kurse fiziologjie 

 Online 8 lexues | 1 njoftime ne pritje

250 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs CAKE DESIGN Professional - ALTA Academy

Kurs CAKE DESIGN Professional - ALTA Academy -

Zone Periferike | Tirane Alta Group

B Kursi profesional i cake design permban te gjithe aspektin teorik dhe praktiken nga ana juaj. ju do te mesoni te gjithe ingredientet e cake desidn dhe efektet e tyre, dhe do te informoheni gjithashtu mbi mjetet e punes dhe pershtatjen e ambjentit te punes. me kete kurs, nese mbaroni dhe keni vullnet...

250 Euro

Tirane
25,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Alta Akademi - Kurse te Licensuara Profesionale Pasticeri, Akullore, Bar/Kafe

Alta Akademi - Kurse te Licensuara Profesionale Pasticeri, Akullore, B -

Zone Periferike | Tirane (5.09 Km nga qendra) Alta Group

B Alta academy eshte akademia e licensuar dhe certifikuar, krijuar nga alta group, me synimin e edukimit te profesionisteve te ardhshem ne fushen e pasticerise, gelaterise, furrave te bukes dhe bar/kafe. alta group eshte nje nga kompanite me te medha ne shqiperi ne sektorin e importit dhe tregetimi...

25,000 Leke

Tirane
250 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs PASTICERIE Professional - ALTA Academy

Kurs PASTICERIE Professional - ALTA Academy -

Zone Periferike | Tirane Alta Group

B Kursi profesional i pasticerise permban te gjithe aspektin teorik dhe praktiken nga ana juaj. ju do te mesoni te gjithe ingredientet e pasticerise dhe efektet e tyre, si formohet nje recete dhe perse, cilat jane dhe si perdoren makinerite e ndryshme ne pasticeri. me kete kurs, nese mbaroni dhe keni ...

250 Euro

Tirane
200 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse intensive te gjuhes italiane dhe angleze , me lire se kudo!

Kurse intensive te gjuhes italiane dhe angleze , me lire se kudo!

Qender | Shkoder

B Kurse te gjuhes italiane dhe angleze te te gjitha niveleve , a1-c2 perfitoni tani per vetem 200 leke oren ! nxitoni te kapni oferten...

200 Leke

Shkoder
250 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse te gjuheve te huaja

Kurse te gjuheve te huaja

Qender | Shkoder

B Ofroj kurse te gjuheve te huaja , anglisht dhe italisht te te gjitha niveleve....

250 Leke

Shkoder
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Oferta vazhdon. Kurse Italisht Dhe call center

Oferta vazhdon. Kurse Italisht Dhe call center

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Oferte!!!! ofrojme kurse intensive te gjuhes italiane dhe trajnime per call center !!! kurse te nivelit a1-a2 , 4 deri ne 6 jave me cmim te arsyeshem , vetem 2500 leke !! ne perfundim te kursit , ofrojme punesim ne call center !! per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr +355675668603 ose f...

2,500 Leke

Tirane
200 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE INTENSIVE TE GJUHES ANGLEZE! ME LIRE SE KUDO! ME MIRE SE KUDO!

KURSE INTENSIVE TE GJUHES ANGLEZE! ME LIRE SE KUDO! ME MIRE SE KUDO!

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Elite center ofron kurse intensive te gjuhes angleze! italiane! gjermane! profesore te shkelqyer! kurse individuale ose ne grupe 3-4 persona! kurse per femije qe prej moshes 5 vjecare dhe per te rritur! kurset e gjuhes angleze te gjitha nivelet a1 a2 b1 b2 c1 si dhe pergatitje per mbrojtje ...

200 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per agjensi turistike

Kurse per agjensi turistike

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Okazion ! ofrojm kurse per agjensi turistike per sistemin e rezervimit te biletave. do te pajiseni me diplomen perkatese. kursi zhvillohet ne ambjenete e zyrave tona duke assistuar ne prerjen e biletave te avionit. një profesion i ri...mundësi më shumë për punësim. oferta përmban: t...

150 Euro

Tirane
4,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per gjuhen Italiane

Kurse per gjuhen Italiane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kurs intensiv per te mesuar gjuhen italiane te folur si dhe trajnim per te komunikuar ne gjuhen italiane ne ambientet e punes( si call center) seanca e pare do jete falas. kursi zgjat 3 muaj.3 here ne jave ,seanca zgjat 90 minuta dhe kushton 4000 leke / muaj te gjitha materialet qe do te...

4,000 Leke

Tirane
50 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale FINANCA 5 - Kurs Praktik Pune.

FINANCA 5 - Kurs Praktik Pune.

Vasil Shanto | Tirane

B 🎯 njoftim !!! 📢 oferte 2 kurse / programe financiare ne nje çmim. 📌 financa 5 📌 deklarimet tatimore online e-filing al- tax 📌 kontabiliteti praktik real & fiskal 📌 alpha web 📢🔊 ju perzgjidhni 2 kurse / programe (2 kombinime), dhe i perfitoni ne nje çmim. ...

50 Euro

Tirane
5,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse italisht+Call Center

Kurse italisht+Call Center

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Njoftim ofrojme kurse te gjuhes italiane..me nivele+punesim te garantuar pa interviste per kurset italisht fillestar+call center ..👍 pjesa teorike e marketingut zhvillohet ne kurs praktika ne call center😊 per nivelet italisht b1 punesim ne fushata shumee te mira ne call centerat bashkepunu...

5,500 Leke

Tirane
6,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per femije nga mosha 7 deri ne 13 vjeç

Kurse per femije nga mosha 7 deri ne 13 vjeç

Brryli | Tirane

B Ofroj kurse per femije nga klasa e pare deri ne klase te gjashte. kursi permban ne brendesine e tij te gjitha lendet shkollore, pra gjuhe (letersi), matematike, dituri natyre (biologji), histori, gjeografi (etj) dhe fletoret e punes per lendet perkatese. gjithashtu per prinderit qe jane ne dijeni se...

6,000 Leke

Tirane
50 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per femije nga 7-13 vjec

Kurse per femije nga 7-13 vjec

Brryli | Tirane

B Ofroj kurse per femije nga klasa e pare deri ne klase te gjashte. kursi permban ne brendesine e tij te gjitha lendet shkollore, pra gjuhe (letersi), matematike, dituri natyre (biologji), histori, gjeografi (etj) dhe fletoret e punes per lendet perkatese. gjithashtu per prinderit qe jane ne dijeni se...

50 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim