elektroauto 

 Online 24 lexues | 1 njoftime ne pritje

250 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs CAKE DESIGN Professional - ALTA Academy

Kurs CAKE DESIGN Professional - ALTA Academy -

Zone Periferike | Tirane Alta Group

B Kursi profesional i cake design permban te gjithe aspektin teorik dhe praktiken nga ana juaj. ju do te mesoni te gjithe ingredientet e cake desidn dhe efektet e tyre, dhe do te informoheni gjithashtu mbi mjetet e punes dhe pershtatjen e ambjentit te punes. me kete kurs, nese mbaroni dhe keni vullnet...

250 Euro

Tirane
25,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Alta Akademi - Kurse te Licensuara Profesionale Pasticeri, Akullore, Bar/Kafe

Alta Akademi - Kurse te Licensuara Profesionale Pasticeri, Akullore, B -

Zone Periferike | Tirane (5.09 Km nga qendra) Alta Group

B Alta academy eshte akademia e licensuar dhe certifikuar, krijuar nga alta group, me synimin e edukimit te profesionisteve te ardhshem ne fushen e pasticerise, gelaterise, furrave te bukes dhe bar/kafe. alta group eshte nje nga kompanite me te medha ne shqiperi ne sektorin e importit dhe tregetimi...

25,000 Leke

Tirane
250 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs PASTICERIE Professional - ALTA Academy

Kurs PASTICERIE Professional - ALTA Academy -

Zone Periferike | Tirane Alta Group

B Kursi profesional i pasticerise permban te gjithe aspektin teorik dhe praktiken nga ana juaj. ju do te mesoni te gjithe ingredientet e pasticerise dhe efektet e tyre, si formohet nje recete dhe perse, cilat jane dhe si perdoren makinerite e ndryshme ne pasticeri. me kete kurs, nese mbaroni dhe keni ...

250 Euro

Tirane
8,900 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs Gjermanisht

Kurs Gjermanisht

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Njoftim😊in contact ofron kurse te gjuhes gjermane..te gjitha nivelet.. a1,1+a1,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej a2,1+a2,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a2. staf profesional..jo me teper se 4 persona ne grup ju mirepresim 😊 adresa: qyteti studenti rez...

8,900 Leke

Tirane
5,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse italisht+Call Center

Kurse italisht+Call Center

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Njoftim ofrojme kurse te gjuhes italiane..me nivele+punesim te garantuar pa interviste per kurset italisht fillestar+call center ..👍 pjesa teorike e marketingut zhvillohet ne kurs praktika ne call center😊 per nivelet italisht b1 punesim ne fushata shumee te mira ne call centerat bashkepunu...

5,500 Leke

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE INTENSIVE TE FORMIMIT PROFESIONAL

KURSE INTENSIVE TE FORMIMIT PROFESIONAL

Vasil Shanto | Tirane

B Elitesalon 👑 ofron kurse te formimit profesional 4-6-9 mujore & 1-2vjecare ne deget parukeri estetike nail artist makeup artist kurse te punimit te thonjve manikyr& pedikyr 1 javore super intensive ofrojme gjithashtu kurse per berber pranojme kursante nga mosha 14 vjec ne fund te ku...

300 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Intensive GJERMANISHT dhe ANGLISHT (IELTS)

Kurse Intensive GJERMANISHT dhe ANGLISHT (IELTS)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Qendra e kurseve ok-masterclass ju ofron kurse per te gjitha nivelet e gjuhes gjermane dhe angleze. gjithashtu ju ofrojme edhe pergatitje cilesore per provimet nderkombetare si ielts & toefl. ju ofrojme cilesi - standart, si dhe cmime mjaft konkurruese ! misioni yne - suksesi juaj! ju m...

500 Leke

Tirane
6,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Individuale, Intensive per Gjuhen Italiane te folur(Call Center)

Kurse Individuale, Intensive per Gjuhen Italiane te folur(Call Center)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Kurs italishteje per te pervetesuar ne nje kohe te shkurter gjuhen italiane te folur me nje person qe do ju dedikohet vetem juve ( interviste pune , komunikimi me klientet call center ose ambiente te tjera pune ) . programi specifik ne baze te nevojave. dhe ecurise seancat jans 90 minuteshe. ( sean...

6,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse private ne lendet biologji dhe kimi (AMU, AML, Matura Shteterore, Universitet)

Ofroj kurse private ne lendet biologji dhe kimi (AMU, AML, Matura Shte

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Zhvilloj kurse private ne lendet biologji dhe kimi, ne arsimin e mesem te ulet, gjimnaz, pergatitje per provimet e matures shtetrore si dhe ne lendet universitare: -kimi inorganike -kimi organike -biologji (anatomi,fiziologji,histologji etj) arsimi perkates: master shkencor aml biologji/kimi ...

500 Leke

Tirane
100 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Matematike grupmosha 7-18 vjec

Kurse Matematike grupmosha 7-18 vjec

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Professioni :inxhinere . ofroj kurse matematike private duke i ardhur ne ndihme grupmoshes 7-18 vjec . pergatitje per provime, zgjidhje detyrash ne metodike shume te mire mesimdhenie. cmimi i arsyeshem. 400 l/ora...

100 Euro

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike individuale

Kurse matematike individuale

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Zhvilloj kurse matematike individuale per çdo grupmoshë. mësimi zhvillohet 60 minuta tek e tek me nxënësit dhe fokusohet në pikat e dobëta të tyre. ...

1,000 Leke

Tirane
50 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Alpha Web - Kurs Praktik

Alpha Web - Kurs Praktik

Vasil Shanto | Tirane

B 🎯 njoftim !!! 📢 oferte 2 kurse / programe financiare ne nje çmim. 📌 financa 5 📌 deklarimet tatimore online e-filing al- tax 📌 kontabiliteti praktik real & fiskal 📌 alpha web 📢🔊 ju perzgjidhni 2 kurse / programe (2 kombinime), dhe i perfitoni ne nje çmim. ...

50 Euro

Tirane
25,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Programimi JAVA, C++, WEB dhe Databaze

Kurse Programimi JAVA, C++, WEB dhe Databaze

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Zhvilloni me tej aftesite tuaja kompjuterike nepermjet trajnimeve profesionale. lead ofron trajnime te avancuara teknologjike dhe mundesi punesimi 🤝 hapini dyert e se ardhmes tuaj, duke investuar ne profesionin me te kerkuar te momentit. rifillojn kurset e trajnimit ne programet e meposhteme. ...

25,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURS PER MATEMATIKE

KURS PER MATEMATIKE

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.02 Km nga qendra)

B Ofrojmë kurse matematike për të gjithë : 🔶nxënsit e klasave 5-12. 🔶përgatitje për provimin e lirimit. 🔶përgatitje për provimin e matures shtetërore. 🔶 përgatitje për studentë e çdo fakulteti (fshn,upt,feut,ubt etj) nxitoni të rregjistroheni ! ju mirepresim 🙂! ...

1,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurse frengjisht

Ofroj Kurse frengjisht

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Ofroj kurse te gjuhes frenge në qender te tiranes! metoda bashkekohore, mbeshtetje te mesimdhenies nga kompjuteri dhe multimedia,kurse individuale dhe grupe. Çmime shumë te arsyeshme! ...

3,000 Leke

Tirane
50 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale FINANCA 5 - Kurs Praktik Pune.

FINANCA 5 - Kurs Praktik Pune.

Vasil Shanto | Tirane

B 🎯 njoftim !!! 📢 oferte 2 kurse / programe financiare ne nje çmim. 📌 financa 5 📌 deklarimet tatimore online e-filing al- tax 📌 kontabiliteti praktik real & fiskal 📌 alpha web 📢🔊 ju perzgjidhni 2 kurse / programe (2 kombinime), dhe i perfitoni ne nje çmim. ...

50 Euro

Tirane
50 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs Financa + Kontabilitet Fiskal & Real

Kurs Financa + Kontabilitet Fiskal & Real

Vasil Shanto | Tirane

B 🎯 njoftim !!! 📢 oferte 2 kurse / programe financiare ne nje çmim. 📌 financa 5 📌 deklarimet tatimore online e-filing al- tax 📌 kontabiliteti praktik real & fiskal 📌 alpha web 📢🔊 ju perzgjidhni 2 kurse / programe (2 kombinime), dhe i perfitoni ne nje çmim. ...

50 Euro

Tirane
4,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per gjuhen Italiane

Kurse per gjuhen Italiane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kurs intensiv per te mesuar gjuhen italiane te folur si dhe trajnim per te komunikuar ne gjuhen italiane ne ambientet e punes( si call center) seanca e pare do jete falas. kursi zgjat 3 muaj.3 here ne jave ,seanca zgjat 90 minuta dhe kushton 4000 leke / muaj te gjitha materialet qe do te...

4,000 Leke

Tirane
200 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse intensive te gjuhes italiane dhe angleze , lire dhe mire.

Kurse intensive te gjuhes italiane dhe angleze , lire dhe mire.

Qender | Shkoder

B Kurse te gjuhes italiane dhe angleze te te gjitha niveleve , a1-c2 perfitoni tani per vetem 200 leke oren ! nxitoni te kapni oferten...

200 Leke

Shkoder
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike per te gjitha klasat dhe per cdo nivel.

Kurse matematike per te gjitha klasat dhe per cdo nivel.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofroj kurse matematike per klasat 6-12 (vecanerisht pergatitje per provimet e lirimit dhe matures). kurset ofrohen ne menyre individuale ne shtepine tuaj ose ne nje ambient tjeter te pershtatshem. aktualisht jam mesues ne nje shkolle te mesme ne tirane, me license dhe i kualifikuar. jam njohes i kur...

500 Leke

Tirane
111 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Anglishte A1 A2 B1

Kurse Anglishte A1 A2 B1

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Ofroj kurse anglishte individuale nivelet a1 a2 b1 per nxenes dhe te rritur. te interesuarit te kontaktojne ne numrin 0683027472...

111 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per agjensi turistike

Kurse per agjensi turistike

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Okazion ! ofrojm kurse per agjensi turistike per sistemin e rezervimit te biletave. do te pajiseni me diplomen perkatese. kursi zhvillohet ne ambjenete e zyrave tona duke assistuar ne prerjen e biletave te avionit. një profesion i ri...mundësi më shumë për punësim. oferta përmban: t...

150 Euro

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse te gjuheve te huaja

Ofrojme kurse te gjuheve te huaja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Tout le monde, ofron kurse te gjuheve te huaja, anglisht, italisht, frengjisht, spanjisht, gjermanisht. ...

300 Leke

Tirane
200 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE INTENSIVE TE GJUHES ANGLEZE! ME LIRE SE KUDO! ME MIRE SE KUDO!

KURSE INTENSIVE TE GJUHES ANGLEZE! ME LIRE SE KUDO! ME MIRE SE KUDO!

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Elite center ofron kurse intensive te gjuhes angleze! italiane! gjermane! profesore te shkelqyer! kurse individuale ose ne grupe 3-4 persona! kurse per femije qe prej moshes 5 vjecare dhe per te rritur! kurset e gjuhes angleze te gjitha nivelet a1 a2 b1 b2 c1 si dhe pergatitje per mbrojtje ...

200 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURS PER GJUHEN GJERMANE

KURS PER GJUHEN GJERMANE

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.02 Km nga qendra)

B 🎉kane filluar regjistrimet e kursit te gjermanishtes,per cdo nivel. 🔶grupe te vogla! 🔶mësues me përvojë! ju mirëpresim🙂! 📞0693550006 www.kurse2ak.al...

10,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse basketbolli

Ofroj kurse basketbolli

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofroj kurse basketbolli me trainer profesioniste dhe te liçensuar per moshat nga 6 deri ne 14 vjec. ambienti eshte i sapo rikonstruktuar. prane shkollles "deshmoret e lirise"!!!! Çdo dite te hene 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 merkur 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 p...

2,500 Leke

Tirane
50,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Part - time e Full - time JOB

Part - time e Full - time JOB

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.29 Km nga qendra)

B Rekrutuesi al kerkon te punesoje 200 agjente per fushate forex te gjuheve italisht , gjermanisht , spanjisht dhe anglisht. disponibiliteti part - time ne oraret 09:00-15:00 dhe 15:00 -21:00 disponibiliteti full - time ne oraret 09:00 -18:00 dhe 10:00 - 19:00 kandidatet duhet te disponojne nje nga...

50,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzikore

Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzik

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.94 Km nga qendra)

B Studio 'capitol' ofron rregjistrime audio profesionale . ( cmimi i diskutueshem ) gjitheashtu ofrojme ambjente per prova muzikore . (500 lek ora)...

500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim