kurs call center fillestar 

 Online 19 lexues | 1 njoftime ne pritje

25,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Programimi JAVA, C++, WEB dhe Databaze

Kurse Programimi JAVA, C++, WEB dhe Databaze

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Zhvilloni me tej aftesite tuaja kompjuterike nepermjet trajnimeve profesionale. lead ofron trajnime te avancuara teknologjike dhe mundesi punesimi đŸ€ hapini dyert e se ardhmes tuaj, duke investuar ne profesionin me te kerkuar te momentit. rifillojn kurset e trajnimit ne programet e meposhteme. ...

25,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzikore

Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzik

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.94 Km nga qendra)

B Studio 'capitol' ofron rregjistrime audio profesionale . ( cmimi i diskutueshem ) gjitheashtu ofrojme ambjente per prova muzikore . (500 lek ora)...

500 Leke

Tirane
100 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE GJERMANISHT

KURSE GJERMANISHT

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.66 Km nga qendra)

B đŸ‡©đŸ‡Șfuture centre ofron kurse gjermanisht pĂ«r grupmosha tĂ« ndryshme. kurse intensive dhe graduale sipas kĂ«rkesĂ«s. ✅metodat mĂ« tĂ« mira dhe mĂ«sues tĂ« pĂ«rkushtuar pĂ«r tĂ« arritur cilĂ«sinĂ« mĂ« tĂ« mirĂ« nĂ« mĂ«simin e gjuhĂ«s gjermane. đŸ«ndodhemi: 1. rruga ‘ismail qemali’...

100 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Intensive GJERMANISHT dhe ANGLISHT (IELTS)

Kurse Intensive GJERMANISHT dhe ANGLISHT (IELTS)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Qendra e kurseve ok-masterclass ju ofron kurse per te gjitha nivelet e gjuhes gjermane dhe angleze. gjithashtu ju ofrojme edhe pergatitje cilesore per provimet nderkombetare si ielts & toefl. ju ofrojme cilesi - standart, si dhe cmime mjaft konkurruese ! misioni yne - suksesi juaj! ju m...

500 Leke

Tirane
1,000 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrohet Kurs per Agjent Imobiliar

Ofrohet Kurs per Agjent Imobiliar

Don Bosko | Tirane

B Ofrohet kurs per agjent imobiliar. per me shum info kontaktoni ne whatsap! 0698665420...

1,000 Euro

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per agjensi turistike

Kurse per agjensi turistike

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Okazion ! ofrojm kurse per agjensi turistike per sistemin e rezervimit te biletave. do te pajiseni me diplomen perkatese. kursi zhvillohet ne ambjenete e zyrave tona duke assistuar ne prerjen e biletave te avionit. një profesion i ri...mundësi më shumë për punësim. oferta përmban: t...

150 Euro

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Oferta vazhdon. Kurse Italisht Dhe call center

Oferta vazhdon. Kurse Italisht Dhe call center

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Oferte!!!! ofrojme kurse intensive te gjuhes italiane dhe trajnime per call center !!! kurse te nivelit a1-a2 , 4 deri ne 6 jave me cmim te arsyeshem , vetem 2500 leke !! ne perfundim te kursit , ofrojme punesim ne call center !! per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr +355675668603 ose f...

2,500 Leke

Tirane
111 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Anglishte A1 A2 B1

Kurse Anglishte A1 A2 B1

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Ofroj kurse anglishte individuale nivelet a1 a2 b1 per nxenes dhe te rritur. te interesuarit te kontaktojne ne numrin 0683027472...

111 Leke

Tirane
15,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs rrobaqepsie

Kurs rrobaqepsie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofrojme kurs rrobaqepsie per te mesuar te gjithe proceset e punes ...

15,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike individuale

Kurse matematike individuale

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Zhvilloj kurse matematike individuale per çdo grupmoshë. mësimi zhvillohet 60 minuta tek e tek me nxënësit dhe fokusohet në pikat e dobëta të tyre. ...

1,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim