kurse per vallezim neprishtine 

 Online 6 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,000 Leke  Oferta Kurse Profesionale KURSE PIANO

KURSE PIANO

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Qendra e artit dean ofron kurse te ndryshme muzike dhe pikture. 0698238817...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke  Oferta Kurse Profesionale KURSE PIANO DHE PIKTURE

KURSE PIANO DHE PIKTURE

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Dean art studio ofron kurse per piano dhe pikture per femije dhe te rritur duke filluar nga mosha 4 vjec. adresa: rruga pjeter bogdani, ish blloku. kontakt 0698238817 ...

1,000 Leke

Tirane
3,000 Leke  Oferta Kurse Profesionale Kurse per femije te ciklit te ulet dhe per anglisht

Kurse per femije te ciklit te ulet dhe per anglisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Ofroj kurse pergatitore per gjuhen angleze dhe per femije nga klasa e pare deri ne klasen 9 per lendet gjuhe dhe matematike. cmim i arsyeshem. mesuese me vjetersi 10 vjecare ne arsim. ...

3,000 Leke

Tirane
800 Leke  Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurse Frengjisht dhe Anglisht.

Ofroj Kurse Frengjisht dhe Anglisht.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Ofroj kurse individuale intesive per frengjisht dhe per anglisht. kurset zhvillohen nga niveli me i ulet deri ne pervetesimin e gjuhes. seanca mesimore eshte 60 minuta.....

800 Leke

Tirane
1,500 Leke  Oferta Kurse Profesionale Kurse pasticerie Super Oferte

Kurse pasticerie Super Oferte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kanë filluar rregjistrimet për kursin e pastiçerise! një kurs profesional tre mujor mbi pastiçerinë i njohur nga ministria e arsimit,nën drejtimin e chef sokol prengës në bashkëpunim me stafin e delikatesës . programi për këtë fushë është intensiv dhe i bazuar në praktike të...

1,500 Leke

Tirane
1,000 Leke  Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike individuale

Kurse matematike individuale

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Zhvilloj kurse matematike individuale per çdo grupmoshë. mësimi zhvillohet 60 minuta tek e tek me nxënësit dhe fokusohet në pikat e dobëta të tyre. ...

1,000 Leke

Tirane
15,000 Leke  Oferta Kurse Profesionale Kurse Pastiçerie Super Oferte

Kurse Pastiçerie Super Oferte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kane filluar rregjistrimet per kursin e pastiçerise! nje kurs profesional tre mujor mbi pastiçerine i njohur nga ministria e arsimit,nen drejtimin e chef sokol prenges ne bashkepunim me stafin e delikateses . programi per kete fushe eshte intensiv dhe i bazuar ne praktike te perditshme. qek ne a...

15,000 Leke

Tirane
500 Leke  Oferta Kurse Profesionale KURSE MATEMATIKE

KURSE MATEMATIKE

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofroj kurse matematike per nxenes te klasave 1 - 12. pergatitje per provimet e lirimit dhe ato te maturËs shteterore. ✔️investo sot per nje te neserme te sigurt 😊 ✔️cmimi: 500 lek/ora...

500 Leke

Tirane
150 Euro  Oferta Kurse Profesionale Kurs pergatitje per vizatim arkitektonik per konkursin ne degen Arkitekture

Kurs pergatitje per vizatim arkitektonik per konkursin ne degen Arkite

Qender | Korce

B Ky kurs vlen per te gjithe nxenesit,te cilet duan te vazhdojne studimet ne degen e arkitekures.kursi parashikon nje pergatitje serioze qe ne hapat baze te saj dhe deri ne arritjen e nje vizatimi arkitektonik .ftohen te gjithe te interesuarit,por edhe te apasionuarit e vizatimit per te mesuar me shum...

150 Euro

Korce
1,000 Leke  Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse te gjuhes norvegjeze

Ofrojme kurse te gjuhes norvegjeze

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Ofrojme kurse te gjuhes norvegjeze per ata qe do te punojne, studiojne apo thjeshte jetojne. kurset mund te jene ne grupe/individuale, intensive, si dhe kurse te specializuar per ata qe do studjone mjekesi ose dege tjeter. «kontaktoni per tju pershtatur nje kurs posacerisht per ju»...

1,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim