Praktikant ne fushen e teknologjise Tirane

Oferta - Stazhe Internship Data: 08/02/2020 08:57


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania
Lexime 647

Joer.al shpall konkurs per:

Praktikant ne fushen e teknologjise se informacionit dhe elektronikes.

Te interesuarit duhet te kene njohuri ne fushen e IT-se dhe elektronikes

Ambjentet e punes jane rinore, profesionale, me fryme inovatore dhe bashkepunimi ne grup!

Te interesuarit te dergojne CV-ne ne email: info@joer.al ose te kontaktojne ne numrin e celularit: