Oferta Kurse Profesionale 1000+ Oferta Kurse Profesionale

 Online 13 lexues | 0 njoftime ne pritje

80 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Shkolla verore e fotografise per femije - Kurs i pershtatur nga KUMIFOTO

Shkolla verore e fotografise per femije - Kurs i pershtatur nga KUMIFO - Tirane

Rruga Brigada E Viii, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shkolla verore e fotografise per femije - kurs i pershtatur nga kumifoto kohezgjatja dy jave, ora 10.00-12.00, 20 ore mesimore, 80 euro. per regjistrimet deri ne dt. 8 qershor 2018, perfitoni 50% zbritje nese sillni nje shok ne kurs. nxitoni, vendet plotesohen shpejt! fillon me 11.06.2018 ne art center tirana per regjistrime, tel. 0692076376. [urlcode]https://www.facebook.com/art-center-tirana-page-201474123319162/[/urlcode]

...

80 Euro

Tirane
700 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike

Kurse matematike - Tirane

Rruga Elbasanit, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Ofroj kurse matematike parapergatitore per vitin e ri shkollor per moshat 7-15 vjec . te interesuarit te kontaktojne ne nr 0672419268....

700 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Anglish falas / Blini rezultate, jo kurse

Kurse Anglish falas / Blini rezultate, jo kurse - Tirane

Rruga Veli Dedi, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Learn a new language, change your life now! blini rezultate, jo kurse zoteroj deshmi te gjuhes angleze, kam 5 vite pervoje ne mesimdhenie ne kurse te ndryshme private ,aktulisht jap mesime online ne kine dhe indi. ofroj kurse individuale ose ne grup ne gjuhen angleze,niveli fillestar-mesatar.moshat me te cilet kam punuar gjate mesimdhenies jane nga 8 deri 16 vjec. garancite per ju: metodat me te fundit te studimit nga cambridge dhe oxford shoqeruar me testim te vazhdueshem te njohurive.mesime lehtesisht te kuptueshme dhe mbi te gjitha online. monitorim i vazhdueshem dhe rezultate te matshme pergjate gjithe kohezgjates se kursit mbeshtetje e vazhdueshme deri ne arritjen e objektivit nga mesues me pervoje mesatarisht, vetem 3 nxenes ne klase per te ruajtur ekselencen ne mesimdhenie mundesi perzgjedhje per vendit ku do behet kursi,ne shtepine tuaj-lokal-shtepine time. mundesi per ndryshimin e ores se kursit pa asnje kosto shtese raporti me i mire cmim/cilesi ne treg ju falenderoj qe jeni te interesuar per te pasur nje anglishte sa me te mire. nr kontaktit: 0672000898 (whatsapp dhe viber) important message to native english speakers who want to learn albanian: buy results,not just courses. have you studied albanian but have problems ...

5,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzikore

Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzik - Tirane

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Studio 'capitol' ofron rregjistrime audio profesionale . ( cmimi i diskutueshem ) gjitheashtu ofrojme ambjente per prova muzikore . (500 lek ora)...

500 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale ofroj kurse biologjie per ciklin 9 vjecar she ate te mesem

ofroj kurse biologjie per ciklin 9 vjecar she ate te mesem - Tirane

Rruga Sulejman Petrela, Brryli | Tirane

B Kam mbaruar fakultetin e shkencave te natyres ne degen biologji,sistemi bachelot dhe biologji qellizore dhe molekulare ne sistemin master. aktualisht vazhdoj stufimet per farmaci,jam ne vitin e katert...

500 Leke

Tirane
700 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale  Kurse per Piano ,Kitare,Violine ,  Bateri  , instrumenta te tjere  dhe Solfezh.

Kurse per Piano ,Kitare,Violine , Bateri , instrumenta te tjere dh - Tirane

Myslym Shyri, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofrohen kurse per instrumenta te c faredo lloji . stafi eshte i perzgjedhur per te ofruar nje nivel mesimdhenie te larte edhe me cilesi . kurset ofrohen ne ambjentet e studios muzikore " capitol " ....

700 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Anglisht dhe Gjermanisht

Kurse Anglisht dhe Gjermanisht - Tirane

Mihal Grameno, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Kurse anglisht/ gjermanisht . ofrojme kurse per gjuhet anglisht/gjermanisht per te gjitha grupmoshat , nga niveli fillestar dhe deri tek i fundit . ne grupe ose individuale. 500lek ( te reja) . ju mirepresim. nr kontakti : 0695635360 0688639403...

500 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse praktike per autovetura

Kurse praktike per autovetura - Tirane

Ish Fusha Aviacionit , Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Ofroj kurse praktike per autovetura 1.elektroauto 2.motorrist 3.diagnostikim me kompjuter 4.programime 5.mekatronik te avancuar per me shum kontaktoni 0685008718...

1,000 Leke

Tirane
800 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Gjuhe e huaj, Italisht

Gjuhe e huaj, Italisht - Tirane

Margarita Tutulani, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Ofrojme kurse gjuhe italiane personale per kalamaj dhe te rritur . cmimi 800 leke 1 ore 30 minuta. ...

800 Leke

Tirane
400 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per violoncel

Kurse per violoncel - Tirane

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Don Bosko | Tirane

B Zhvillojm kurse violinceli per grup moshat 5 deri 18 vjec. 400 leke ora...

400 Leke

Tirane
200 Dollar Pune Oferta Kurse Profesionale Social Media Manager

Social Media Manager - Tirane

Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B Doni te permiresoni te ardhurat tuaja? jeni lodhur nga kerkimet per pune dhe nuk jeni te kenaqur ? doni te jeni te pavarur dhe te punoni nga shtepia sa kohe te doni edhe kur te doni? doni te jeni pronari i vetvetes ? me shkruani ne sms ose viber nese jeni te interesuar....

200 Dollar

Tirane
50,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per call center dhe per gjuhe te huaj

Kurse per call center dhe per gjuhe te huaj - Tirane

Rruga Babe Rexha, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofrojme kurse trajnimi per call center dhe gjuhe te huaj kurse call center per gjuhet anglisht italisht spanjisht 5000 leke 5 jave 4 here ne jave mesimdhenie kurse fillestare per gjuhet anglisht italisht spanjisht 6000 leke per 7 jave 4 here mesimdhenie ■■ tel ose whatsapp ne nr 0683274806 ...

50,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ass.  Detyra Kursi + Diploma

Ass. Detyra Kursi + Diploma - Tirane

Sheshi Skenderbej, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Ass. detyra kursi =>( kosto min 1,500. & max 25,00) ass. diploma=> (kosto min 5,000 & max 10,000 per me shume info: sms / tel: 0694414161 ...

5,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse italisht Call Center 1

Kurse italisht Call Center 1 - Tirane

Rruga Aleksandri I Madh Afer Big Marketit Unaza E , Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Njoftim per 3 dite fillon kursi italisht call center.. punesim i menjehereshem ne call centerat bashkepunuese..pa interviste..😉 seminare me petagog italian..😊 kursi eshte i fokusuar vetem ne komunikim dhe telemarketing. vetem 66 mije total nxitoni te regjistroheni. vende te limituara..😊😊😊😊 zona astirit tek karburant kastrati. 0699605048...

6,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale FINANCA 5

FINANCA 5 - Vlore

Nermin Vlora Falaski, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Vlore

B Kurse ne zyre dhe online programe kompjuterike financiare 1.financa 5.0 2.financa module speciale komuniko: adresa: trajnimi im, kati 2, mbi neranxi, prane shkolles industriale vlore(porta e konviktit, ne krah te hotel riviera) tel: 0684868595 web: www.trajnimiim.com ...

20,000 Leke

Vlore
71,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE ONLINE DHE ZYRE PER PROGRAME FINANCIARE

KURSE ONLINE DHE ZYRE PER PROGRAME FINANCIARE - Vlore

Nermin Vlora Falaski, Qender | Vlore

B Kurse per alpha web business nivelet a1, a2, b1, b2, c1,c2 software me i mire financiar ne shqiperi ne cdo qytet te shqiperise ju mund te perfitoni kurse online. www.trajnimiim.com...

71,000 Leke

Vlore
200 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Trajnim profesional ne Strategji Marketingu & Menaxhimi!

Trajnim profesional ne Strategji Marketingu & Menaxhimi! - Tirane

Rruga Kajo Karafili ,tirane, Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Jeni te interesuar te zhvilloni nje karriere ne marketing ? keni njohuri te pergjithshme per marketingun por doni te jeni nje profesionist ne kete fushe? jeni te lodhur nga trajnimet teorike dhe deshironi te zhvilloni nje trajnim te fokusuar ne raste kompanish reale mbas te cilit te jeni te afte per te ndertuar konceptin dhe strategjine e marketingut sipas te cilit te garantoni me prognoze te sakte suksesin e kompanise tuaj? atehere trajnimi strategji marketingu dhe menaxhimi eshte duhuri per ju. me mbeshtetjen e kompanise me nje ekperience shume vjecare ne tregun vendas dhe te huaj m&m.co shpk , te specializuar ne ndertimin e strategjive te marketingut,konsulencave te menaxhimit ofrojme ciklin e ri trajnimeve profesionale. trajnimi eshte i pershtatshem per te gjithe individet qe duan te rriten profesionalisht ne fushen e marketingut,profesioniste te rinj,studente te sapodiplomuar,sipermarres te rinj etj trajnimi eshte i fokusuar ne ndertimin e konceptit te marketingut duke marre ne shqyrtim me detaje biznesin dhe duke perfunduar ne studimin e nje rasti konkret praktik. nqs jeni te interesuar rezervoni vendin tuaj ne seancen e pare falas te trajnimit dhe me pas vendosni nqs doni ta ndiqni! per rezervime dhe informacione shtese na ko...

200 Euro

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale PRESTIGE CENTER - KURSE PER ART & DESIGN

PRESTIGE CENTER - KURSE PER ART & DESIGN - Tirane

Rruga E Durresit, Tirana, Albania, Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Qendra e kurseve prestige center ofron kurse per graphic design, me pedagog me eksperience 10 vjecare brenda dhe jashte shqiperise ne fushen e grafikes dhe te reklamave. programet qe perdoren jane gjenerata e fundit e adobe (cc 2018). kursi mund te ndiqet nga kushdo qe ka njohuri bazike te kompjuterit. i pershtatshem per studente te arkitektures, administratore rrjetesh sociale, artist vizual, fotograf si dhe persona qe kane pozicione pune te lidhura me fushen e marketingut & pr. ne kurs perfshihen: • njohuri te pergjithshme rreth grafikes • photoshop • illustrator • indesign • praktike kursi kushton: ne grup: 15.000 leke/15 seanca - 150 min individual: 25.000 leke/15 seanca - 120 min numri i personave ne grup: 3 ndjekja e kursit: 3 here ne jave kohezgjatja: 5 jave te gjithe te interesuarit mund te na kontaktojne ne: tel: 📞 067 20 55 222 email: ✍ info@prestigecenter.org web: www.prestigecenter.org ose te na vizitojne prane zyrave tona: 👉 rruga e durresit, prane kafe flora, tirane. ju mirepresim!...

10,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse kimie

Kurse kimie - Shkoder

Rruga Qemal Dracini, Shkoder, Albania, Qender | Shkoder

B Ofroj kurse kimie per: 1)nxenesit e gjimnazit. 2)maturantet, pergatitje per provimet e matures. 3) studentat, kimi e pergjithshme, kimi organike....

1,000 Leke

Shkoder
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale SALON SAMO ME NJE EKSPERIENCE SHUMVJECARE  ZHVILLON KURSE PROFESIONALE  PER BERBER

SALON SAMO ME NJE EKSPERIENCE SHUMVJECARE ZHVILLON KURSE PROFESIONALE - Tirane

Sulejman Delvina, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Salon samo: zhvillon kurse profesionale 4-6 mujore per berber. me nje eksperience shumvjecare ne zhvillimin e kurseve per berber ne ju bejme te mundur qe brenda nje kohe te shkurter te merrni nje zanat qe do te ju vleje gjith jeten. adresa:kryqezimi komunes parisit.cel:0692522944. fb.istg. salon samo...

10,000 Leke

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Offro corsi di italiano a albanesi via Skype.

Offro corsi di italiano a albanesi via Skype. - Tirane

Rruga Bedri Karapici, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Ciao! il mio nome è serafino! sono un ragazzo di 19 anni ed ormai da mesi di esperienza ho deciso di farlo online!,voglio insegnare a voi ragazzi albanesi l'italiano. se hai bisogno d'imparare a scrivere,parlare o contare in italiano,io faccio al caso tuo! se hai un account skype puoi chiedermi info mandandomi un messaggio,ecco il mio nome skype: serafino ghebryel e la mia mail: serafinotimone2@gmail.com attualmente vivo in italia ed ho vissuto in albania 3 vjet! hello! emri im eshte serafino! une jam nje djale prej 19 vjetesh dhe tani per disa muaj pervoje kam vendosur te bej online! dua t'ju mesoj djem shqiptare italisht. nese keni nevoje te mesoni per te shkruar, flisni ose llogaritur ne italisht, une do ta bej per ju! nese keni nje llogari skype ju mund te kerkoni me info duke me derguar nje mesazh, ketu eshte emri im skype: serafino ghebryel dhe emaili im: serafinotimone2@gmail.com une aktualisht jetoj ne itali dhe kam jetuar ne shqiperi 3 vjet! ...

300 Leke

Tirane
30,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Masazhatore (f)

Masazhatore (f) - Tirane

Rruga Peti Kopshti Zoologjik, Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Ofrojme kurs 1 mujore ne masazh relaksi me te drejte punesimi pas perfundimit te trajnimit (f) tel:069 656 3532... adresa: kopshti zoologjik rruga peti tirane mund te vini deri ne 5 veta te jene te paraqitshme/korrekte dhe serioze ne pune mosha 18-28 orari 11-21.00 paga shume e mire ambjenti fantastik ...

30,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs professional Per Berber

Kurs professional Per Berber - Tirane

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Ofrojme kurse profesionale per berber . 3 ose 6 mujore. kushte shume te mira dhe mundesi punesimi. ... per vetem 8000 leke ne muaj....

8,000 Leke

Tirane
300 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs per agjensi turistike.

Kurs per agjensi turistike. - Tirane

Myslym Shyri, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofrojm kurse per agjensi udhetimi ....

300 Euro

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Gjuha ITALIANE, mesim e trainim

Gjuha ITALIANE, mesim e trainim - Tirane

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Kurs praktik dhe interesant per te gjithe grup-moshat e ciklit 9-vjecar, per vetesimin e shprehive ne gjuhen italiane. metodologji terheqese dhe praktike, "te mesojme duke u zbavitur" kjo eshte motoja jone;.dy ore ne jave ,cmimi javor 250 lek, ose mujor 1000 lek. pranimet ne cift . provoni dhe do te mbeteni te kenaqur !!! perse jemi te vecante ???!!!! ;1- mesojme duke u zbavitur 2- metodologji bazuar mbi eksperiencat personale ne mesimdhenie 3- e bukur dhe interesante qe ne perballjen e pare,, 4- kembengulje, - praktike - trajnimi deri ne pervetesimin e mesimit 5- mesimi ne grup, numer shume i kufizuar 6- gjuha vjen natyrshem ( merzitia dhe lodhja nuk ekzistojne) 7- per te gjitha grup - moshat dhe nivelet cel. : 0692822312...

1,000 Leke

Tirane
120 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kontabiliteti tatim taksa

Kontabiliteti tatim taksa - Tirane

Ibrahim Rugova,nd 26, H 21,ap 13 ( Perballe Taiva, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Ofrojme kurse kontabiliteti, tatim dhe taksa ne kushtet e nje shoqerie tregtare reale. kurset jane te dedikuara me nje deri dy persona. oraret jane sipas kushteve te aplikantit. dergoni kerkese dhe cv ne adresen: info@adviser.al ...

120 Euro

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale e-Filing Kurs per Deklarimet e Tatimeve + Kontabilizimi i Veprimeve

e-Filing Kurs per Deklarimet e Tatimeve + Kontabilizimi i Veprimeve - Tirane

Sheshi Skenderbej, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B =>kontabilizimi i vepromeve + deklarimet e-filing mesimi zhvillohet me kontabilist me pervoje ne fushen e kontabilitetit dhe mesimdhenies. 📌pervec programit, stafi yne ju vjen ne ndihme edhe me njohuri praktike te mbajtjes se kontabilitetit te njesise ekonomike. 📝per regjistrime na kontaktoni ne: ☎️0694414161 adresa: sheshi “ushtari panjohur”, prane qendres tregtare toptani, pallati albsig, kati 3-te ju mirepresim! ...

10,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale  Tirane, ARKITEKTURE, PARAPERGATITJE per ne UNIVERSITET

Tirane, ARKITEKTURE, PARAPERGATITJE per ne UNIVERSITET - Tirane

Pall Shallvare, Perballe Tajvanit, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B a r k i t e k t u r e'!!!!!!! oferte per nxenes ne shkollen e mesme qe deshirojne te ndjekin studimet per arkitekture urbanistike, arredim !!! - mesim e trajnim per lendet: vizatim i lire, vizatim grafike exterier dhe interier si dhe perspektiva e tyre, teknikat e akuarelit, te grafikes, kompozim etj . u vjen ne ndihme edhe studenteve qe deshirojne te thellojne performancen gjate studimeve prane universitetit te arkitektures dhe urbanistikes,. mesimi zhvillohet ne grup me kushte optimale dhe me kompetence profesionale. mesimi dy ore ne jave, pagesa 2000 lek ne muaj. vend-ndodhja perballe tajvanit. per informacion te metejshem lutemi te na kontaktoni....

2,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale VIZATIM, PIKTURE

VIZATIM, PIKTURE - Tirane

Pall Shallvare, Perballe Tajvanit, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Vizatim - pikture - plastike per femije te moshave te ndryshme. tek ne do te gjeni kushte dhe ambient te pershtatshem per zbulimin dhe zhvillimin e talentit tek femija juaj. pervoje dhe kopetence profesionale. mesimi zhvillohet nje here ne jave me dy ore te plota. pagesa 1500 lek ne muaj. vend-ndodhja ne qender prane pakut rinia (tajvan) 0692822312...

1,500 Leke

Tirane
4,900 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale PERSONAL TRAINER ACADEMY

PERSONAL TRAINER ACADEMY - Tirane

Rruga Sami Frasheri 41, Tirane 1000, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Pecializohu ne"trajtimin e dhimbjeve te shpines me ane te aktivitetit fizik" me daten 2 qershor, ne shluj "universiteti marin barleti" do te zhvillohet kursi mbi temen: "trajtimi e dhimbjeve te shpines me ane te aktivitetit fizik". mythod academy albania zhvillon kursin e dyte per personal trainer ne shqiperi. regjistrohu ne www.mythod.al vetem 30 personat e pare do kene mundesi te marrin pjese ne kurs.http://www.mythod.al...

4,900 Leke

Tirane
6,600 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse me punesim te Garantuar

Ofrojme kurse me punesim te Garantuar - Tirane

Rruga Aleksandri I Madh Astiri, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Ofrojme kurse me punesim te garantuar.. italisht call center 5 persona ne gr...punesim i garantuar 66 total i gjithe kursi.. certifikat ne fund te kursit seminare me petagog italian. . 0699605048 zona astirit..unaza e re...

6,600 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas