kurse gjermanisht ne durres falas 

 Online 8 lexues | 0 njoftime ne pritje

20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per  Fashion Design,Produkt Design,Post Produksion,Grafik Design ,Autocad,Vitrinist dyqane

Kurse per Fashion Design,Produkt Design,Post Produksion,Grafik Design

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Qendra moda ne fokus ofron kurse profesionale ne fushen e fashion design,rrobaqepsi ,modelistike (prerje),kapeleri dhe aksesore design,grafik design,produkt design, brandim ,post produksion (montazh,film animation,adobe premier ,autocad,vitrinist (dizanjer per vitrina dyqanesh). koha e kurseve var...

20,000 Leke

Tirane
0 Pune Oferta Kurse Profesionale Mesuese matematike

Mesuese matematike

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Ofroj kurse pergatitore per provimin e matures ne matematike. mesimi zhvillohet ne ambjente te pershtatshem. grupe te vogla (4-5 maturante) ose/dhe individual....

0

Tirane
30,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale NJOFTIM! KANE FILLUAR REGJISTRIMET PER KURSE PROFESIONALE NE: ESTETIKE,PARUKERI,ESTETIKE E AVANCUAR

NJOFTIM! KANE FILLUAR REGJISTRIMET PER KURSE PROFESIONALE NE: ESTETIKE

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Perfect estetica ka fillluar regjistrimet per kurse profesionale 3,6 dhe 9 mujore: 1.estetike 2.estetike e avancuar 3.parukeri te interesuarit te na kontaktojne: cel:0695685075 email:perfectestetica8@gmail.com...

30,000 Leke

Tirane
3,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs frengjishteje

Kurs frengjishteje

Don Bosko | Tirane

B Pershendetje! jap kurse private per femije ne gjuhen frenge... per femijet qe e studiojne ne shkolle nje ndihme me shume do ti ndihmoje ata te permisohen dhe te komunikojne me mire...jam e diplomuar ne belgjike ne nivelin c1 dhe kam jetuar atje 3 vjet duke permisuar komunikim ne kte gjuhe. faleminde...

3,500 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Trajnime ,Intership ,Punesim

Trajnime ,Intership ,Punesim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Jeni te lodhur nga punet e rendomta dhe me pak te ardhura ?! deshironi qe te keni nje pune ne zyre dhe me shum benefite ?! mjafton te dini gjuhen anglisht dhe te keni vullnet te ndryshoni jeten tuaj !! per te gjith personat qe e shohin te ardhmen e tyre ne boten e web design apo web developer mund ...

20,000 Leke

Tirane
700 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Kimie

Kurse Kimie

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Ofroj kurse kimie ne shtepi, ne menyre individuale , si dhe ne grup. brenda pak oreve , nxenesit arrijne permirsime te dukshme. kurset ofrohen per klasat e 8.9.10.11.12 si dhe per student ne lendet:kimi organike,inorganike dhe analitike. cmimi shume i arsyeshem ...

700 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse profesionale ne fushen finance,kontabilitet

Kurse profesionale ne fushen finance,kontabilitet

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Ofrojme praktike punen ne formen e nje trajnimi profesional (kontabilitet praktik,zbatim ne praktike i legjislacionit dhe standarteve te kontabilitetit, fitim eksperience ne financa 5). ne fund te trajnimit do te jeni te afte te punoni si financier ose kontabilist profesionist prane cdo kompanie, o...

20,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj sherbim si tutore per Matematike dhe Fizike

Ofroj sherbim si tutore per Matematike dhe Fizike

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Ofroj sherbim tim si tutore ne anglisht dhe/ose ne shqip per lendet e matematikes dhe fizikes per te gjitha klasat e ciklit te mesem. gjithashtu ofroj tutorim per anglisht. i lived in canada for 20 years. i speak fluent english. i write english at a professional level. if you would like to practice ...

1,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Trajnim per TEKNIK KOMPJUTERI & IT

Trajnim per TEKNIK KOMPJUTERI & IT

Tjeter zone | Tirane (0.72 Km nga qendra)

B "teknik kompjuteri & it" 40 ore / fundjave / 6 jave vetem 15.000 leke te reja programi eshte 100% praktik // vec eksperiences edhe certifikohesh si teknik it. qendra e teknologjise - link sjell per ju ambjentet bashkohore dhe me pajisje cilesore per zhvillimin e trajnimit me standartet me t...

15,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike individuale

Kurse matematike individuale

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Zhvilloj kurse matematike individuale per çdo grupmoshë. mësimi zhvillohet 60 minuta tek e tek me nxënësit dhe fokusohet në pikat e dobëta të tyre. ...

1,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Qendra e kurseve 2AK : Kurse Finance-Kontabilitet

Qendra e kurseve 2AK : Kurse Finance-Kontabilitet

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Qendra jone ofron per te gjithe ju, kurse “finance-kontabilitet”. regjistrimet vazhdojne... ju mirepresim.......

5,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse fizike dhe matematike

Kurse fizike dhe matematike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofroj kurse matematike dhe fizike per klasat 6-9 (vecanerisht pergatitje per provimet e lirimit ). kurset ofrohen ne menyre individuale ne shtepine tuaj ose ne nje ambient tjeter te pershtatshem. aktualisht jam mesues ne nje shkolle ne tirane, me license dhe e kualifikuar. jam njohes i kurrikules me...

1,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE PER FORMIM PROFESIONAL PARUKERI ESTETIKE

KURSE PER FORMIM PROFESIONAL PARUKERI ESTETIKE

Vasil Shanto | Tirane

B Okazion!!!!!!!! ofrojme kurse professional parukeri intensiv 4-6-9 mujor thonjte kurs intensiv berber 1 muaj intensiv makeup 1 muaj kurs intensiv regjistrohu tani! vende te limituara! super super oferte! me lire se kudo tjeter! ...

2,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Qendra e kurseve 2AK : Kurse per gjuhen Gjermane.

Qendra e kurseve 2AK : Kurse per gjuhen Gjermane.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Nese deshironi te punoni ne gjermani, qendra jone ne bashkepunim me agjensine shqiptare te punesimit, ju siguron punesim ne kete vend. ndaj nxitoni te rregjistroheni ne kursin e rradhes se gjuhes gjermane qe nis se shpejti! ju mirepresim... adresa; rruga reshit petrela, komplekti i pallateve "usl...

1,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Qendra e kurseve 2AK : Kurse AutoCAD

Qendra e kurseve 2AK : Kurse AutoCAD

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Fillojne rregjistrimet per kursin autocad-autodesk map. profesionistet e fushave te ndryshme inxhinierike, e kane detyrim perfeksionimin e ketij programi. stafi i mesimdhenies ne qendren tone, per programet inxhinierike e jo vetem, eshte nga me te miret. behuni edhe ju pjese e qendres tone. ju m...

15,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse anglisht, gjermanisht, italisht, frengjisht

Kurse anglisht, gjermanisht, italisht, frengjisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Sia academy ofron kurse gjuhesh te huaja ne gjuhet anglisht, gjermanisht, frengjisht, italisht, etj. cmimet me te lira ne tirane. mundesi punesimi ne gjermani(pa komision) per studentet tane. tel 0673122333...

2,500 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per agjensi turistike

Kurse per agjensi turistike

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Okazion ! ofrojm kurse per agjensi turistike per sistemin e rezervimit te biletave. do te pajiseni me diplomen perkatese. kursi zhvillohet ne ambjenete e zyrave tona duke assistuar ne prerjen e biletave te avionit. një profesion i ri...mundësi më shumë për punësim. oferta përmban: t...

150 Euro

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse per berber

Ofroj kurse per berber

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.95 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse profesionale per berber ose parukeri prane zones se selvise. me nje staf te perkushtuar bejme te mundur qe ju brenda pak kohesh te ktheni idet ne aftesi . na gjeni dhe ne instagram : thedonsalon . kundrejt nje pagese konkuruese ne treg. per me teper kontaktoni ne cel......

5,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse profesionale ne: Estetike te avancuar, masazheri dhe tonje teknik.

Kurse profesionale ne: Estetike te avancuar, masazheri dhe tonje tekni

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Qendra estetike kleopatra ofron kurse profesionale ne: * estetike te avancuar * masazheri terapeutike * thonj teknik kohezgjatja e kurseve eshte (1,3 dhe 6 mujore). kurset jane te lincesuara e te miratuara: kursantet paisen me certifikate te njohur nga ministria e punes. * kurset fillojne ne...

20,000 Leke

Tirane
200 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs për eyelashes extensions

Kurs për eyelashes extensions

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Bëhu profesionistë në pak ditë, mësoni eyelashes extensions 1d,2d,3d, volume ! ...

200 Euro

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse basketbolli

Ofroj kurse basketbolli

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofroj kurse basketbolli me trainer profesioniste dhe te liçensuar per moshat nga 6 deri ne 14 vjec. ambienti eshte i sapo rikonstruktuar. prane shkollles "deshmoret e lirise"!!!! Çdo dite te hene 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 merkur 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 p...

2,500 Leke

Tirane
1 Pune Oferta Kurse Profesionale Servis Celularesh

Servis Celularesh

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Kurse profesionale per servis celularesh ne dyqan servis . ofrojme trajnim profesional praktike me smarphone edhe tablete. trajnim per riparim me nderhyrje ne qark, riprogramime edhe cbllokime te ndryshe ne iphone ,ipad,samsung ,htc,huawei,xiaomi. ofrohen per persona qe jane te perkushtuar edhe qe ...

1

Tirane
700 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse private te gjuhes Gjermane

Ofroj kurse private te gjuhes Gjermane

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Ofrojme kurse private dhe ne grup (numri maksimal i grupit: 3 persona) te gjuhes gjermane per te gjitha grupmoshat. si me poshte variojne cmimet dhe kohezgjatja e oreve mesimore: 1 studente=> 1 seance = 90 min = 700 leke 2 studente=> 1 seance = 90 min = 1200 leke (600 leke/person) 3 studente=> ...

700 Leke

Tirane
200 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme KURSE TE GJUHEVE TE HUAJA ANGLISHT, GJERMANISHT SI DHE MATEMATIKE/FIZIKE/KIMI

Ofrojme KURSE TE GJUHEVE TE HUAJA ANGLISHT, GJERMANISHT SI DHE MATEMAT

Vasil Shanto | Tirane

B Ofrojme kurse individuale ose ne grup per gjuhet e huaja anglisht & gjermanisht duke filluar nga mosha 6 vjecare dhe me larte niveli a1 a2 b1 b2 c1 c2 si dhe pergatitje per mbrojtjen e gjuheve te huaja gjithashtu ofrojme kurse individuale ose ne grup per nxenes ose studente ne lendet matematik...

200 Leke

Tirane
550 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per anglisht, gjermanisht, arabisht (femije edhe te rritur)

Kurse per anglisht, gjermanisht, arabisht (femije edhe te rritur)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B deshiron te mesosh anglisht, gjermanisht apo arabisht ke veshtiresi ne shkoll ne detyrat e anglishtes apo gjuheve te tjera telefo numrin +355682144202...

550 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim