edukim fizik 1 plan mesimor 

 Online 20 lexues | 0 njoftime ne pritje

100 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE GJERMANISHT

KURSE GJERMANISHT

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.66 Km nga qendra)

B 🇩🇪future centre ofron kurse gjermanisht për grupmosha të ndryshme. kurse intensive dhe graduale sipas kërkesës. ✅metodat më të mira dhe mësues të përkushtuar për të arritur cilësinë më të mirë në mësimin e gjuhës gjermane. 🏫ndodhemi: 1. rruga ‘ismail qemali’...

100 Leke

Tirane
200 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE INTENSIVE TE GJUHES ANGLEZE! ME LIRE SE KUDO! ME MIRE SE KUDO!

KURSE INTENSIVE TE GJUHES ANGLEZE! ME LIRE SE KUDO! ME MIRE SE KUDO!

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Elite center ofron kurse intensive te gjuhes angleze! italiane! gjermane! profesore te shkelqyer! kurse individuale ose ne grupe 3-4 persona! kurse per femije qe prej moshes 5 vjecare dhe per te rritur! kurset e gjuhes angleze te gjitha nivelet a1 a2 b1 b2 c1 si dhe pergatitje per mbrojtje ...

200 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse private ne lendet biologji dhe kimi (AMU, AML, Matura Shteterore, Universitet)

Ofroj kurse private ne lendet biologji dhe kimi (AMU, AML, Matura Shte

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Zhvilloj kurse private ne lendet biologji dhe kimi, ne arsimin e mesem te ulet, gjimnaz, pergatitje per provimet e matures shtetrore si dhe ne lendet universitare: -kimi inorganike -kimi organike -biologji (anatomi,fiziologji,histologji etj) arsimi perkates: master shkencor aml biologji/kimi ...

500 Leke

Tirane
50 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale FINANCA 5 - Kurs Praktik Pune.

FINANCA 5 - Kurs Praktik Pune.

Vasil Shanto | Tirane

B 🎯 njoftim !!! 📢 oferte 2 kurse / programe financiare ne nje çmim. 📌 financa 5 📌 deklarimet tatimore online e-filing al- tax 📌 kontabiliteti praktik real & fiskal 📌 alpha web 📢🔊 ju perzgjidhni 2 kurse / programe (2 kombinime), dhe i perfitoni ne nje çmim. ...

50 Euro

Tirane
35,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Accademia 3d-Autodesk Authorised Training Center

Accademia 3d-Autodesk Authorised Training Center

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Kane nisur regjistrimet per kurset profesionale (revit architecture/structure, 3ds max, autocad 2d&3d) ne accademia 3d (tirana ring center), qendra e vetme zyrtare e autorizuar autodesk ne shqiperi. nxitoni te pajiseni me certifikate “autodesk” te vlefshme ne te gjithe vendet e bashkimit europia...

35,000 Leke

Tirane
50 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Mesoni gjuhen Frenge!

Mesoni gjuhen Frenge!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Ejani ne qendren tone per te mesuar gjuhen frenge me metodat bashkohore dhe me çmimet me konkuruese ne treg! rruga “5 maji” prane concord center....

50 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse kimie

Kurse kimie

Qender | Shkoder

B Zhvilloj kurse kimie për nxënës të shkollave 9-vjeçare dhe të mesme. gjjithashtu zhvilloj kurse kimike për nivel universitar në kimi të përgjithshme dhe organike....

1,000 Leke

Shkoder
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzikore

Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzik

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.94 Km nga qendra)

B Studio 'capitol' ofron rregjistrime audio profesionale . ( cmimi i diskutueshem ) gjitheashtu ofrojme ambjente per prova muzikore . (500 lek ora)...

500 Leke

Tirane
111 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Anglishte A1 A2 B1

Kurse Anglishte A1 A2 B1

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Ofroj kurse anglishte individuale nivelet a1 a2 b1 per nxenes dhe te rritur. te interesuarit te kontaktojne ne numrin 0683027472...

111 Leke

Tirane
4,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per gjuhen Italiane

Kurse per gjuhen Italiane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kurs intensiv per te mesuar gjuhen italiane te folur si dhe trajnim per te komunikuar ne gjuhen italiane ne ambientet e punes( si call center) seanca e pare do jete falas. kursi zgjat 3 muaj.3 here ne jave ,seanca zgjat 90 minuta dhe kushton 4000 leke / muaj te gjitha materialet qe do te...

4,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim