fjale me shkronjen ll 

 Online 15 lexues | 0 njoftime ne pritje

20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale C++ Programming ONLINE LIVE - Tirana Center of Technology

C++ Programming ONLINE LIVE - Tirana Center of Technology

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Fillojmë javën që vjen kursin c++ online live. nxitoni të regjistroheni pasi vendet bosh janë drejt fundit. nisim nga fillimi me hapa të sigurt dhe baza të forta. Çertifikohu në c++ dhe bëhu gati të dalësh sa më mire në provimin tënd në universitet. eksperienca jonë 2 vjeçare n...

20,000 Leke

Tirane
300 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale ALBANIA HAUTE COUTURE SCHOOL-KURSE MODE FASHION DESIGN

ALBANIA HAUTE COUTURE SCHOOL-KURSE MODE FASHION DESIGN

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Në kurset tona per haute couture,do te mesoni kurse per qepjen dhe qendisje te fustane nuserie dhe eventesh,qendisje me gure dhe grep tambure, krijimi i luleve silk per veshje dhe dekore,kapeleri, kurs felt per stofra shajaku ,nuno felt per aksesore,endje me tezgjah stofra chanel,spila me gure hand...

300 Euro

Tirane
15 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale MËSONI ANGLISHT NË SKYPE

MËSONI ANGLISHT NË SKYPE

Vasil Shanto | Tirane

B MËsoni anglisht nË skype!...

15 Euro

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Graphic Design ONLINE LIVE - Tirana Center of Technology

Graphic Design ONLINE LIVE - Tirana Center of Technology

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Dizajni grafik është i rëndësishëm për çdo biznes që dëshiron të bëjë një përshtpje pozitive dhe të qendrueshme. ai shërben për të përcjellë idetë tuaja në një mënyrë jo vetëm efektive, por edhe të bukur. sa më shumë përmbajtje të ofroni që ndihmon në zgjidhjen e n...

20,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale kurse ekonomie per maturen 2020

kurse ekonomie per maturen 2020

Uji i ftojte | Vlore

B Kane filluar rregjistrimet per kurse ekonomie per maturant 📙📉📈super ofert 6000 leke ne muaj(8 seanca)📌mesues me eksperience🖌vazhdojne rregjistrimet☎️☎️kontakt :0693655164📫adresa:vlore ...

6,000 Leke

Vlore
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Linux Server Administration ONLINE LIVE - TCT

Linux Server Administration ONLINE LIVE - TCT

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Fillojmë së shpejti kursin linux server administration. ky kurs nisë nga zero dhe ndjek objektivat e provimit lpic-1 exam 101-500 dhe provimit lpic-2 exam 102-500. zhvillohet vetëm në praktikë dhe ju përgatit për tregun e punës. lpic-1 kërkon kalimin e dy provimeve, 101-500 dhe 102-500...

20,000 Leke

Tirane
6,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse ekonomie

Kurse ekonomie

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B 📌kane filluar rregjistrimet per kurse ekonomie per maturant 📙📉📈grupet perbehen nga 3-4 nxenes.💣super ofert 6500 leke ne muaj(8 seanca)📌mesues me eksperience🖌vazhdojne rregjistrimet☎️☎️069 36 55 164📫adresa:rr.teodor keko,unaza e re perball karburant kastratit👩🏼*...

6,500 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Windows Server Administration ONLINE LIVE - TCT

Windows Server Administration ONLINE LIVE - TCT

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Grupi po formohet. regjistrimet jane te hapura. Çertifikohuni dhe tregojini botes se jeni gati te perfitoni nga aftesite e virtualizimit, storage, networking dhe mbrojtjes se informacionit te windows server per te ofruar sherbime cloud ne shkalle globale ne infrastrukturen tuaj. windows server ...

20,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale PYTHON PROGRAMMING ONLINE - TIRANA CENTER OF TECHNOLOGY

PYTHON PROGRAMMING ONLINE - TIRANA CENTER OF TECHNOLOGY

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Se shpejti ! nisim online live nje nga trajnimet me te kerkuara per ti nisur nga zero, python. beje akoma me te thjeshte duke u trajnuar me ekspertet tane ! na kontakto +355 67 686 1620 ose info@tct.al per te mesuar oferten per kurset tona. ne kete kurs e filloni gjuhen e programimit python n...

20,000 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Trajnim per Agjent Udhetimi + 2 jave stazh pune 150 Euro

Trajnim per Agjent Udhetimi + 2 jave stazh pune 150 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Trajnim per agjent udhetimi ofrojmë kurse për programin amadeus ose galileo. kursi zhvillohet individualisht dhe zgjat 4 javë, cdo ditë nga e hena në të premte 1 ore gjate trajnimit do te mesohet: një hyrje e plotë në industrinë e udhëtimit sistemi i reservimit te biletave am...

150 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim