kurs programimi ne java  

 Online 13 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike individuale

Kurse matematike individuale

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Zhvilloj kurse matematike individuale per çdo grupmoshë. mësimi zhvillohet 60 minuta tek e tek me nxënësit dhe fokusohet në pikat e dobëta të tyre. ...

1,000 Leke

Tirane
500 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kerkoj pedagog per gjuhen c++

Kerkoj pedagog per gjuhen c++

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kerkoj te zhvilloj ne distance kurs per gjuhen e programmet c++. deshiroj qe kurs te jete intensiv. nese eshte e mundur cdo dite nga nje ose dy seanca. ju lutem kontaktoni ne whatsap ne kete numer 00355 69 754 8220 faleminderit ...

500 Euro

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE INTENSIVE MATEMATIKE, FIZIKE,KIMI

KURSE INTENSIVE MATEMATIKE, FIZIKE,KIMI

Vasil Shanto | Tirane

B Ofrojme kurse intensive individuale ose ne grup per mesimedhenie te lendeve shkencore matematike fizike kimi professore te shkelqyer me pervoje 20 vjecare pune pranojme kursante te cdo moshe duke filluar nga mosha 10 vjecare! cmimet me te lira ne treg! ...

300 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike per te gjitha klasat dhe per cdo nivel.

Kurse matematike per te gjitha klasat dhe per cdo nivel.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofroj kurse matematike per klasat 6-12 (vecanerisht pergatitje per provimet e lirimit dhe matures). kurset ofrohen ne menyre individuale ne shtepine tuaj ose ne nje ambient tjeter te pershtatshem. aktualisht jam mesues ne nje shkolle te mesme ne tirane, me license dhe i kualifikuar. jam njohes i kur...

500 Leke

Tirane
1 Pune Oferta Kurse Profesionale Servis Celularesh

Servis Celularesh

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Kurse profesionale per servis celularesh ne dyqan servis . ofrojme trajnim profesional praktike me smarphone edhe tablete. trajnim per riparim me nderhyrje ne qark, riprogramime edhe cbllokime te ndryshe ne iphone ,ipad,samsung ,htc,huawei,xiaomi. ofrohen per persona qe jane te perkushtuar edhe qe ...

1

Tirane
200 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme KURSE TE GJUHEVE TE HUAJA ANGLISHT, GJERMANISHT SI DHE MATEMATIKE/FIZIKE/KIMI

Ofrojme KURSE TE GJUHEVE TE HUAJA ANGLISHT, GJERMANISHT SI DHE MATEMAT

Vasil Shanto | Tirane

B Ofrojme kurse individuale ose ne grup per gjuhet e huaja anglisht & gjermanisht duke filluar nga mosha 6 vjecare dhe me larte niveli a1 a2 b1 b2 c1 c2 si dhe pergatitje per mbrojtjen e gjuheve te huaja gjithashtu ofrojme kurse individuale ose ne grup per nxenes ose studente ne lendet matematik...

200 Leke

Tirane
1,200 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurse

Ofroj Kurse

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Ofroj kurse per lendet: 1.analize 1 2. analize2 2. statistike& probabilitet per studentet dhe matematike per nxenesit e gjimnazit. kurse per maturen shteterore. ...

1,200 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike per klasat 4-12.

Kurse matematike per klasat 4-12.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Ofrojme kurse matematike duke filluar nga klasat e 4-12. kursi zhvillohet ne menyre individuale ose ne grup,ne kushte shtepia.nje ore mesimore do te jete 60 minuta ne nje orar te pershtatshem dhe fleksibel.do kete kenaqesi dhe privilegji im qe tiu ndihmoj juve drejt arritjes se objektivave dhe qell...

500 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse professionale fizike dhe matematike  per shkollat 9-vjeçare

Ofroj kurse professionale fizike dhe matematike per shkollat 9-vjeça

Don Bosko | Tirane

B Ofroj kurse professionale në lëndën e fizikës dhe matematikës për shkollat 9-vjeçare. e gatshme të vi në shtëpite tuaja për nje mesimdhënje sa me te rehatshme . pages 3 here në have 1500 leke....

500 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE MATEMATIKE

KURSE MATEMATIKE

Vasil Shanto | Tirane

B Ofroj kurse matematike per te gjitha klasat 1 - 12. kam eksperience ne mesimdhenie si mesues ne lendet l: matematike-fizike, ne shkolle shteterore. prej disa kohesh vazhdoj te zhvilloj kurse normale dhe intesive me nxenes dhe studente te klasave te ndryshme. ofroj konsultime dhe pergatitje...

500 Leke

Tirane
700 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Tirane, ofrojme kurse per lendet shkollore

Tirane, ofrojme kurse per lendet shkollore

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ofrojme kurse per lenden e matematikes dhe te fizikes per cdo klase nga i-xii. kursin mund ta zhvilloni ne menyre individuale ose ne grup, ne varesi te kerkeses suaj. nivelet qe ofrohen jane nga fillestar e deri ne ate te olimpiadave. kursi mund organizohet ne ambjentet tona ose ne shtepite...

700 Leke

Tirane
0 Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike

Kurse matematike

Don Bosko | Tirane

B Jam nje mesuese matematike me 25 vite eksperience.ofroj kurse matematike nga klasa e 1 ne te 9,gjithashtu edhe per gjimnaze....

0

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Piano, violine, kercimi

Kurse Piano, violine, kercimi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofrojme kurse piano, violine dhe kercimi per femije e te rinj! arti eshte edukimi i shpirtit! nese keni vene re se femija juaj ka prirje artistike atehere eshte momenti i duhur per te na kontaktuar! per secilin nga kurset organizohen dhe koncerte, aktivitete e konkurse, paisje me diploma! nxi...

1,000 Leke

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale kurse private ne gjuhen angleze

kurse private ne gjuhen angleze

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Ofroj kurse private ne gjuhen angleze nivelet nga a1 ne b1.kurset zhvillohen individualisht me liber te perzgjedhur nga nje bashkpunim mes meje dhe nxenesit. pagesa varion nga 300 leke te reja per nivelet a1-a2 dhe 400 leke te reja per nivelin b1 per me teper informacion mund te telefonnoni ne nr....

300 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per  Fashion Design,Produkt Design,Post Produksion,Grafik Design ,Autocad,Vitrinist dyqane

Kurse per Fashion Design,Produkt Design,Post Produksion,Grafik Design

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Qendra moda ne fokus ofron kurse profesionale ne fushen e fashion design,rrobaqepsi ,modelistike (prerje),kapeleri dhe aksesore design,grafik design,produkt design, brandim ,post produksion (montazh,film animation,adobe premier ,autocad,vitrinist (dizanjer per vitrina dyqanesh). koha e kurseve var...

20,000 Leke

Tirane
0 Pune Oferta Kurse Profesionale Mesuese matematike

Mesuese matematike

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Ofroj kurse pergatitore per provimin e matures ne matematike. mesimi zhvillohet ne ambjente te pershtatshem. grupe te vogla (4-5 maturante) ose/dhe individual....

0

Tirane
30,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale NJOFTIM! KANE FILLUAR REGJISTRIMET PER KURSE PROFESIONALE NE: ESTETIKE,PARUKERI,ESTETIKE E AVANCUAR

NJOFTIM! KANE FILLUAR REGJISTRIMET PER KURSE PROFESIONALE NE: ESTETIKE

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Perfect estetica ka fillluar regjistrimet per kurse profesionale 3,6 dhe 9 mujore: 1.estetike 2.estetike e avancuar 3.parukeri te interesuarit te na kontaktojne: cel:0695685075 email:perfectestetica8@gmail.com...

30,000 Leke

Tirane
3,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs frengjishteje

Kurs frengjishteje

Don Bosko | Tirane

B Pershendetje! jap kurse private per femije ne gjuhen frenge... per femijet qe e studiojne ne shkolle nje ndihme me shume do ti ndihmoje ata te permisohen dhe te komunikojne me mire...jam e diplomuar ne belgjike ne nivelin c1 dhe kam jetuar atje 3 vjet duke permisuar komunikim ne kte gjuhe. faleminde...

3,500 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Trajnime ,Intership ,Punesim

Trajnime ,Intership ,Punesim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Jeni te lodhur nga punet e rendomta dhe me pak te ardhura ?! deshironi qe te keni nje pune ne zyre dhe me shum benefite ?! mjafton te dini gjuhen anglisht dhe te keni vullnet te ndryshoni jeten tuaj !! per te gjith personat qe e shohin te ardhmen e tyre ne boten e web design apo web developer mund ...

20,000 Leke

Tirane
700 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Kimie

Kurse Kimie

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Ofroj kurse kimie ne shtepi, ne menyre individuale , si dhe ne grup. brenda pak oreve , nxenesit arrijne permirsime te dukshme. kurset ofrohen per klasat e 8.9.10.11.12 si dhe per student ne lendet:kimi organike,inorganike dhe analitike. cmimi shume i arsyeshem ...

700 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse profesionale ne fushen finance,kontabilitet

Kurse profesionale ne fushen finance,kontabilitet

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Ofrojme praktike punen ne formen e nje trajnimi profesional (kontabilitet praktik,zbatim ne praktike i legjislacionit dhe standarteve te kontabilitetit, fitim eksperience ne financa 5). ne fund te trajnimit do te jeni te afte te punoni si financier ose kontabilist profesionist prane cdo kompanie, o...

20,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj sherbim si tutore per Matematike dhe Fizike

Ofroj sherbim si tutore per Matematike dhe Fizike

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Ofroj sherbim tim si tutore ne anglisht dhe/ose ne shqip per lendet e matematikes dhe fizikes per te gjitha klasat e ciklit te mesem. gjithashtu ofroj tutorim per anglisht. i lived in canada for 20 years. i speak fluent english. i write english at a professional level. if you would like to practice ...

1,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Trajnim per TEKNIK KOMPJUTERI & IT

Trajnim per TEKNIK KOMPJUTERI & IT

Tjeter zone | Tirane (0.72 Km nga qendra)

B "teknik kompjuteri & it" 40 ore / fundjave / 6 jave vetem 15.000 leke te reja programi eshte 100% praktik // vec eksperiences edhe certifikohesh si teknik it. qendra e teknologjise - link sjell per ju ambjentet bashkohore dhe me pajisje cilesore per zhvillimin e trajnimit me standartet me t...

15,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Qendra e kurseve 2AK : Kurse Finance-Kontabilitet

Qendra e kurseve 2AK : Kurse Finance-Kontabilitet

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Qendra jone ofron per te gjithe ju, kurse “finance-kontabilitet”. regjistrimet vazhdojne... ju mirepresim.......

5,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse fizike dhe matematike

Kurse fizike dhe matematike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofroj kurse matematike dhe fizike per klasat 6-9 (vecanerisht pergatitje per provimet e lirimit ). kurset ofrohen ne menyre individuale ne shtepine tuaj ose ne nje ambient tjeter te pershtatshem. aktualisht jam mesues ne nje shkolle ne tirane, me license dhe e kualifikuar. jam njohes i kurrikules me...

1,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim