Offer Professional Courses 1000+ Oferta Kurse Profesionale

 Online 7 lexues | 0 njoftime ne pritje

3,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale FTESE PER TRAJNIME

FTESE PER TRAJNIME - Tirane

Rruga E Durresit, Tirana, Albania, Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B "oferte speciale - per - trajnime" qendra e specializuar e trajnimeve "partner training center" tirane, e hene me date 23.07.2018, organizohen keto trajnime si me poshte: 1. lidership 2. te drejtat e njeriut 3. legjislacioni mjekesor 4. marredhenie me publikun 5. mbrojtja juridike penale e mjedisit 6. marketingu ne performancen e biznesit 7 menaxhimi modern i burimeve njerezore 8.mbrojta juridike e te dhenave personale 9.ndermjetesimi ne zgjidhjen e mosmarreveshjeve 10.organizimi dhe funksionimi i institucioneve te be-se -trajnimet jane 1 ditore dhe organizohen ne tirane, - trajnimet zhvillohen te henen e dt 23 korrik 2018 -nxitoni edhe pak vende te mbetura bosh jane. -ne fund te trajnimit te gjithe pjesemarresit do paisen me materialet dhe certifikaten e pjesemarrjes -cdo trajnim i mesiperm eshte me oferte *(35 mije leke te vjetra vetem per nje trajnim) -te interesuarit te na shkruajn emer mbiemer, nr telefoni, dtlindje te plote, vendlindje si dhe temen ose temat e trajnimit me sms ne 069 89 31 404, -vendet jane te limituara. stafi organizativ adresa rr “durresit” perballe ministrise se arsimit tirane - shqiperi....

3,500 Leke

Tirane
5,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs: FINANCA 5  (-60% zbritje)

Kurs: FINANCA 5 (-60% zbritje) - Tirane

Blv Gjergj Fishta, Uet, | Tirane

B ✓ kurs - financa 5.0 + ( excel falas) •kohzgjatia=12 ore •kosto = 5,500 all 1-akt themelimi 2-hua bankare 3-blerje & shitje & inventari 4-arka & banka 5-libri i madh 6- shtimin & largimin / ort 7-pasq .amortizimit 8-listpagesa 9-pasq pash- bilancit -csh-flow- kap ➡. moduli 1 : - inventari ➡. moduli 2 : - blerje ➡. moduli 3 : - shitje ➡. moduli 4 : - arka ➡. moduli 5 : - banka ➡. moduli 6 : - libri i mdh •nr kontakti: 069 44 14 161 ...

5,500 Leke

Tirane
65,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs: Financa 5.0 + Excel Financiar  FALAS

Kurs: Financa 5.0 + Excel Financiar FALAS - Tirane

Blv Gjergj Fista, Vasil Shanto | Tirane

B Kurs => financa 5.0 - super oferte. •ofrojme kurs me ulje cmimi ne masen -50% te vleres. √ financa 5.0 + excel falas √ financa 5.0 + kontabilitet alpha • kohezgjatja: ✓ 10 seanca min - &- 30 seanca max => ku 1(nje) seance = 100 minuta . •kosto per seance: ✓ 600 leke / nje seance 100 min. •ne fund te kursit ju pajisim me crtifikate le licensuar nga organet shteterore •ju pajisim me faturat e subjektit / manal • ju paisim me programin financa 5.0 & alpha nr kontakti: 069 44 14 161...

65,000 Leke

Tirane
6,000 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale KURS-INDIVIDUAL -Programi FINANCA 5.0 + KONTABIKITETI PRAKTIKE

KURS-INDIVIDUAL -Programi FINANCA 5.0 + KONTABIKITETI PRAKTIKE - Tirane

Qendra Tregetare Toptani, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B √njoftim! •kurs financa 5.0 + kontabilitet alpha ( 2 programe ne nje cmim) •kursi fillon diten e marte ora 17:30 • kontakt: 069 44 14 161 •adresa: perball qendres tregetare toptani - tirane...

6,000 Euro

Tirane
3,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Super Oferte! Financa 5 & Kontabilitet Alpha + Deklarimet Tatimore

Super Oferte! Financa 5 & Kontabilitet Alpha + Deklarimet Tatimore - Tirane

Sheshi Skenderbej, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Njoftim per kurs financa 5 si me poshte: ✓kursi eshte praktike dhe zhvillohet ne 3 profile subjekti. • subjekt tregtar • subjekt sherbimi • subjekt prodhimi & kosto ✓kohezgjatja: 5 seanca / 2 ore nje seance => 10 ore ne total. ✓ kosto totale = 3,500 leke...

3,500 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Financa 5 + Alpha + Deklarimet Tatimore online e-Filing

Financa 5 + Alpha + Deklarimet Tatimore online e-Filing - Tirane

Qender, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Kurs '' financa 5.0 + kontabilitet alpha + deklarimet tatimore online e-filing temat e kursit(cdo teme ka nga 5 nenceshtje) 1-akt themelimi 2-hua bankare 3-blerje & shitje 4-arka & banka 5-inventari 6-libri i madh 7-shtimin & largimin e ortakeve nga subjekti 8-bilanci i konsoliduar 9-pasq .amortizimit 10-pasq. tardhurave dhe shpenzimeve 11-pasq. bilancit kontabel 12-pasq. cash-flow 13-pasq. kapitalit 14-auditimi i pasqyrave financiare dhe zbulimi i mashtrimit kontabel 15-ligjeslacioni "ekonomiko-juridik" & "skk" 16-etj •niveli nr. 1 kohezgjatja totale: 12 seanca nga 90 min. √ kosto totale: 8000 all ne total •niveli nr. 2 kohezgjatja totale: 17 seanca nga 90 min. √ kosto totale: 13,000 all ne total •niveli nr. 3 kohezgjatja totale: 21 seanca nga 90 min. √ kosto totale: 17,000 all ne total •niveli nr. 4 kohezgjatja totale: 25 seanca nga 90 min. √ kosto totale: 21, 000 all ne total •ne fund te kursit ju pajisim me certifikate te licensuar nga organet perkatese shteterore. •ju pajisim me faturat e subjektit •ju pajisim me cd e financa 5.0 + alpha nr kontakti 0694414161 ...

10,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike per femije parashkollore dhe te ciklit te ulet

Kurse matematike per femije parashkollore dhe te ciklit te ulet - Tirane

Rruga Rreli, Don Bosko | Tirane

B Ofroj kurse matematike per femijet nga mosha 5 deri ne 12 vjec . kam perfunduar degen e matematikes ne fakukltetin e shkencave te natyres per me teper kontaktoni ne 0688645691 2 ore 1000 leke ...

500 Leke

Tirane
50 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Profesionale Arti

Kurse Profesionale Arti - Tirane

Rruga Siri Kodra, Tirane, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Akademia artistike "robert radoja", hap sezonin e ofertave per cdo regjistrim te ri per secilin nga kurset qe ne ofrojme.kete vit ndryshimi eshte ne shtimin e moduleve te reja, te cilat do t'iu komunikohen personalisht. kurset perfshijnel: balet ( klasik, popullor, modern, etj) insturmenta ( piano, violine, kitar, firzamonik etj) kanto pikture / fotografi / graphic design video / video montazh / rregji filmi&tv deejay academy ( e para e kti lloji ne shqiperi) - nuk ka limit moshe - pagesa ndryshon ne varresi te kursit dhe modulit te zgjedhur. - per cdo informacion kontaktoni numrin e poshteshenuar: mob/whatsapp: +355699407758 facebook: https://www.facebook.com/theartschoolradoja/ https://www.facebook.com/radojatheatre/?ref=bookmarks instagram: @artspace.odeum @robert_radoja_academy ...

50 Euro

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE TE GJUHES ANGLEZE , PRIVATE DHE NE GRUP

KURSE TE GJUHES ANGLEZE , PRIVATE DHE NE GRUP - Tirane

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Don Bosko | Tirane

B Ofrojm kurse te gjuhes angleze per te gjitha kategorite e moshave , private ose ne grup . varur nga objektivat tuaja kurset mund te zhvillohen edhe intensive ne menyre qe ne nje kohe te shkurter te arrini aty ku ju e deshironi anglishten tuaj . te interesuarit te kontaktojne ne numer : 0694219142 / 0695335629...

1,000 Leke

Tirane
1,800 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Oferta për kurse

Oferta për kurse - Tirane

Rruga E Dibres , Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Nje nga ofertat sapo ka trokitur... regjistrohuni ne nje nga kurset fillestare ne gjuhen gjermane dhe frenge dhe perfitoni ulje me 25 % ne kursin e gjuhes angleze. ritmi: 3 here ne jave dite: e hene - e merkure - e premte orari: i pershtatur seanca . ka ende vende te lira! prandaj nxitoni te regjistroheni dhe perfitoni nga ofertat verore per gjuhen frenge ! ​per me teper informacione, mos hezitoni te na kontaktoni ne numrat tane ose ne adresen tone elektronike. qËndra e kurseve "ana" add: kryqezimi i shkolla e bashkuar https://www.facebook.com/anacoursecenter/ e-mail: anacoursecenter1@gmail.com cel:067 6510772 tel: 00355 4 5628122...

1,800 Leke

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse te gjuhes angleze

Kurse te gjuhes angleze - Tirane

Rruga Deshmoret E Fekenit 3, Tirana, Albania, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Ofroj kurse anglisht per femije dhe te rritur nisim sebashku nga niveli fillestar deri ne nivelet me te avancuara. gjithashtu pregatitje edhe per fazen pergatitore te mbrojtjes se provimit. punojme me metoden e shkolles ose edhe me metoda te tjera qe te jene sa me terheqese per femijen dhe per moshat me te rritura. seanca do jete 60min / 8 seanca pagesa 2500 leke telefononi ne 0692987588...

2,500 Leke

Tirane
6,600 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse me punesim te Garantuar

Ofrojme kurse me punesim te Garantuar - Tirane

Rruga Aleksandri I Madh Astiri, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Ofrojme kurse me punesim te garantuar.. italisht call center 5 persona ne gr...punesim i garantuar 66 total i gjithe kursi.. certifikat ne fund te kursit seminare me petagog italian. . 0699605048 zona astirit..unaza e re...

6,600 Leke

Tirane
700 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike

Kurse matematike - Tirane

Rruga Elbasanit, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Ofroj kurse matematike parapergatitore per vitin e ri shkollor per moshat 7-15 vjec . te interesuarit te kontaktojne ne nr 0672419268....

700 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Anglish falas / Blini rezultate, jo kurse

Kurse Anglish falas / Blini rezultate, jo kurse - Tirane

Rruga Veli Dedi, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Learn a new language, change your life now! blini rezultate, jo kurse zoteroj deshmi te gjuhes angleze, kam 5 vite pervoje ne mesimdhenie ne kurse te ndryshme private ,aktulisht jap mesime online ne kine dhe indi. ofroj kurse individuale ose ne grup ne gjuhen angleze,niveli fillestar-mesatar.moshat me te cilet kam punuar gjate mesimdhenies jane nga 8 deri 16 vjec. garancite per ju: metodat me te fundit te studimit nga cambridge dhe oxford shoqeruar me testim te vazhdueshem te njohurive.mesime lehtesisht te kuptueshme dhe mbi te gjitha online. monitorim i vazhdueshem dhe rezultate te matshme pergjate gjithe kohezgjates se kursit mbeshtetje e vazhdueshme deri ne arritjen e objektivit nga mesues me pervoje mesatarisht, vetem 3 nxenes ne klase per te ruajtur ekselencen ne mesimdhenie mundesi perzgjedhje per vendit ku do behet kursi,ne shtepine tuaj-lokal-shtepine time. mundesi per ndryshimin e ores se kursit pa asnje kosto shtese raporti me i mire cmim/cilesi ne treg ju falenderoj qe jeni te interesuar per te pasur nje anglishte sa me te mire. nr kontaktit: 0672000898 (whatsapp dhe viber) important message to native english speakers who want to learn albanian: buy results,not just courses. have you studied albanian but have problems ...

5,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzikore

Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzik - Tirane

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Studio 'capitol' ofron rregjistrime audio profesionale . ( cmimi i diskutueshem ) gjitheashtu ofrojme ambjente per prova muzikore . (500 lek ora)...

500 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale ofroj kurse biologjie per ciklin 9 vjecar she ate te mesem

ofroj kurse biologjie per ciklin 9 vjecar she ate te mesem - Tirane

Rruga Sulejman Petrela, Brryli | Tirane

B Kam mbaruar fakultetin e shkencave te natyres ne degen biologji,sistemi bachelot dhe biologji qellizore dhe molekulare ne sistemin master. aktualisht vazhdoj stufimet per farmaci,jam ne vitin e katert...

500 Leke

Tirane
700 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale  Kurse per Piano ,Kitare,Violine ,  Bateri  , instrumenta te tjere  dhe Solfezh.

Kurse per Piano ,Kitare,Violine , Bateri , instrumenta te tjere dh - Tirane

Myslym Shyri, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofrohen kurse per instrumenta te c faredo lloji . stafi eshte i perzgjedhur per te ofruar nje nivel mesimdhenie te larte edhe me cilesi . kurset ofrohen ne ambjentet e studios muzikore " capitol " ....

700 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Anglisht dhe Gjermanisht

Kurse Anglisht dhe Gjermanisht - Tirane

Mihal Grameno, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Kurse anglisht/ gjermanisht . ofrojme kurse per gjuhet anglisht/gjermanisht per te gjitha grupmoshat , nga niveli fillestar dhe deri tek i fundit . ne grupe ose individuale. 500lek ( te reja) . ju mirepresim. nr kontakti : 0695635360 0688639403...

500 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse praktike per autovetura

Kurse praktike per autovetura - Tirane

Ish Fusha Aviacionit , Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Ofroj kurse praktike per autovetura 1.elektroauto 2.motorrist 3.diagnostikim me kompjuter 4.programime 5.mekatronik te avancuar per me shum kontaktoni 0685008718...

1,000 Leke

Tirane
800 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Gjuhe e huaj, Italisht

Gjuhe e huaj, Italisht - Tirane

Margarita Tutulani, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Ofrojme kurse gjuhe italiane personale per kalamaj dhe te rritur . cmimi 800 leke 1 ore 30 minuta. ...

800 Leke

Tirane
400 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per violoncel

Kurse per violoncel - Tirane

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Don Bosko | Tirane

B Zhvillojm kurse violinceli per grup moshat 5 deri 18 vjec. 400 leke ora...

400 Leke

Tirane
200 Dollar Pune Oferta Kurse Profesionale Social Media Manager

Social Media Manager - Tirane

Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B Doni te permiresoni te ardhurat tuaja? jeni lodhur nga kerkimet per pune dhe nuk jeni te kenaqur ? doni te jeni te pavarur dhe te punoni nga shtepia sa kohe te doni edhe kur te doni? doni te jeni pronari i vetvetes ? me shkruani ne sms ose viber nese jeni te interesuar....

200 Dollar

Tirane
50,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per call center dhe per gjuhe te huaj

Kurse per call center dhe per gjuhe te huaj - Tirane

Rruga Babe Rexha, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofrojme kurse trajnimi per call center dhe gjuhe te huaj kurse call center per gjuhet anglisht italisht spanjisht 5000 leke 5 jave 4 here ne jave mesimdhenie kurse fillestare per gjuhet anglisht italisht spanjisht 6000 leke per 7 jave 4 here mesimdhenie ■■ tel ose whatsapp ne nr 0683274806 ...

50,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ass.  Detyra Kursi + Diploma

Ass. Detyra Kursi + Diploma - Tirane

Sheshi Skenderbej, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Ass. detyra kursi =>( kosto min 1,500. & max 25,00) ass. diploma=> (kosto min 5,000 & max 10,000 per me shume info: sms / tel: 0694414161 ...

5,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse italisht Call Center 1

Kurse italisht Call Center 1 - Tirane

Rruga Aleksandri I Madh Afer Big Marketit Unaza E , Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Njoftim per 3 dite fillon kursi italisht call center.. punesim i menjehereshem ne call centerat bashkepunuese..pa interviste..😉 seminare me petagog italian..😊 kursi eshte i fokusuar vetem ne komunikim dhe telemarketing. vetem 66 mije total nxitoni te regjistroheni. vende te limituara..😊😊😊😊 zona astirit tek karburant kastrati. 0699605048...

6,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale FINANCA 5

FINANCA 5 - Vlore

Nermin Vlora Falaski, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Vlore

B Kurse ne zyre dhe online programe kompjuterike financiare 1.financa 5.0 2.financa module speciale komuniko: adresa: trajnimi im, kati 2, mbi neranxi, prane shkolles industriale vlore(porta e konviktit, ne krah te hotel riviera) tel: 0684868595 web: www.trajnimiim.com ...

20,000 Leke

Vlore
71,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE ONLINE DHE ZYRE PER PROGRAME FINANCIARE

KURSE ONLINE DHE ZYRE PER PROGRAME FINANCIARE - Vlore

Nermin Vlora Falaski, Qender | Vlore

B Kurse per alpha web business nivelet a1, a2, b1, b2, c1,c2 software me i mire financiar ne shqiperi ne cdo qytet te shqiperise ju mund te perfitoni kurse online. www.trajnimiim.com...

71,000 Leke

Vlore
200 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Trajnim profesional ne Strategji Marketingu & Menaxhimi!

Trajnim profesional ne Strategji Marketingu & Menaxhimi! - Tirane

Rruga Kajo Karafili ,tirane, Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Jeni te interesuar te zhvilloni nje karriere ne marketing ? keni njohuri te pergjithshme per marketingun por doni te jeni nje profesionist ne kete fushe? jeni te lodhur nga trajnimet teorike dhe deshironi te zhvilloni nje trajnim te fokusuar ne raste kompanish reale mbas te cilit te jeni te afte per te ndertuar konceptin dhe strategjine e marketingut sipas te cilit te garantoni me prognoze te sakte suksesin e kompanise tuaj? atehere trajnimi strategji marketingu dhe menaxhimi eshte duhuri per ju. me mbeshtetjen e kompanise me nje ekperience shume vjecare ne tregun vendas dhe te huaj m&m.co shpk , te specializuar ne ndertimin e strategjive te marketingut,konsulencave te menaxhimit ofrojme ciklin e ri trajnimeve profesionale. trajnimi eshte i pershtatshem per te gjithe individet qe duan te rriten profesionalisht ne fushen e marketingut,profesioniste te rinj,studente te sapodiplomuar,sipermarres te rinj etj trajnimi eshte i fokusuar ne ndertimin e konceptit te marketingut duke marre ne shqyrtim me detaje biznesin dhe duke perfunduar ne studimin e nje rasti konkret praktik. nqs jeni te interesuar rezervoni vendin tuaj ne seancen e pare falas te trajnimit dhe me pas vendosni nqs doni ta ndiqni! per rezervime dhe informacione shtese na ko...

200 Euro

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale PRESTIGE CENTER - KURSE PER ART & DESIGN

PRESTIGE CENTER - KURSE PER ART & DESIGN - Tirane

Rruga E Durresit, Tirana, Albania, Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Qendra e kurseve prestige center ofron kurse per graphic design, me pedagog me eksperience 10 vjecare brenda dhe jashte shqiperise ne fushen e grafikes dhe te reklamave. programet qe perdoren jane gjenerata e fundit e adobe (cc 2018). kursi mund te ndiqet nga kushdo qe ka njohuri bazike te kompjuterit. i pershtatshem per studente te arkitektures, administratore rrjetesh sociale, artist vizual, fotograf si dhe persona qe kane pozicione pune te lidhura me fushen e marketingut & pr. ne kurs perfshihen: • njohuri te pergjithshme rreth grafikes • photoshop • illustrator • indesign • praktike kursi kushton: ne grup: 15.000 leke/15 seanca - 150 min individual: 25.000 leke/15 seanca - 120 min numri i personave ne grup: 3 ndjekja e kursit: 3 here ne jave kohezgjatja: 5 jave te gjithe te interesuarit mund te na kontaktojne ne: tel: 📞 067 20 55 222 email: ✍ info@prestigecenter.org web: www.prestigecenter.org ose te na vizitojne prane zyrave tona: 👉 rruga e durresit, prane kafe flora, tirane. ju mirepresim!...

10,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse kimie

Kurse kimie - Shkoder

Rruga Qemal Dracini, Shkoder, Albania, Qender | Shkoder

B Ofroj kurse kimie per: 1)nxenesit e gjimnazit. 2)maturantet, pergatitje per provimet e matures. 3) studentat, kimi e pergjithshme, kimi organike....

1,000 Leke

Shkoder

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas