kurse 3dmax tirane 

 Online 6 lexues | 0 njoftime ne pritje

8,900 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs Gjermanisht

Kurs Gjermanisht

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Njoftim😊in contact ofron kurse te gjuhes gjermane..te gjitha nivelet.. a1,1+a1,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a1 ose 49 mije a1,1 a2,1+a2,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a2. ose 49 mije a2,1 staf profesional..jo me teper se 4 persona ne grup ...

8,900 Leke

Tirane
4,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per gjuhen Italiane

Kurse per gjuhen Italiane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kurs intensiv per te mesuar gjuhen italiane te folur si dhe trajnim per te komunikuar ne gjuhen italiane ne ambientet e punes( si call center) seanca e pare do jete falas. kursi zgjat 3 muaj.3 here ne jave ,seanca zgjat 90 minuta dhe kushton 4000 leke / muaj te gjitha materialet qe do te...

4,000 Leke

Tirane
400 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Tirane, ofrojme kurse te gjuheve te huaja

Tirane, ofrojme kurse te gjuheve te huaja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Ofrojme kurse gjuhe ne anglisht,italisht, frengjisht. cmime te arsyeshme duke perfshire te gjitha metodat e nje mesidhenie te mirefillte! adresa: rruga 5 maji, prane qendres tregtare "concord center". cel: 0695649538...

400 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike individuale

Kurse matematike individuale

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Zhvilloj kurse matematike individuale per çdo grupmoshë. mësimi zhvillohet 60 minuta tek e tek me nxënësit dhe fokusohet në pikat e dobëta të tyre. ...

1,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Individuale, Intensive per Gjuhen Italiane te folur(Call Center)

Kurse Individuale, Intensive per Gjuhen Italiane te folur(Call Center)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Kurs italishteje per te pervetesuar ne nje kohe te shkurter gjuhen italiane te folur me nje person qe do ju dedikohet vetem juve ( interviste pune , komunikimi me klientet call center ose ambiente te tjera pune ) . programi specifik ne baze te nevojave. dhe ecurise seancat jans 90 minuteshe. ( sean...

6,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE BERBERI

KURSE BERBERI

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Kurse per berber tirane: barberschool samo, zhvillon kurse per berber, dhe trajnime praktike 3 mujore per berber barberschool samo: zhvillon kurse per berber. me nje eksperience 20 vjecare ne fushen e kurseve per berber ne bejme te mundur qe brenda pak muajsh ju mund te mesoni teknikat moderne dhe ...

10,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzikore

Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzik

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.94 Km nga qendra)

B Studio 'capitol' ofron rregjistrime audio profesionale . ( cmimi i diskutueshem ) gjitheashtu ofrojme ambjente per prova muzikore . (500 lek ora)...

500 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per agjensi turistike

Kurse per agjensi turistike

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Okazion ! ofrojm kurse per agjensi turistike per sistemin e rezervimit te biletave. do te pajiseni me diplomen perkatese. kursi zhvillohet ne ambjenete e zyrave tona duke assistuar ne prerjen e biletave te avionit. një profesion i ri...mundësi më shumë për punësim. oferta përmban: t...

150 Euro

Tirane
8,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs professional Per Berber

Kurs professional Per Berber

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.88 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse profesionale per berber . 3 ose 6 mujore. kushte shume te mira dhe mundesi punesimi. ... per vetem 8000 leke ne muaj....

8,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse te gjuheve te huaja: GJERMANISHT,ANGLISHT,SPANJISHT,FRENGJISHT si dhe kurse KIMIE.

Ofrojme kurse te gjuheve te huaja: GJERMANISHT,ANGLISHT,SPANJISHT,FREN

Vasil Shanto | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse te gjuheve te huaja: gjermanisht,anglisht,spanjisht,frengjisht si dhe kurse kimie per gjimnaz dhe universitet. te mesosh nje gjuhe eshte te kesh nje dritare me shume nga e cila mund te shohesh boten. jepjani femijes suaj kete mundesi. ofertat kane filluar behu dhe ti pjes e tyre dh...

10,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Hidraulik

Hidraulik

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Hidraulik 390 ore 5 muaj kurs 4000 leke ...

4,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Pa pagese! Kurse per stukator makinash, pune e garantuar....

Pa pagese! Kurse per stukator makinash, pune e garantuar....

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kurse per stukator dhe bojaxhi makinash dhe ofrimi i punes ne servisiet tona paga te kenaqeshme per me shume me telefononi ne numrin 0682018153...

50,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Italisht kurse gjuhesh

Italisht kurse gjuhesh

Vasil Shanto | Tirane

B Ofrohen kurse te gjuhes italiane per te gjitha moshat dhe te gjitha nivelet. pervoje shumevjecare ne mesimdhenie si ne europe ashtu dhe ne shqiperi. materiale didaktike cilesore. pergatisim per diplomat dhe certifikatat e njohjes, studime jashte, punesim,provime etj adresa: bulevardi gjergj fishta, ...

1,000 Leke

Tirane
1 Pune Oferta Kurse Profesionale Servis Celularesh

Servis Celularesh

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Kurse profesionale per servis celularesh ne dyqan servis . ofrojme trajnim profesional praktike me smarphone edhe tablete. trajnim per riparim me nderhyrje ne qark, riprogramime edhe cbllokime te ndryshe ne iphone ,ipad,samsung ,htc,huawei,xiaomi. ofrohen per persona qe jane te perkushtuar edhe qe ...

1

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike per te gjitha klasat dhe per cdo nivel.

Kurse matematike per te gjitha klasat dhe per cdo nivel.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofroj kurse matematike per klasat 6-12 (vecanerisht pergatitje per provimet e lirimit dhe matures). kurset ofrohen ne menyre individuale ne shtepine tuaj ose ne nje ambient tjeter te pershtatshem. aktualisht jam mesues ne nje shkolle te mesme ne tirane, me license dhe i kualifikuar. jam njohes i kur...

500 Leke

Tirane
5,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse italisht+Call Center

Kurse italisht+Call Center

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Njoftim filluan regjistrimet per kurset italisht +call center..me punesim te garantuar ..pa interviste..punesoheni ...ne call centerat bashkepunuese.. ne oferte vetem per kete muaj 55 mije total kursi..punohet njeri nivel i gjuhes..telemarketing..dhe tekste komunikimiđŸ„° certifikoheni per nivel...

5,500 Leke

Tirane
800 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj  Kurse te gjuheve te huaja Anglish dhe Frengjisht.

Ofroj Kurse te gjuheve te huaja Anglish dhe Frengjisht.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Ofroj kurse te gjuheve anglisht dhe frengjisht. mesimi zhvillohet qe nga bazat e gjuheve deri ne nivelet me te larta dhe eshte per te gjitha grupmoshat. seanca mesimore eshte 60 minuta dhe zhvillohet individualisht...

800 Leke

Tirane
200 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Kuzhine dhe Kurse per Picaiol

Kurse Kuzhine dhe Kurse per Picaiol

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)

B Ofoj kurse per picaiol ofroj kurse per kuzhinier fb kurs kuzhine chef mondi 0673211882...

200 Euro

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Oferta vazhdon. Kurse Italisht Dhe call center

Oferta vazhdon. Kurse Italisht Dhe call center

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Oferte!!!! ofrojme kurse intensive te gjuhes italiane dhe trajnime per call center !!! kurse te nivelit a1-a2 , 4 deri ne 6 jave me cmim te arsyeshem , vetem 2500 leke !! ne perfundim te kursit , ofrojme punesim ne call center !! per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr +355675668603 ose f...

2,500 Leke

Tirane
130 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Trajnim per Agjent Udhetimi + 2 jave stazh pune 130 Euro

Trajnim per Agjent Udhetimi + 2 jave stazh pune 130 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Ofrojme trajnim per agjent udhetimi ofrojme kurse per programin amadeus ose galileo. kursi zhvillohet individualisht dhe zgjat 4 jave, cdo dite nga e hena ne te premte 1 ore gjate trajnimit do te mesohet: nje hyrje e plote ne industrine e udhetimit sistemi i reservimit te biletave am...

130 Euro

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KONSULTIME Matematike/Fizike klasa 5/6-9

KONSULTIME Matematike/Fizike klasa 5/6-9

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Ofroj konsultime private per lendet -matematike: klasa e 5-te deri ne klasen e 9-te; dhe -fizike: klasa e 6-te deri ne klasen e 9-te. konsultimet zhvillohen nga profesor me mbi 30 vjet eksperience ne arsimin 9-vjecar publik dhe privat; ne mesimdhenie, drejtim institucioni shkollor, redaktim tekst...

1,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Tirane ofroj kurse muzike

Tirane ofroj kurse muzike

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Ofrojme kurse per femije 5 deri 10vjec ne piano. 60minuta teori dhe praktike ne instrument. gjithashtu ofrojme parapergatitje 1-vjecare per femijet per ne konkursin e liceut artistik. pagesa mujore: 3 here ne jave 10.000 lek ne muaj (100mije) 2 here ne jave 8.000 lek ne muaj (80mije) 1 here...

10,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Mesoni Anglisht/Gjermanisht?Italisht TANI!

Mesoni Anglisht/Gjermanisht?Italisht TANI!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Gjuha te hap nje dere te re! deshironi: * te pervetesoni tri gjuhet me te folura ne evrope? * te pergatiteni per studime jashte? * te mesoni rreth nje kulture te re? ju asistojme! ofrojme kurse personale dhe ne grup ne cmimet me konkurruese ne treg. ofrojme kurse : -anglisht (niv: a1/a2/b...

500 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse per berber

Ofroj kurse per berber

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.95 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse profesionale per berber ose parukeri prane zones se selvise. me nje staf te perkushtuar bejme te mundur qe ju brenda pak kohesh te ktheni idet ne aftesi . na gjeni dhe ne instagram : thedonsalon . kundrejt nje pagese konkuruese ne treg. per me teper kontaktoni ne cel......

5,000 Leke

Tirane
400 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale ANGLISHT, ITALISHT ,GJERMANISHT! MESO MIRE & LIRE!

ANGLISHT, ITALISHT ,GJERMANISHT! MESO MIRE & LIRE!

Vasil Shanto | Tirane

B Ofrojme kurse profesionale intensive per gjuhet e huaja : gjuha angleze nivelet a1,a2,b1,b2,c1 >> pergatitje dhe provim per mbrojtje te cdo niveli! gjuha italiane a1,a2,b1,b2,c1 >> pergatitje finale per mbrojtjen e gjuhes! gjuha gjermane ne cdo niveli nga baza a1 deri ne c1 + pergatitja finale...

400 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim