kurse intensive anglisht ne tirane 

 Online 2 lexues | 0 njoftime ne pritje

20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Graphic Design ONLINE LIVE - Tirana Center of Technology

Graphic Design ONLINE LIVE - Tirana Center of Technology

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Dizajni grafik është i rëndësishëm për çdo biznes që dëshiron të bëjë një përshtpje pozitive dhe të qendrueshme. ai shërben për të përcjellë idetë tuaja në një mënyrë jo vetëm efektive, por edhe të bukur. sa më shumë përmbajtje të ofroni që ndihmon në zgjidhjen e n...

20,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale kurse ekonomie per maturen 2020

kurse ekonomie per maturen 2020

Uji i ftojte | Vlore

B Kane filluar rregjistrimet per kurse ekonomie per maturant 📙📉📈super ofert 6000 leke ne muaj(8 seanca)📌mesues me eksperience🖌vazhdojne rregjistrimet☎️☎️kontakt :0693655164📫adresa:vlore ...

6,000 Leke

Vlore
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Linux Server Administration ONLINE LIVE - TCT

Linux Server Administration ONLINE LIVE - TCT

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Fillojmë së shpejti kursin linux server administration. ky kurs nisë nga zero dhe ndjek objektivat e provimit lpic-1 exam 101-500 dhe provimit lpic-2 exam 102-500. zhvillohet vetëm në praktikë dhe ju përgatit për tregun e punës. lpic-1 kërkon kalimin e dy provimeve, 101-500 dhe 102-500...

20,000 Leke

Tirane
6,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse ekonomie

Kurse ekonomie

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B 📌kane filluar rregjistrimet per kurse ekonomie per maturant 📙📉📈grupet perbehen nga 3-4 nxenes.💣super ofert 6500 leke ne muaj(8 seanca)📌mesues me eksperience🖌vazhdojne rregjistrimet☎️☎️069 36 55 164📫adresa:rr.teodor keko,unaza e re perball karburant kastratit👩🏼*...

6,500 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Windows Server Administration ONLINE LIVE - TCT

Windows Server Administration ONLINE LIVE - TCT

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Grupi po formohet. regjistrimet jane te hapura. Çertifikohuni dhe tregojini botes se jeni gati te perfitoni nga aftesite e virtualizimit, storage, networking dhe mbrojtjes se informacionit te windows server per te ofruar sherbime cloud ne shkalle globale ne infrastrukturen tuaj. windows server ...

20,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale PYTHON PROGRAMMING ONLINE - TIRANA CENTER OF TECHNOLOGY

PYTHON PROGRAMMING ONLINE - TIRANA CENTER OF TECHNOLOGY

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Se shpejti ! nisim online live nje nga trajnimet me te kerkuara per ti nisur nga zero, python. beje akoma me te thjeshte duke u trajnuar me ekspertet tane ! na kontakto +355 67 686 1620 ose info@tct.al per te mesuar oferten per kurset tona. ne kete kurs e filloni gjuhen e programimit python n...

20,000 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Trajnim per Agjent Udhetimi + 2 jave stazh pune 150 Euro

Trajnim per Agjent Udhetimi + 2 jave stazh pune 150 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Trajnim per agjent udhetimi ofrojmë kurse për programin amadeus ose galileo. kursi zhvillohet individualisht dhe zgjat 4 javë, cdo ditë nga e hena në të premte 1 ore gjate trajnimit do te mesohet: një hyrje e plotë në industrinë e udhëtimit sistemi i reservimit te biletave am...

150 Euro

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Benefitet e kurseve ONLINE - Tirana Center of Technology

Benefitet e kurseve ONLINE - Tirana Center of Technology

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Ne jemi gjithmonë në kërkim të ideve se si të kalojmë kohën tonë të lirë, sidomos nëse jemi duke qëndruar në shtëpi. një mundësi shumë e mirë është të mësuarit online. e dimë që shumë veta nuk janë të familjarizuar me këtë metodë mësimi, por nuk keni asnjë arsye pse t...

20,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Benefitet e kurseve ONLINE - TCT

Benefitet e kurseve ONLINE - TCT

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Ne jemi gjithmonë në kërkim të ideve se si të kalojmë kohën tonë të lirë, sidomos nëse jemi duke qëndruar në shtëpi. një mundësi shumë e mirë është të mësuarit online. e dimë që shumë veta nuk janë të familjarizuar me këtë metodë mësimi, por nuk keni asnjë arsye pse t...

20,000 Leke

Tirane
200 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Kuzhine dhe Kurse per Picaiol

Kurse Kuzhine dhe Kurse per Picaiol

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)

B Ofoj kurse per picaiol ofroj kurse per kuzhinier fb kurs kuzhine chef mondi 0673211882...

200 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim