kurse gjermanisht falas ne tirane 

 Online 0 lexues | 0 njoftime ne pritje

2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Oferta vazhdon. Kurse Italisht Dhe call center

Oferta vazhdon. Kurse Italisht Dhe call center

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Oferte!!!! ofrojme kurse intensive te gjuhes italiane dhe trajnime per call center !!! kurse te nivelit a1-a2 , 4 deri ne 6 jave me cmim te arsyeshem , vetem 2500 leke !! ne perfundim te kursit , ofrojme punesim ne call center !! per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr +355675668603 ose f...

2,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale OFROJ KURSE TE GJUHES ITALIANE

OFROJ KURSE TE GJUHES ITALIANE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra)

B Ofroj kurse individuale te gjuhes italiane te organizuar per kursante qe fillojne nga niveli fillestar dhe per ata qe deshirojne te zgjerojne njohurite gjuhesore dhe komunikuese ne nivelin mesatar. kursi per keto nivele permban 50 seanca me nga 60 min secila. per informacione te metejshme jeni te m...

1,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse basketbolli

Ofroj kurse basketbolli

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofroj kurse basketbolli me trainer profesioniste dhe te liçensuar per moshat nga 6 deri ne 14 vjec. ambienti eshte i sapo rikonstruktuar. prane shkollles "deshmoret e lirise"!!!! Çdo dite te hene 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 merkur 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 p...

2,500 Leke

Tirane
200 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse profesionale

Kurse profesionale

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Pershendetje, po ju bejme me dije se kane filluar kurset ne gjuhen e programimit php - fillestare dhe php - avancuar (oop php) keto kurse jane nje dere e hapur ne aspektin e zhvillimit profesional per te gjithe te apsionuarit pas programimit dhe zhvillimit te websiteve dinamike. programet e...

200 Euro

Tirane
4,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Hidraulik

Hidraulik

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Hidraulik 390 ore 5 muaj kurs 4000 leke ...

4,000 Leke

Tirane
700 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike per te gjitha klasat dhe per cdo nivel.

Kurse matematike per te gjitha klasat dhe per cdo nivel.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofroj kurse matematike per klasat 6-12 (vecanerisht pergatitje per provimet e lirimit dhe matures). kurset ofrohen ne menyre individuale ne shtepine tuaj ose ne nje ambient tjeter te pershtatshem. aktualisht jam mesues ne nje shkolle te mesme ne tirane, me license dhe i kualifikuar. jam njohes i kur...

700 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Piano, violine, kercimi

Kurse Piano, violine, kercimi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofrojme kurse piano, violine dhe kercimi per femije e te rinj! arti eshte edukimi i shpirtit! nese keni vene re se femija juaj ka prirje artistike atehere eshte momenti i duhur per te na kontaktuar! per secilin nga kurset organizohen dhe koncerte, aktivitete e konkurse, paisje me diploma! nxi...

1,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Trajnim per TEKNIK KOMPJUTERI & IT

Trajnim per TEKNIK KOMPJUTERI & IT

Tjeter zone | Tirane (0.72 Km nga qendra)

B "teknik kompjuteri & it" 40 ore / fundjave / 6 jave vetem 15.000 leke te reja programi eshte 100% praktik // vec eksperiences edhe certifikohesh si teknik it. qendra e teknologjise - link sjell per ju ambjentet bashkohore dhe me pajisje cilesore per zhvillimin e trajnimit me standartet me t...

15,000 Leke

Tirane
1 Pune Oferta Kurse Profesionale Servis Celularesh

Servis Celularesh

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Kurse profesionale per servis celularesh ne dyqan servis . ofrojme trajnim profesional praktike me smarphone edhe tablete. trajnim per riparim me nderhyrje ne qark, riprogramime edhe cbllokime te ndryshe ne iphone ,ipad,samsung ,htc,huawei,xiaomi. ofrohen per persona qe jane te perkushtuar edhe qe ...

1

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzikore

Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzik

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.94 Km nga qendra)

B Studio 'capitol' ofron rregjistrime audio profesionale . ( cmimi i diskutueshem ) gjitheashtu ofrojme ambjente per prova muzikore . (500 lek ora)...

500 Leke

Tirane
120 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Tajnimi “ PROKURIMI I FONDEVE NE SEKTORIN PRIVAT”

Tajnimi “ PROKURIMI I FONDEVE NE SEKTORIN PRIVAT”

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Organizohet ne datat 18 & 19 tetor 2019 do te trajtohen : roli, procedurat, dokumentacioni i prokurimit. kerkese oferta dhe ndikimi i faktoreve te tregut. proceset e prokurimit: ·aprovimi, delegimi i autoriteteve per procesin e prokurimit te sigurt dhe eficent ·administrimi i procesit perp...

120 Euro

Tirane
12,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale MËSO GJERMANISHT !

MËSO GJERMANISHT !

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B MËso gjermanisht 👉 metodat më të mira të mësimdhënies. stafi: pedagogët e profesionistët më të mirë të fushës të cilët do të bëjnë të mundur që gjuhën gjermane ta mësoni po aq mirë sa gjuhën shqipe. 👉metoda: schritte; 👉niveli:a1 👉didaktika: shkrim, lexi...

12,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse per berber

Ofroj kurse per berber

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.95 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse profesionale per berber ose parukeri prane zones se selvise. me nje staf te perkushtuar bejme te mundur qe ju brenda pak kohesh te ktheni idet ne aftesi . na gjeni dhe ne instagram : thedonsalon . kundrejt nje pagese konkuruese ne treg. per me teper kontaktoni ne cel......

5,000 Leke

Tirane
800 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse te Gjuheve te Huaja

Kurse te Gjuheve te Huaja

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Ofroj kurse te gjuhes italiane privatesisht per te gjitha grup moshat duke perfshire livelin a1-b2.kurset zhvillohen individualisht me liber te perzgjedhur nga nje bashkepunim mes meje dhe nxenesit ose studentit.gjithashtu esht nxenesi ose studenti qe perzgjedh sa here ne jave e ka disponibillitet ...

800 Leke

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale kurse private ne gjuhen angleze

kurse private ne gjuhen angleze

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Ofroj kurse private ne gjuhen angleze nivelet nga a1 ne b1.kurset zhvillohen individualisht me liber te perzgjedhur nga nje bashkpunim mes meje dhe nxenesit. pagesa varion nga 300 leke te reja per nivelet a1-a2 dhe 400 leke te reja per nivelin b1 per me teper informacion mund te telefonnoni ne nr....

300 Leke

Tirane
1,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Ekonomie ne Tirane per nxenes gjimnazi dhe studente !!!

Kurse Ekonomie ne Tirane per nxenes gjimnazi dhe studente !!!

Tjeter zone | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Per tju ardhur ne ndihme te gjithe studenteve si dhe nxenesve ne klasen e 12 , zhvillohen : 📍 kurse ekonomie ne tirane per nxenes gjimnazi dhe studente !!! -hyrje ne ekonomi , -mikro ekonomi -makro ekonomi kurset zhvillohen me profesioniste ekonomie ne mesimedhenie 📚 ...

1,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Zhvillimi IQ i Femijes dhe Kurse Anglisht Italisht

Zhvillimi IQ i Femijes dhe Kurse Anglisht Italisht

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Zhvillimi gjithë përfshirës i femijeve te grupmoshave parashkollore nga 2 deri në 10 vjec: -i aftësive të të folurit dhe te komunikimit -i aftësive motorike të imëta dhe të mëdha -i interesit njohës dhe nxitja e aftesive kerkuese -i inteligjencës emocionale iq dhe kreative -i perc...

1,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse profesionale ne: Estetike te avancuar, masazheri dhe tonje teknik.

Kurse profesionale ne: Estetike te avancuar, masazheri dhe tonje tekni

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Qendra estetike kleopatra ofron kurse profesionale ne: * estetike te avancuar * masazheri terapeutike * thonj teknik kohezgjatja e kurseve eshte (1,3 dhe 6 mujore). kurset jane te lincesuara e te miratuara: kursantet paisen me certifikate te njohur nga ministria e punes. * kurset fillojne ne...

20,000 Leke

Tirane
200 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Kuzhine dhe Kurse per Picaiol

Kurse Kuzhine dhe Kurse per Picaiol

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)

B Ofoj kurse per picaiol ofroj kurse per kuzhinier fb kurs kuzhine chef mondi 0673211882...

200 Euro

Tirane
3,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale INSTALIME ELEKTRIKE

INSTALIME ELEKTRIKE

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kohezgjatja 360 ore. kursi permban 3 nive nga 120 ore. tarifa 3000 leke niveli. mesohet: kryerja e instalimeve elektrike ne godina banimi dhe ndermarrje industriale....

3,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Tirane, ofrojme kurse matematike dhe fizike

Tirane, ofrojme kurse matematike dhe fizike

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Te dashur prinder dhe nxenes! ofroj kurse matematike dhe fizike individuale ose ne grup, me orare variabel, paradite/pasdite per nxenes nga klasa e 1-re deri ne klasen e 9-te. ju siguroj per rezultate te larta pasi jo pak here nxenesit e mi kane fituar olimpiadat ne shkalle rrethi. per c’do inf...

1,000 Leke

Tirane
8,900 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs Gjermanisht

Kurs Gjermanisht

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Njoftim😊 ofroj kurse te gjuhes gjermane..te gjitha nivelet.. a1,1+a1,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a1. a2,1+a2,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a2. staf profesional..jo me teper se 4 persona ne grup ju mirepresim 😊 tel :0699605048 zona ...

8,900 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse te gjuheve te huaja: GJERMANISHT,ANGLISHT,SPANJISHT,FRENGJISHT si dhe kurse KIMIE.

Ofrojme kurse te gjuheve te huaja: GJERMANISHT,ANGLISHT,SPANJISHT,FREN

Vasil Shanto | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse te gjuheve te huaja: gjermanisht,anglisht,spanjisht,frengjisht si dhe kurse kimie per gjimnaz dhe universitet. te mesosh nje gjuhe eshte te kesh nje dritare me shume nga e cila mund te shohesh boten. jepjani femijes suaj kete mundesi. ofertat kane filluar behu dhe ti pjes e tyre dh...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale After School 'Dantes'

After School 'Dantes'

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Qendra "dantes" ofron; 1. ndihme per kryerjen e detyrave te shtepise 2. kurse ne matematike dhe gjuhe shqipe 3. kurse ne gjuhet e huaja anglisht dhe gjermanisht 4. qender verore per edukim dhe argetim te femijeve...

10,000 Leke

Tirane
550 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per anglisht, gjermanisht, arabisht (femije edhe te rritur)

Kurse per anglisht, gjermanisht, arabisht (femije edhe te rritur)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B deshiron te mesosh anglisht, gjermanisht apo arabisht ke veshtiresi ne shkoll ne detyrat e anglishtes apo gjuheve te tjera telefo numrin +355682144202...

550 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim