kurs sekretarie 

 Online 2 lexues | 2 njoftime ne pritje

4,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse italisht+Call Center

Kurse italisht+Call Center

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Njoftim ofrojme kurse te gjuhes italiane..me nivele+punesim te garantuar pa interviste per kurset italisht fillestar+call center ..👍 pjesa teorike e marketingut zhvillohet ne kurs praktika ne call center😊 grupet fillojne per pak dite..jo me teper se 6 persona ne grupe. vetem 49 mije te...

4,000 Leke

Tirane
500 Leke Oferta Kurse Profesionale Mesoni Anglisht/Gjermanisht?Italisht TANI!

Mesoni Anglisht/Gjermanisht?Italisht TANI!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Nje gjuhe e re hap nje dritare! deshironi te avanconi njohurite ne gjuhet e mesiperme por keni nevoje per nje kurs te personalizuar? mos ngurroni. na kontaktoni! whatsapp: 067 696 0792...

500 Leke

Tirane
10,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse Anglishte A1 A2 B1

Kurse Anglishte A1 A2 B1

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Ofroj kurse te gjuhes angleze per femije dhe te rritur. jam e disponueshme pasdite pasi paradite punoj ne shkolle. kryesisht preferoj kurset individuale por nese zgjidhni te beheni dy ose tre nuk eshte problem.nese ndodheni ne don bosko, rruga e burgut ose treni mund te vij edhe ne shtepi. te inte...

10,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurs per te mesuar gjuhen italiane te folur

Kurs per te mesuar gjuhen italiane te folur

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.98 Km nga qendra)

B Kurs per te mesuar gjuhen italiane te folur ( 3 mujore- 6 mujore) . metoda bashkohore. tani dhe online. ...

5,000 Leke

Tirane
5,500 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse Online

Kurse Online

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Vetem per 10 dite kurse online individuale vetem per 55 mije total niveli.. italish anglisht gjermanisht ne te gjithe shqiperine..per inf :0699605048😉🙋‍♀️...

5,500 Leke

Tirane
20,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse per shkollen 9-vjeçare

Ofroj kurse per shkollen 9-vjeçare

Fresku/Linze | Tirane (4.88 Km nga qendra)

B Ofroj kurse per lenden matematike, fizike dhe informatike per shkollen 9-vjeçare dhe shkollen e mesme... me çmime te arsyeshme ne zonen e freskut, mesimi behet ne menyre intensive dhe me performance te larte... oraret e kurseve zhvillohen mbas mesimit....

20,000 Leke

Tirane
500 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike individuale

Kurse matematike individuale

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Ofroj kurse matematike per cdo klase dhe nivel, duke filluar nga klasa 5 deri ne 12. cmimi 500 lek/ora...

500 Leke

Tirane
5,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurs Intensiv per call center

Kurs Intensiv per call center

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.98 Km nga qendra)

B kurs intensiv per te mesuar gjuhen italiane te folur( online) dhe trajnim intensiv per call center. seanca e pare individuale falas dhe me pas vendosni ju per kurse 1, 2 ose 3 mujore. pas perfundimit te kursit do jeni gati te punoni ne call center. ju mirepresim...

5,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Oferta Kurse Profesionale Mesuese per gjermanishte

Mesuese per gjermanishte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (6.71 Km nga qendra)

B mesuese gjermanishtje per kurs,ne kamez rruga xhorxh bushi .pagesa varet sa nxens mund te vine.2500 ora...

2,500 Leke

Tirane
65 Euro Oferta Kurse Profesionale KURS GJERMANISHT ONLINE ME PROFESORE GJERMAN!!

KURS GJERMANISHT ONLINE ME PROFESORE GJERMAN!!

Vasil Shanto | Tirane (0.44 Km nga qendra)

B Doni te punesoheni ne gjermani? keni veshtiresi ne mesimin e gjuhes gjermane? ditet e javes i keni te zena dhe pagesat e kurseve jane te larta? alxher services ofron kurse online te gjuhes gjermane me profesor gjerman te fakulteteve gjermane ne gjermani gjate fundjaves : e premte/e shtune/e diele...

65 Euro

Tirane
4,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurs per call center per spanjisht

Kurs per call center per spanjisht

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.98 Km nga qendra)

B Kurs intensiv per te mesuar gjuhen spanjolle te folur dhe trajnim intensiv per call center. seanca e pare falas dhe me pas vendosni ju per kurse 1, 2 ose 3 mujore. pas perfundimit te kursit do jeni gati te punoni ne call center. ju mirepresim...

4,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse te gjuheve te huaja

Ofrojme kurse te gjuheve te huaja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Miresevini ne tout le monde! qendra jone ofron kurse te gjuheve te huaja: italisht, frengjisht, per femije dhe te rritur. ne ofrojme kushte te pershtatshme per nje mesimdhenie te denje ne gjuhe te huaj. tek ne do te gjeni çmime te arsyeshme! nxitoni te kontaktoni ne: 0695649538 per me...

35,000 Leke

Tirane
500 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurs per lenden e matematikes!

Kurs per lenden e matematikes!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.26 Km nga qendra)

B Nxitoni te rregjistroheni ne kursin e matematikes per te thelluar njohurite tuaja. per te gjithe nxenesit e arsimit 9 vjecar .nje ore 500 leke te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel. ...

500 Leke

Tirane
8,900 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurs Gjermanisht

Kurs Gjermanisht

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Njoftim😊in contact ofron kurse te gjuhes gjermane..te gjitha nivelet.. a1,1+a1,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej a2,1+a2,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a2. staf profesional..jo me teper se 4 persona ne grup ju mirepresim 😊 adresa: qyteti studenti rez...

8,900 Leke

Tirane
3,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Meso gjuhen Frenge

Meso gjuhen Frenge

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Miresevini ne tout le monde! ne orfojme per ju mesidhenien e gjuhes frenge ne menyren e duhur te te nxënit! ejani te perfitoni nga ofertat e muajit tetor, duke telefonuar tani ne numrin +355695649538...

3,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurs ne Lenden e Matematikes per te gjitha nivelet

Ofroj kurs ne Lenden e Matematikes per te gjitha nivelet

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Ofroj kurse individuale dhe grupe te perbera nga 3-5 persona në lenden e matematikes për të gjitha nivelet nga arsimi 9-vjecar deri ne programet bachelor për lëndët gjeometri ,algjeber ,analize matematike ....

3,000 Leke

Tirane
500 Leke Oferta Kurse Profesionale kurse online Anglisht ,Gjermanisht

kurse online Anglisht ,Gjermanisht

Vasil Shanto | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Ofrojmë kurse online per anglisht dhe gjermanisht per te gjitha nivelet dhe per te gjitha moshat. mos ngurroni te na kontaktoni per te perfituar edhe ju ofertËn tuaj. gjithashtu edhe kurse ne klasa. faleminderit qe na besoni! ...

500 Leke

Tirane
150 Euro Oferta Kurse Profesionale Kurse per operator turistik

Kurse per operator turistik

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)

B Ofrojm kurse profesionale per operator turistik me agjensi udhetimesh kursi zhvillohet ne menyr individuale dhe te dedikuar oraret akordohen ne dispozicion te kohes tuaj perfitoni nga oferta e muajit -25% ...

150 Euro

Tirane
150 Euro Oferta Kurse Profesionale English/French

English/French

Vasil Shanto | Tirane (2.04 Km nga qendra)

B Ofroj tutoring english/french ne te gjitha nivelet me licence kanadeze. ...

150 Euro

Tirane
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse Anglishteje/English courses

Kurse Anglishteje/English courses

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.19 Km nga qendra)

B Ofroj kurs anglishteje per nxenes te fillores. starting with elementary books or school books. nuk ka orar per seancen mesimore, varet nga sa nevoje ka femija per te kuptuar mesimin. (1-2 ore) ditet e kursit jane vetem fundjavave (e shtune-e diele) per me teper info kontaktoni ne nr e tel....

1,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim