Trajnime ,Intership ,Punesim Tirane

Oferta - Stazhe Internship Data: 13/08/2019 13:43

5,000 Leke


Pagesa 5,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania
Lexime 890

Jeni te lodhur nga punet e rendomta dhe me pak te ardhura ?! Deshironi qe te keni nje pune ne zyre dhe me shum benefite ?!
Mjafton te dini gjuhen anglisht dhe te keni vullnet te ndryshoni jeten tuaj !! Per te gjith personat qe e shohin te ardhmen e tyre ne boten e web design apo web developer mund te na kontaktojne per trajnime per bazen e programimit .Kurset zgjasin 1 muaj dhe mbas kurseve ofrohet intership dhe punesim sipas vleresit te trajnuesve .. Gjuhet qe trajnohen : HTML ,Css, Javascript ,Jquery ,PHP ,etc ... Per detaje me te hollesishme kontaktoni ne nr :