kurse anglishteje 

 Online 9 lexues | 0 njoftime ne pritje

35,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Accademia 3d-Autodesk Authorised Training Center

Accademia 3d-Autodesk Authorised Training Center

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Kane nisur regjistrimet per kurset profesionale (revit architecture/structure, 3ds max, autocad 2d&3d) ne accademia 3d (tirana ring center), qendra e vetme zyrtare e autorizuar autodesk ne shqiperi. nxitoni te pajiseni me certifikate “autodesk” te vlefshme ne te gjithe vendet e bashkimit europia...

35,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Programimi JAVA, C++, WEB dhe Databaze

Kurse Programimi JAVA, C++, WEB dhe Databaze

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Zhvilloni me tej aftesite tuaja kompjuterike nepermjet trajnimeve profesionale. lead ofron trajnime te avancuara teknologjike dhe mundesi punesimi 🤝 hapini dyert e se ardhmes tuaj, duke investuar ne profesionin me te kerkuar te momentit. rifillojn kurset e trajnimit ne programet e meposhteme. ...

25,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Intensive GJERMANISHT dhe ANGLISHT (IELTS)

Kurse Intensive GJERMANISHT dhe ANGLISHT (IELTS)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Qendra e kurseve ok-masterclass ju ofron kurse per te gjitha nivelet e gjuhes gjermane dhe angleze. gjithashtu ju ofrojme edhe pergatitje cilesore per provimet nderkombetare si ielts & toefl. ju ofrojme cilesi - standart, si dhe cmime mjaft konkurruese ! misioni yne - suksesi juaj! ju m...

500 Leke

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Oferta vazhdon. Kurse Italisht Dhe call center

Oferta vazhdon. Kurse Italisht Dhe call center

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Oferte!!!! ofrojme kurse intensive te gjuhes italiane dhe trajnime per call center !!! kurse te nivelit a1-a2 , 4 deri ne 6 jave me cmim te arsyeshem , vetem 2500 leke !! ne perfundim te kursit , ofrojme punesim ne call center !! per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr +355675668603 ose f...

2,500 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse private ne lendet biologji dhe kimi (AMU, AML, Matura Shteterore, Universitet)

Ofroj kurse private ne lendet biologji dhe kimi (AMU, AML, Matura Shte

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Zhvilloj kurse private ne lendet biologji dhe kimi, ne arsimin e mesem te ulet, gjimnaz, pergatitje per provimet e matures shtetrore si dhe ne lendet universitare: -kimi inorganike -kimi organike -biologji (anatomi,fiziologji,histologji etj) arsimi perkates: master shkencor aml biologji/kimi ...

500 Leke

Tirane
200 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE INTENSIVE TE GJUHES ANGLEZE! ME LIRE SE KUDO! ME MIRE SE KUDO!

KURSE INTENSIVE TE GJUHES ANGLEZE! ME LIRE SE KUDO! ME MIRE SE KUDO!

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Elite center ofron kurse intensive te gjuhes angleze! italiane! gjermane! profesore te shkelqyer! kurse individuale ose ne grupe 3-4 persona! kurse per femije qe prej moshes 5 vjecare dhe per te rritur! kurset e gjuhes angleze te gjitha nivelet a1 a2 b1 b2 c1 si dhe pergatitje per mbrojtje ...

200 Leke

Tirane
100 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE GJERMANISHT

KURSE GJERMANISHT

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.66 Km nga qendra)

B 🇩🇪future centre ofron kurse gjermanisht për grupmosha të ndryshme. kurse intensive dhe graduale sipas kërkesës. ✅metodat më të mira dhe mësues të përkushtuar për të arritur cilësinë më të mirë në mësimin e gjuhës gjermane. 🏫ndodhemi: 1. rruga ‘ismail qemali’...

100 Leke

Tirane
50 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale FINANCA 5 - Kurs Praktik Pune.

FINANCA 5 - Kurs Praktik Pune.

Vasil Shanto | Tirane

B 🎯 njoftim !!! 📢 oferte 2 kurse / programe financiare ne nje çmim. 📌 financa 5 📌 deklarimet tatimore online e-filing al- tax 📌 kontabiliteti praktik real & fiskal 📌 alpha web 📢🔊 ju perzgjidhni 2 kurse / programe (2 kombinime), dhe i perfitoni ne nje çmim. ...

50 Euro

Tirane
50 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Mesoni gjuhen Frenge!

Mesoni gjuhen Frenge!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Ejani ne qendren tone per te mesuar gjuhen frenge me metodat bashkohore dhe me çmimet me konkuruese ne treg! rruga “5 maji” prane concord center....

50 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse kimie

Kurse kimie

Qender | Shkoder

B Zhvilloj kurse kimie për nxënës të shkollave 9-vjeçare dhe të mesme. gjjithashtu zhvilloj kurse kimike për nivel universitar në kimi të përgjithshme dhe organike....

1,000 Leke

Shkoder

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim