Ofrohet pozicion praktike/internship Tirane

Oferta - Stazhe Internship Data: 05/02/2020 19:30

100,000 Leke


Pagesa 100,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Kullat Binjake Tirane, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirana, Albania
Lexime 692

Zyra ligjore "VISION Consulting" e cila ka ne fokus te saj sherbimet ligjore me nje portofol klientesh kryesisht nderkombetar, e profilizuar ndaj asistences se biznesit ofron pozicion praktike/internship per individe te interesuar.

Pozicioni do te angazhoje kandidatin ne pune te mirefillte ligjore duke i dhene mundesine te preke nga afer cdo aspekt te punes se nje avokati qe nga konsulenca ligjore e deri tek procesi gjyqesor.

Ofrohet mundesia e punesimit pas nje periudhe te caktuar. Orari fleksibel.

Kriteret:

- individe energjike, te gatshem per te mesuar
- njohuri profesionale e gjuhes Angleze e folur dhe e shkruar, gjuha Italiane perben avantazh
- korrektesi dhe pergjegjshmeri absolute
- aftesi te mira ne komunikim
- ambicie profesionale
- mesatare mbi 8

Adresa e vendit te punes: Kullat Binjake, Tirane

Te interesuarit te dergojne cv e tyre ne adresen e emailit panaritimelisa@gmail.com