kurs gatimi online 

 Online 9 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Meso Anglisht Online

Meso Anglisht Online

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Pershendetje, ofroj kurse anglisht nepermjet skype - pagesa ne paypal. kam studiuar ne universitet amerikan dhe kam jetuar ne us per dy vite. kam dhene toefl - 109 pike dhe sat 1870/2400. kurse per 9vjecare kurse per maturante kurse toefl kurse sat kurse te cdo lloj niveli, a1,a2,b1,b2,c1...

1,500 Leke

Tirane
1,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme mesim online te Gjuhes Shqipe.🇦🇱🇦🇱

Ofrojme mesim online te Gjuhes Shqipe.🇦🇱🇦🇱

Qender | Durres

B Ofrojme mesim te gjuhes -shqipe online 💻per te huaj. 👉[url]https://albestate.al/languages/[/url] mesuesja perdor permes disa mesimeve hyrese qe synohet formimi i disa shprehive te thjeshta rreth shqipes, shprehi qe me vone do te ndihmojne ne orientimin me te mire te te huajve drej...

1,500 Leke

Durres
50 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per call center

Kurse per call center

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kurse intensive per call center ne gjuhen italiane . telefonia/luce-gas/forex/impianti d'acqua . kursi i referohet personave te cilet kan njohuri baz te gjuhes dhe duan te kalojn ne nivel me te lart..... dhe kryesorja ne fund te kursit ju ofrohet pun. e garantuar ne baz te fushates se zgjedhur.per ...

50 Euro

Tirane
50 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per call center

Kurse per call center

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kurse intensive per call center ne gjuhen italiane . telefonia/luce-gas/forex/impianti d'acqua . kursi i referohet personave te cilet kan njohuri baz te gjuhes dhe duan te kalojn ne nivel me te lart..... dhe kryesorja ne fund te kursit ju ofrohet pun. e garantuar ne baz te fushates se zgjedhur.per ...

50 Euro

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Mesim i gjuhes italiane online

Mesim i gjuhes italiane online

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Ofrojme leksione te gjuhes italiane nepermjet internetit (videochiamata) per te gjitha nivelet. mesimi ofrohet nga persona qe jetojne dhe jane shkolluar ne itali, te pajisur me "diploma internazionale" nga universiteti i sienes per mesimin e gjuhes italiane. nese jeni te interesuar kontaktoni leksio...

1,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale C++ Programming ONLINE LIVE - Tirana Center of Technology

C++ Programming ONLINE LIVE - Tirana Center of Technology

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Fillojmë javën që vjen kursin c++ online live. nxitoni të regjistroheni pasi vendet bosh janë drejt fundit. nisim nga fillimi me hapa të sigurt dhe baza të forta. Çertifikohu në c++ dhe bëhu gati të dalësh sa më mire në provimin tënd në universitet. eksperienca jonë 2 vjeçare n...

20,000 Leke

Tirane
300 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale ALBANIA HAUTE COUTURE SCHOOL-KURSE MODE FASHION DESIGN

ALBANIA HAUTE COUTURE SCHOOL-KURSE MODE FASHION DESIGN

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Në kurset tona per haute couture,do te mesoni kurse per qepjen dhe qendisje te fustane nuserie dhe eventesh,qendisje me gure dhe grep tambure, krijimi i luleve silk per veshje dhe dekore,kapeleri, kurs felt per stofra shajaku ,nuno felt per aksesore,endje me tezgjah stofra chanel,spila me gure hand...

300 Euro

Tirane
15 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale MËSONI ANGLISHT NË SKYPE

MËSONI ANGLISHT NË SKYPE

Vasil Shanto | Tirane

B MËsoni anglisht nË skype!...

15 Euro

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Graphic Design ONLINE LIVE - Tirana Center of Technology

Graphic Design ONLINE LIVE - Tirana Center of Technology

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Dizajni grafik është i rëndësishëm për çdo biznes që dëshiron të bëjë një përshtpje pozitive dhe të qendrueshme. ai shërben për të përcjellë idetë tuaja në një mënyrë jo vetëm efektive, por edhe të bukur. sa më shumë përmbajtje të ofroni që ndihmon në zgjidhjen e n...

20,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale kurse ekonomie per maturen 2020

kurse ekonomie per maturen 2020

Uji i ftojte | Vlore

B Kane filluar rregjistrimet per kurse ekonomie per maturant 📙📉📈super ofert 6000 leke ne muaj(8 seanca)📌mesues me eksperience🖌vazhdojne rregjistrimet☎️☎️kontakt :0693655164📫adresa:vlore ...

6,000 Leke

Vlore

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim