet nje kenaqesi nese punoj prane jush ...jam e sjellshm...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Babysitter

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Kam punuar babysitter tre vjet ,kam eksperienc te mjaftueshme me.femijet ,jam korrekte ,vajz e qet ,dhe shum e denjt per kujdesjen ndaj femijeve !...
 • Profesioni: Shtepiake
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Pune Si Psikologe

Musa Hazef Basha, Elbasan Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj pune si psikologe ne institucion pasi karakterizohem me cilesi te cilat pershtaten me profesionin tim.Bashkepunoj ne grup,jam korrekte dhe e ndershme...
 • Profesioni: Psikologe
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/11/2019

Pershendetje! Jam E Interesuar Per Pune Me Te Dhenat E Meposhtme. Faleminderit

Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si ekonomiste apo menaxhere. Kam mbaruar studimet master financ....
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/11/2019

Kerkoj Pune Fizioterapiste

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune fizioterapiste..Kam mbaruar studimet per fizioterapi dhe jam licensuar..Kam 3 vite eksperience si ne fizioterapi edhe ne masazhe....
 • Profesioni: Fizioterapiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/11/2019

Kerkoj Pun Si Shofer

Principata e Arbrit , Durres Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj pun si shofer ne durres jam 23 vjec ...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/11/2019

Operatore Online Nga Shtepia

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
kerkoj pune/ Job application. Jam e interesuar per nje vend pune si Operatore online/ menaxhuese e mediave sociale/ futje te dhenave. Kam experience ne secilin prej pozicioneve me lart, dhe jam e hapur per njohuri dhe aftesia te reja... Per me ...
 • Profesioni: Operatore online
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/11/2019

Pershendetje. Quhem Sofia Kristidhi.

Rruga Isa Boletini, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Banoj ne Tirane, jam 26 vjece edhe kerkoj te punesohem si perkthyese, content writer, blogere, shkrimtare reklamash, sekretare, asistente, operatore, recepsioniste ose per pozicione te tjera si babysitter, shitese etj. Jam njohese shume e mire e gju...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim