offer professional courses 

 Online 13 lexues | 1 njoftime ne pritje

450 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Qendra “Tout le Monde” ofron kurse te gjuheve te huaja.

Qendra “Tout le Monde” ofron kurse te gjuheve te huaja.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Ne ju ofrojme mesimdhenien e gjuheve te huaja si: anglisht italisht frengjisht gjermanisht spanjisht per te gjitha grupmoshat me çmimet me konkuruese ne treg! adr: rruga “5 maji” tel: 0695649538 mirepresim regjistrimet tuaja!...

450 Leke

Tirane
200 Dollar Pune Oferta Kurse Profesionale Social Media Manager

Social Media Manager

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Doni te permiresoni te ardhurat tuaja? jeni lodhur nga kerkimet per pune dhe nuk jeni te kenaqur ? doni te jeni te pavarur dhe te punoni nga shtepia sa kohe te doni edhe kur te doni? doni te jeni pronari i vetvetes ? me shkruani ne sms ose viber nese jeni te interesuar....

200 Dollar

Tirane
18 Dollar Pune Oferta Kurse Profesionale Tirane, Ofrojme mesim online te Gjuhes Shqipe.🇦🇱🇦🇱

Tirane, Ofrojme mesim online te Gjuhes Shqipe.🇦🇱🇦🇱

Don Bosko | Tirane

B Tirane ofrojme kurse individuale dhe ne klasa virtuale .mesim gjuhe- shqipe per te huaj online 🇦🇱🇦🇱    💻💻 ofrojme mesim te gjuhes -shqipe per te huaj , mesuesja perdor  permes disa mesimeve hyrese qe synohet formimi i disa shprehive te thjeshta rreth shqipes, shprehi qe me ...

18 Dollar

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Oferta vazhdon. Kurse Italisht Dhe call center

Oferta vazhdon. Kurse Italisht Dhe call center

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Oferte!!!! ofrojme kurse intensive te gjuhes italiane dhe trajnime per call center !!! kurse te nivelit a1-a2 , 4 deri ne 6 jave me cmim te arsyeshem , vetem 2500 leke !! ne perfundim te kursit , ofrojme punesim ne call center !! per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr +355675668603 ose f...

2,500 Leke

Tirane
15,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kerkohen gra dhe vajza qe te punojne qendisje me makine qepese

Kerkohen gra dhe vajza qe te punojne qendisje me makine qepese

Plepa | Durres

B Qendistari duar arta me nje eksperience 20 vjecare ne treg kerkon te punesoje gra dhe vajza te cilat dine te punojne ne makine qepese me broden. gjithashtu zhvillon dhe kurse qendistarie nga niveli fillestar ne nivelin e avancuar. ne perfundim te ketij kursi, kursantet me te mira fitojne mundesin...

15,000 Leke

Durres
4,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE PIKTURE; SKULPTURE; FOTOGRAFIE

KURSE PIKTURE; SKULPTURE; FOTOGRAFIE

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.60 Km nga qendra)

B Kurse pikture atelie arti ofron kurse pikture, skulpture dhe fotografie per te gjitha moshat. bazuar nga eksperienca shume vjecare ne mesimdhenien e artit figurativ ofrohjme metoda bashkehohore per te gjitha moshat e teknikat. kurset zhvillohen ne dy prej qendrave tona ne tirane. adresa 1 : rruga e...

4,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Piano, violine, kercimi

Kurse Piano, violine, kercimi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofrojme kurse piano, violine dhe kercimi per femije e te rinj! arti eshte edukimi i shpirtit! nese keni vene re se femija juaj ka prirje artistike atehere eshte momenti i duhur per te na kontaktuar! per secilin nga kurset organizohen dhe koncerte, aktivitete e konkurse, paisje me diploma! nxi...

1,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs Kuzhine,Kurs per Picajol,Kurs per Pastiçier

Kurs Kuzhine,Kurs per Picajol,Kurs per Pastiçier

Fresku/Linze | Tirane

B Cel 0673211882 regjistrimet kane filluar...

20,000 Leke

Tirane
200 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Kuzhine dhe Kurse per Picaiol

Kurse Kuzhine dhe Kurse per Picaiol

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)

B Ofoj kurse per picaiol ofroj kurse per kuzhinier fb kurs kuzhine chef mondi 0673211882...

200 Euro

Tirane
4,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Hidraulik

Hidraulik

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Hidraulik 390 ore 5 muaj kurs 4000 leke ...

4,000 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale PROGRAMI “KUJDESI NDAJ TË MOSHUARVE

PROGRAMI “KUJDESI NDAJ TË MOSHUARVE

Tjeter zone | Tirane

B Kohëzgjatja 30 seanca personat e moshës së tretë janë ata që kanë më shumë nevojë për përkujdesje se çdokush tjetër. kujdesi shëndetësor është primar, por shumë i rëndësishëm i domosdoshëm dhe mirëqënja psikologjike dhe emocionale. jeta sociale edhe angazhimi në aktivi...

150 Euro

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse basketbolli

Ofroj kurse basketbolli

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofroj kurse basketbolli me trainer profesioniste dhe te liçensuar per moshat nga 6 deri ne 14 vjec. ambienti eshte i sapo rikonstruktuar. prane shkollles "deshmoret e lirise"!!!! Çdo dite te hene 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 merkur 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 p...

2,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Tirane, ofrojme kurse matematike dhe fizike

Tirane, ofrojme kurse matematike dhe fizike

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Te dashur prinder dhe nxenes! ofroj kurse matematike dhe fizike individuale ose ne grup, me orare variabel, paradite/pasdite per nxenes nga klasa e 1-re deri ne klasen e 9-te. ju siguroj per rezultate te larta pasi jo pak here nxenesit e mi kane fituar olimpiadat ne shkalle rrethi. per c’do inf...

1,000 Leke

Tirane
19,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Estetike 💅🏻

Kurse Estetike 💅🏻

Fresku/Linze | Tirane

B Ofrojme kurse per estetiste me nje super cmim. afati i regjistrimit eshte deri me date; 1shtator kushtet: kursi zgjat 2jave , 2ore ne dite per me teper informacion mund te kontaktoni ne instagram: anilda_sulejmanajj...

19,000 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per agjensi turistike

Kurse per agjensi turistike

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Okazion ! ofrojm kurse per agjensi turistike per sistemin e rezervimit te biletave. do te pajiseni me diplomen perkatese. kursi zhvillohet ne ambjenete e zyrave tona duke assistuar ne prerjen e biletave te avionit. një profesion i ri...mundësi më shumë për punësim. oferta përmban: t...

150 Euro

Tirane
15,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Trajnim per TEKNIK KOMPJUTERI & IT

Trajnim per TEKNIK KOMPJUTERI & IT

Tjeter zone | Tirane (0.72 Km nga qendra)

B "teknik kompjuteri & it" 40 ore / fundjave / 6 jave vetem 15.000 leke te reja programi eshte 100% praktik // vec eksperiences edhe certifikohesh si teknik it. qendra e teknologjise - link sjell per ju ambjentet bashkohore dhe me pajisje cilesore per zhvillimin e trajnimit me standartet me t...

15,000 Leke

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse te gjuheve te huaja

Ofrojme kurse te gjuheve te huaja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Tout le monde, ofron kurse te gjuheve te huaja, anglisht, italisht, frengjisht, spanjisht, gjermanisht. ...

300 Leke

Tirane
1 Pune Oferta Kurse Profesionale Servis Celularesh

Servis Celularesh

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Kurse profesionale per servis celularesh ne dyqan servis . ofrojme trajnim profesional praktike me smarphone edhe tablete. trajnim per riparim me nderhyrje ne qark, riprogramime edhe cbllokime te ndryshe ne iphone ,ipad,samsung ,htc,huawei,xiaomi. ofrohen per persona qe jane te perkushtuar edhe qe ...

1

Tirane
250 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale kurse matematike

kurse matematike

Don Bosko | Tirane

B Ofroj kurse matematike, fizike dhe kimie per cdolloj niveli dhe klase. kam pervoje pune ne mesimdhenje ne nje qender private kursesh. 250 leke ora per 9-vjecaren dhe 300 leke ora per gjimnaziste e maturante....

250 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Tirane,  Kurse Matematike ne DON BOSKO(tema diplome,kurse per provimin e shtetit)

Tirane, Kurse Matematike ne DON BOSKO(tema diplome,kurse per provimin

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Jam mesuese matematike me eksperience, ofroj kurse per arsimin baze te mesem dhe te larte. me tekste ne shqip ose botime te huaja,si amglisht, italisht... 1000leke seanca adresa : rruga 'don bosko' , ne vizion plus. tel 0698564260 ...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse dhe zgjidhje tezash

Kurse dhe zgjidhje tezash

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ofrojme zgjidhje tezash dhe kurse per lendet fizike,kimi dhe matematike(per 9-vjecaren,e mesme dhe universitet) gjithashtu ofrojme ndihme per pergatitje per provime per studentet e kimise industriale,fshn....

1,000 Leke

Tirane
7,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Deklarimet Tatimore E-FILING / Kontabiliteti Fiskal

Deklarimet Tatimore E-FILING / Kontabiliteti Fiskal

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B • kurs super oferte !!! kontabikiteti fiskal "deklarimet tatimore e-filing" studio ofron mbajtjen e kontabilitetit si me poshte: per shoqerite private & shteterore: · hartimi i pasqyrave financiare · bilanci (pasqyra e pozicionit financiar) · pasqyra e te ardhur...

7,500 Leke

Tirane
5,900 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse

Kurse

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B 📍💢ofertË verore💢 ✔fillojmË regjistrimet 📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚 💬 vetËm 5900 l 💬 (nivelet intensive + normale) & 2000 l muaji (2×90 min në javë) 💢tË gjitha nivelet 💢 ✏a1-c1 ...

5,900 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale MEKANIK AUTOMJETESH

MEKANIK AUTOMJETESH

Tjeter zone | Tirane (5.74 Km nga qendra)

B Mekanik automjetesh kursi zhvillohet brenda ambjenteve te drfpp nr.1 dhe disa praktika mesimore prane ambjenteve te serviseve private. zhvillohet 4 ore 45 min ne dite per 5 dite pune te javes, 30% eshte teori dhe 70% praktike. ne total kursi ka kohezgjatje 450 ore ose 112 dite mesimore. ...

5,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale INSTALIME ELEKTRIKE

INSTALIME ELEKTRIKE

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kohezgjatja 360 ore. kursi permban 3 nive nga 120 ore. tarifa 3000 leke niveli. mesohet: kryerja e instalimeve elektrike ne godina banimi dhe ndermarrje industriale....

3,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim