kurse per kitare tirane 

 Online 20 lexues | 0 njoftime ne pritje

8,900 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs Gjermanisht

Kurs Gjermanisht

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Njoftim😊in contact ofron kurse te gjuhes gjermane..te gjitha nivelet.. a1,1+a1,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a1 ose 49 mije a1,1 a2,1+a2,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a2. ose 49 mije a2,1 staf profesional..jo me teper se 4 persona ne grup ...

8,900 Leke

Tirane
200 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE INTENSIVE TE GJUHES ANGLEZE! ME LIRE SE KUDO! ME MIRE SE KUDO!

KURSE INTENSIVE TE GJUHES ANGLEZE! ME LIRE SE KUDO! ME MIRE SE KUDO!

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Elite center ofron kurse intensive te gjuhes angleze! italiane! gjermane! profesore te shkelqyer! kurse individuale ose ne grupe 3-4 persona! kurse per femije qe prej moshes 5 vjecare dhe per te rritur! kurset e gjuhes angleze te gjitha nivelet a1 a2 b1 b2 c1 si dhe pergatitje per mbrojtje ...

200 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzikore

Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzik

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.94 Km nga qendra)

B Studio 'capitol' ofron rregjistrime audio profesionale . ( cmimi i diskutueshem ) gjitheashtu ofrojme ambjente per prova muzikore . (500 lek ora)...

500 Leke

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale kurse private ne gjuhen angleze

kurse private ne gjuhen angleze

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Ofroj kurse private ne gjuhen angleze nivelet nga a1 ne b1.kurset zhvillohen individualisht me liber te perzgjedhur nga nje bashkpunim mes meje dhe nxenesit. pagesa varion nga 300 leke te reja per nivelet a1-a2 dhe 400 leke te reja per nivelin b1 per me teper informacion mund te telefonnoni ne nr....

300 Leke

Tirane
0 Pune Oferta Kurse Profesionale kurse

kurse

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Jam studente edhe ofroj kurse ne shtepi per gjuhen angleze nivelet nga a1 ne c1 , gjermane nivelet nga a1 neb1 dhe greke nga a1 ne c2 per femije grup moshes 6-15 vjec ....

0

Tirane
100 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse të gjuhëve të huaja

Kurse të gjuhëve të huaja

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.66 Km nga qendra)

B VazhdojnĂ« kurset intensive nĂ« future centre nĂ« kĂ«to ditĂ« tĂ« para tĂ« 2020- Ă«s ofrojmĂ«: ✅kurse nĂ« tĂ« gjitha lĂ«ndĂ«t e shkollĂ«s. ✅kurse nĂ« gjuhĂ«t anglisht, gjermanisht, italisht frĂ«ngjisht etj. ✅konsulencĂ« dhe asistencĂ« pĂ«r punĂ«sim nĂ« gjermani. ✅pĂ«rgatitje pĂ«r mbroj...

100 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Trajnime ,Intership ,Punesim

Trajnime ,Intership ,Punesim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Jeni te lodhur nga punet e rendomta dhe me pak te ardhura ?! deshironi qe te keni nje pune ne zyre dhe me shum benefite ?! mjafton te dini gjuhen anglisht dhe te keni vullnet te ndryshoni jeten tuaj !! per te gjith personat qe e shohin te ardhmen e tyre ne boten e web design apo web developer mund ...

20,000 Leke

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse te gjuheve te huaja

Ofrojme kurse te gjuheve te huaja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Tout le monde, ofron kurse te gjuheve te huaja, anglisht, italisht, frengjisht, spanjisht, gjermanisht. ...

300 Leke

Tirane
600 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Mesim dhenie ne gjuhen angleze,ne te gjitha nivelet

Mesim dhenie ne gjuhen angleze,ne te gjitha nivelet

Fresku/Linze | Tirane

B Ofroj kurse te gjuhes angleze ne te gjitha nivelet...

600 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike individuale

Kurse matematike individuale

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Zhvilloj kurse matematike individuale per çdo grupmoshë. mësimi zhvillohet 60 minuta tek e tek me nxënësit dhe fokusohet në pikat e dobëta të tyre. ...

1,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse per berber

Ofroj kurse per berber

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.95 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse profesionale per berber ose parukeri prane zones se selvise. me nje staf te perkushtuar bejme te mundur qe ju brenda pak kohesh te ktheni idet ne aftesi . na gjeni dhe ne instagram : thedonsalon . kundrejt nje pagese konkuruese ne treg. per me teper kontaktoni ne cel......

5,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Qendra e kurseve 2AK : Kurse per gjuhen Gjermane.

Qendra e kurseve 2AK : Kurse per gjuhen Gjermane.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Nese deshironi te punoni ne gjermani, qendra jone ne bashkepunim me agjensine shqiptare te punesimit, ju siguron punesim ne kete vend. ndaj nxitoni te rregjistroheni ne kursin e rradhes se gjuhes gjermane qe nis se shpejti! ju mirepresim... adresa; rruga reshit petrela, komplekti i pallateve "usl...

1,000 Leke

Tirane
800 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse te gjuhes Italiane

Ofroj kurse te gjuhes Italiane

Don Bosko | Tirane

B ofroj kurse te gjuhes italiane per te gjithe grup moshat , duke perfshire nivelin fillestar a1 e deri tek niveli me i avancuar. kurse zhvillohen individualisht me liber te perzgjedhur nga nje bashkepunim mes meje dhe studentit ,kursantit. eshte ai ose ajo qe perzgjedh sa here ne jave e ka disponib...

800 Leke

Tirane
50,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Part - time e Full - time JOB

Part - time e Full - time JOB

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.29 Km nga qendra)

B Rekrutuesi al kerkon te punesoje 200 agjente per fushate forex te gjuheve italisht , gjermanisht , spanjisht dhe anglisht. disponibiliteti part - time ne oraret 09:00-15:00 dhe 15:00 -21:00 disponibiliteti full - time ne oraret 09:00 -18:00 dhe 10:00 - 19:00 kandidatet duhet te disponojne nje nga...

50,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Hidraulik

Hidraulik

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Hidraulik 390 ore 5 muaj kurs 4000 leke ...

4,000 Leke

Tirane
200 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Kuzhine dhe Kurse per Picaiol

Kurse Kuzhine dhe Kurse per Picaiol

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)

B Ofoj kurse per picaiol ofroj kurse per kuzhinier fb kurs kuzhine chef mondi 0673211882...

200 Euro

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE INTENSIVE MATEMATIKE, FIZIKE,KIMI

KURSE INTENSIVE MATEMATIKE, FIZIKE,KIMI

Vasil Shanto | Tirane

B Ofrojme kurse intensive individuale ose ne grup per mesimedhenie te lendeve shkencore matematike fizike kimi professore te shkelqyer me pervoje 20 vjecare pune pranojme kursante te cdo moshe duke filluar nga mosha 10 vjecare! cmimet me te lira ne treg! ...

300 Leke

Tirane
111 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Anglishte A1 A2 B1

Kurse Anglishte A1 A2 B1

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Ofroj kurse anglishte individuale nivelet a1 a2 b1 per nxenes dhe te rritur. te interesuarit te kontaktojne ne numrin 0683027472...

111 Leke

Tirane
50,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurse Profesionale per Berber/e

Ofroj Kurse Profesionale per Berber/e

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)

B Jemi te dedikuar te ofrojme sherbimin dhe kursin e formimit profesional si berber/e. kurse me orar te plote 3 dhe 6 mujore .. per me teper info na kontaktoni .. add. ish blloku , perball me duff bar . instagram (@thescumbagstudio )...

50,000 Leke

Tirane
3,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Muzike

Kurse Muzike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Behu pjese e artit nepermjet nesh! qendra artistike pentagram ofron kurse, per c'do moshe dhe nivel. 1. kurse kanto ( kenge) 2. violine 3. piano 4. kitare 5. flaut 6. solfezh ( teoria e muzikes ) 7. balet dhe kercim modern 8. kor (kendim ne grup) 9. orkester 10. pikture 11. aktrim ...

3,500 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per agjensi turistike

Kurse per agjensi turistike

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Okazion ! ofrojm kurse per agjensi turistike per sistemin e rezervimit te biletave. do te pajiseni me diplomen perkatese. kursi zhvillohet ne ambjenete e zyrave tona duke assistuar ne prerjen e biletave te avionit. një profesion i ri...mundësi më shumë për punësim. oferta përmban: t...

150 Euro

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Profesionale...

Kurse Profesionale...

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.02 Km nga qendra)

B Ne qendren tone, zhvillohen kurse profesionale per çdo grupmoshe dhe profesion. mesimdhenia, me specialiste te mirefillte ne kete fushe. grupe te vogla qe e bejme zhvillimin e kursit sa me te thjeshte e te kuptueshem. kryesisht, zhvillojme kurse per; autocad autodesk map archicad matlab revit...

10,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse italisht+Call Center

Kurse italisht+Call Center

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Njoftim ofrojme kurse te gjuhes italiane..me nivele+punesim te garantuar pa interviste per kurset italisht fillestar+call center ..👍 pjesa teorike e marketingut zhvillohet ne kurs praktika ne call center😊 per nivelet italisht b1 punesim ne fushata shumee te mira ne call centerat bashkepunu...

6,000 Leke

Tirane
50 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale  FINANCA 5 + (Deklarimet tatimore AL-Tax FALAS ) => 2 Programe ne nje Cmim Super Oferte

FINANCA 5 + (Deklarimet tatimore AL-Tax FALAS ) => 2 Programe ne nje

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.79 Km nga qendra)

B Njoftim per kurs. 1- financa 5 + (deklarimet tatimore al-tax falas ) - kohezgjatja = 20 ore ne total - kosto = 8000 leke ne total nr kontakt 069 44 14 161 adresa: sheshi wilson => shkolla edit durhami => rruga pjeter bogdani ...

50 Euro

Tirane
2,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE PER FORMIM PROFESIONAL PARUKERI ESTETIKE

KURSE PER FORMIM PROFESIONAL PARUKERI ESTETIKE

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Okazion!!!!!!!! ofrojme kurse professional parukeri intensiv 4-6-9 mujor thonjte kurs intensiv berber 1 muaj intensiv makeup 1 muaj kurs intensiv regjistrohu tani! vende te limituara! super super oferte! me lire se kudo tjeter! ...

2,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim