kurs finance  465 njoftime

 Online 11 lexues | 0 njoftime ne pritje

10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse te gjuheve te huaja: Gjermanisht, Anglisht etj...

Kurse te gjuheve te huaja: Gjermanisht, Anglisht etj... -

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.59 Km nga qendra) Dominusoft Trainings

B Dominus language, strukture e dominusoft training, ju fton te beheni pjese e grupeve me te reja te gjuhes: gjermane, anglisht, italisht & frengjisht. nese doni te mesoni gjuhen e huaj po aq mire sa dhe gjuhen shqipe, atehere nuk keni çfare prisni me. didaktika: -program intensiv, 4 here ne ...

10,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE KIMIE

KURSE KIMIE

Don Bosko | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse kimie per te gjitha nivelet (duke filluar nga nxenes te shkollave 9-vjecare deri ne studente te fakultetit) ku perfshihen te gjitha lendet universitare. garantojme mesimdhenie cilesore nga studente te masterit shkencor (msc) kimi . mund te na kontaktoni ne numrin 0697219880....

500 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurse Matematike

Ofroj Kurse Matematike

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Ofroj kurse matematike per klasat 4-12 (individualisht dhe ne grup) . po afrojne dhe provimet e lirimit per klasat e 9-ta dhe 12-ta . duke ofruar gjithashtu pergatitje per : -provimet e lirimit , -provimet e matures shteterore . kursi zhvillohet 3 here ne jave , me seanca 90 min per klasat e 9 ...

500 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse individuale dhe ne grup te gjuhes gjermane

Kurse individuale dhe ne grup te gjuhes gjermane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ofroj kurse individuale dhe ne grup per te mesuar gjuhen gjermane ( niveli a1, a2, b1, b2 ) , me metoda bashkekohore dhe per te gjitha grupmoshat. te interesuarit te kontaktojne : +355674837595 ...

10,000 Leke

Tirane
8,900 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Gjermanisht 1

Kurse Gjermanisht 1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B njoftim😊 ofroj kurse te gjuhes gjermane..te gjitha nivelet.. a1,1+a1,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a1. a2,1+a2,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a2. staf profesional..jo me teper se 4 persona ne grup ju mirepresim 😊 tel :0699605048 zon...

8,900 Leke

Tirane
6,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Italisht Call Center

Kurse Italisht Call Center

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Vazhdojne regjistrimet per grupet e shkurtit italisht + call center vetem 60 mije leke perfshin..nje nivel italisht+tekste komunikimi+telemarketing certifikat ne nivelin perkates.. punesim pa interviste ne call centerat bashkepunuese jo me teper se 6 persona ne grup nxitoni te regjistr..grupe ...

6,000 Leke

Tirane
3,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE PER FEMIJE.

KURSE PER FEMIJE.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Ofroj kurse matematike per femije deri ne klasen e 9 me grupe shum te vogla, madje edhe me 1 person. kursi zhvillohet 3 here ne jave. pagesa është e arsyeshme. të gjithë të interesuarit te kontaktojne ne nr tim te telefonit. faleminderit! ...

3,500 Leke

Tirane
15,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse rrobaqepsie

Kurse rrobaqepsie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)

B Reticollection ofron kurse per rrobaqepsi ,paga:15000 lek ne muaj dhe mundesi punesimi cel:0693479770...

15,000 Leke

Tirane
15 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse anglishte ne SKYPE!

Kurse anglishte ne SKYPE!

Vasil Shanto | Tirane (2.12 Km nga qendra)

B Mesoni anglisht pa dale nga shtepia! ofrohen kurse te gjuhes angleze ne skype! ielts, toefl, toeic, aptis, gese anglishte mjekesore, biznesi, banke, ligjore etj. email: englishonlinealbania@gmail.com tel: 068 43 78 073 ...

15 Euro

Tirane
700 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse te Gjuhes Angleze

Kurse te Gjuhes Angleze

Shkembi Kavajes | Durres

B Kurse intensive te gjuhes angleze individualisht per nivele te ndryshme. orari 8-11 a.m nga e hena-premten dhe 2-6 p.m te shtunen dhe te djelen....

700 Leke

Durres
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE PËR MATURËN SHTETËRORE

KURSE PËR MATURËN SHTETËRORE

Kodra e Diellit | Tirane (2.18 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse matematike per maturen shteterore pergatitje intensive , ne grupe te vogla 500 leke / ora ose individual 1000 leke /ora ....

500 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse gjermanisht

Kurse gjermanisht

Qender | Durres

B Ofrojmë kurse të gjuhës gjermane në mënyrë individuale dhe në grup! ofrojmë metodat më bashkëkohore në treg dhe mësues të specializuar në gjermani. cmime fantastike!! 🇩🇪lmësojmë gjermanisht së bashku❗️📙📚 seferi zentrum rruga juaj drejtë suksesit☑️ na kontaktoni...

20,000 Leke

Durres
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse rrobaqepsie + artizanale si te perdorim makina qepse familjare

Kurse rrobaqepsie + artizanale si te perdorim makina qepse familjare

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane

B Kurse si te perdorni makinat familjare sinlge , dyqilpershin , sizator , makinat industriale , te prisni , qepni , stiloni dhe te ricikloni vete rrobat tuaja ju mesojme te qepni me dore te punoni me shtiza te punoni me grep etj kurzi zgjat 1-6 muaj ...

500 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE MATEMATIKE

KURSE MATEMATIKE

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.17 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse matematike per ciklin 9 vjecar dhe te mesem. kurset zhvillohen ne grupe te vogla dhe te se njejtes klase ose individual. -klasa i-ix 3000 leke/muaj -klasa x-xii 4000leke/muaj adresa : rruga bill klinton (mbi qendren kristal) cel. 068 32 84 214...

1,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Tirane, ofrojme kurse matematike dhe fizike

Tirane, ofrojme kurse matematike dhe fizike

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.61 Km nga qendra)

B Te dashur prinder dhe nxenes! ofroj kurse matematike dhe fizike individuale ose ne grup, me orare variabel, paradite/pasdite per nxenes deri ne klasen e 9-te. ju siguroj per rezultate te larta pasi jo pak here nxenesit e mi kane fituar olimpiadat ne shkalle rrethi. per c’do informacion ju mund ...

10,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs individual graphic design, adobe photoshop & illustrator

Kurs individual graphic design, adobe photoshop & illustrator

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Kurs individual graphic design, adobe photoshop & illustrator krijim portofoli punesh sipas kerkeses se studentit ...

20,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale  Kurse individuale ne gjuhen italiane dhe gjuhen frenge.

Kurse individuale ne gjuhen italiane dhe gjuhen frenge.

Tjeter zone | Tirane (1.89 Km nga qendra)

B Ofroj kurse individuale per gjuhen italiane dhe gjuhen frenge. 150 mije lek niveli...

1,500 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs Matematike

Kurs Matematike

Qender | Shkoder

B Ofroj kurse matematike per nxenesit ne 9-vjeçare dhe ne shkolle te mesme. kam mbaruar fshn....

500 Leke

Shkoder
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per agjensi turistike

Kurse per agjensi turistike

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Okazion ! ofrojm kurse per agjensi turistike per sistemin e rezervimit te biletave. do te pajiseni me diplomen perkatese. kursi zhvillohet ne ambjenete e zyrave tona duke assistuar ne prerjen e biletave te avionit. një profesion i ri...mundësi më shumë për punësim. oferta përmban: t...

150 Euro

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Mesues gjermanisht

Mesues gjermanisht

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Qendra e kurseve domi kerkon mesues te gjuhes gjermane me kohe te pjesshme. te interesuari te kontaktojne: 0683878175 facebook/qender kursesh domi istagram/qender kursesh domi ...

1,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE PROFESIONALE ME SUPEROFERTE

KURSE PROFESIONALE ME SUPEROFERTE

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.89 Km nga qendra)

B Sallon bora, ofron kurse profesionale me superoferte. - kurs per thonjtte - kurs parukerie - kurs microblading tel: 069 66 79 730 ( viber, whatsaap) instagram: sallon bora page: sallon bora...

10,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Pergatitje per Kurse ne Gjuhen Angleze per TOEIC, APTIS

Pergatitje per Kurse ne Gjuhen Angleze per TOEIC, APTIS

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.43 Km nga qendra)

B Kurse anglisht intensiv me paketa ofertash per mbrojtjen e aptis, te gjitha nivelet, sukses i garantuar cmime konkuruese. pergatitje per maturen shteterore, paketa me oferta dhe garanci per nivelin b2. petagoge e kualifikuar me eksperience nderkombetare. oraret paradite dhe mbasdite sipas des...

1,000 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale kurs amadeus

kurs amadeus

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.91 Km nga qendra)

B Pershendetje ju informojm qe nga kerkesat e shumta per kurs amadeus tarifa edhe per muajin shtator-tetor do vazhtoje te jet me ofert 150 euro duke u pajisur ne fund edhe me diplomen e amadeusit dhe mundesi punesimi pas perfundimit te kursit. vendet e limituara! nr kontakti: +355695880087 / ...

150 Euro

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale KURS AMADEUS

KURS AMADEUS

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.91 Km nga qendra)

B Pershendetje ju informojm qe nga kerkesat e shumta per kurs amadeus tarifa edhe per muajin janar-shkurt do vazhtoje te jet me ofert 150 euro duke u pajisur ne fund edhe me diplomen e amadeusit dhe mundesi punesimi pas perfundimit te kursit. vendet e limituara! nr kontakti: +355695880087 / ...

150 Euro

Tirane
200 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale OFROJ KURSE ANGLISHT PER SISTEMIN 9-VJECAR DHE TE MESEM

OFROJ KURSE ANGLISHT PER SISTEMIN 9-VJECAR DHE TE MESEM

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.64 Km nga qendra)

B Ofroj kurse anglisht per sistemin 9-vjecar dhe te mesem kursi zhvillohet ne ambientet e shtepise. ambient komod dhe i ngrohte. nje seance zgjat 60 minuta, dhe kushton 200 leke. ...

200 Leke

Tirane
200 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale OFROJ KURSE MATEMATIKE, FIZIKE PER SISTEMIN 9-VJECAR DHE TE MESEM

OFROJ KURSE MATEMATIKE, FIZIKE PER SISTEMIN 9-VJECAR DHE TE MESEM

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.64 Km nga qendra)

B Ofroj kurse matematike, fizike per sistemin 9-vjecar dhe te mesem kursi zhvillohet ne ambientet e shtepise. ambient komod dhe i ngrohte. nje seance zgjat 60 minuta, dhe kushton 200 leke. ...

200 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas