kurse profesionale falas  

 Online 5 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Gjermanisht

Gjermanisht

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofroj kurse te gjuhes gjermane per femije dhe te rritur duke perfshire te gjitha nivelet. pergatitje per provimet e goethe dhe Ösd. kursi mund te zhvillohet individual ose ne grup. sukses i garantuar! ...

1,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse italisht+Call Center

Kurse italisht+Call Center

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Njoftim ofrojme kurse te gjuhes italiane..me nivele+punesim te garantuar pa interviste per kurset italisht fillestar+call center ..👍 pjesa teorike e marketingut zhvillohet ne kurs praktika ne call center😊 grupet fillojne per pak dite..jo me teper se 6 persona ne grupe. vetem 49 mije te...

4,000 Leke

Tirane
60 Euro Oferta Kurse Profesionale Certifikimi i anglishtes vetem nga profesionistet britanike

Certifikimi i anglishtes vetem nga profesionistet britanike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B #testi nderkombetar, siguroni kontrate pune mbi 1 mije euro ne anije ! testim dhe punesim. elite marines academy sapo ka marre te drejten e zhvillimit te testit te anglishtes online 4 skills test nga pearson. testi vlereson aftesite tuaja ne te folur, shkruar, degjuar dhe lexuar( speaking, writi...

60 Euro

Tirane
45,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurs Pastiçerie

Kurs Pastiçerie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Kane filluar rregjistrimet per kursin e pastiçerise! nje kurs profesional tre mujor mbi pastiçerine i njohur nga ministria e arsimit,nen drejtimin e chef sokol prenges ne bashkepunim me stafin e delikateses . programi per kete fushe eshte intensiv dhe i bazuar ne praktike te perditshme. @qek.al ...

45,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse pasticerie Super Oferte

Kurse pasticerie Super Oferte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kanë filluar rregjistrimet për kursin e pastiçerise! një kurs profesional tre mujor mbi pastiçerinë i njohur nga ministria e arsimit,nën drejtimin e chef sokol prengës në bashkëpunim me stafin e delikatesës . programi për këtë fushë është intensiv dhe i bazuar në praktike të...

1,500 Leke

Tirane
5,000 Leke Oferta Kurse Profesionale OFROJ KURSE MESIMDHENIE(Klasa 1-6)

OFROJ KURSE MESIMDHENIE(Klasa 1-6)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Ofroj kurse mesimdhenie per femijet nga klasa (1-6) - kurse private ne shtepi * jam mesuese e ciklit te ulet me eksperience pune 20 vjecare. pagesa: 5 mije leke ora ...

5,000 Leke

Tirane
8,900 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurs Gjermanisht

Kurs Gjermanisht

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Njoftim😊in contact ofron kurse te gjuhes gjermane..te gjitha nivelet.. a1,1+a1,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej a2,1+a2,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a2. staf profesional..jo me teper se 4 persona ne grup ju mirepresim 😊 adresa: qyteti studenti rez...

8,900 Leke

Tirane
500 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse Anglisht ONLINE dhe ne klase.

Kurse Anglisht ONLINE dhe ne klase.

Vasil Shanto | Tirane

B Zhvillojmë kurse online ne gjuhën angleze për të gjitha moshat dhe të gjitha nivelet, si dhe kurse individuale dhe intensive. *nëse sillni 1 shok/shoqe përfitoni ulje* ...

500 Leke

Tirane
500 Leke Oferta Kurse Profesionale OFROJ KURSE MATEMATIKE

OFROJ KURSE MATEMATIKE

Fresku/Linze | Tirane

B Ofroj kurse matematike për nxënësit e klasave 6-9 si dhe përgatitje për provimin e lirimit (pkab). jam mësuese me përvojë 18-vjeçare në fushën e mësimdhënies. kurset mund të zhvillohen edhe online, dmth në formën e mësimdhënies në distancë. kohëzgjatja e një ore është 60 minu...

500 Leke

Tirane
300 Leke Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse matematike dhe fizike per 9 vjecare dhe gjimnaz

Ofroj kurse matematike dhe fizike per 9 vjecare dhe gjimnaz

Lungomare | Vlore

B Jam studente ne degen e matematikes. ofroj kurse ne matematike per te gjitha klasat nga 1 deri tek e 12 dhe kurse fizike per klasat 4-9. 300 lek/ora per secilen. ...

300 Leke

Vlore
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurse Frengjisht dhe Anglisht.

Ofroj Kurse Frengjisht dhe Anglisht.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Ofroj kurse individuale intesive per frengjisht dhe per anglisht. kurset zhvillohen nga niveli me i ulet deri ne pervetesimin e gjuhes. seanca mesimore eshte 60 minuta.....

1,000 Leke

Tirane
500 Leke Oferta Kurse Profesionale Meso gjuhen Frenge!

Meso gjuhen Frenge!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Qendra jone ofron kurse ne gjuhen frenge! oret mesimore zhvillohen individualisht ose ne grup, ne te gjitha nivelet.📚 adresa: rruga 5 maji! per me shume informacion kontaktoni đŸ“Č +355 69 56 49 538! ju mirepresim!🗒...

500 Leke

Tirane
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike

Kurse matematike

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Jam mesuese matematike dhe prej 20 vjetesh bej edhe kurse matematike me studentet e ekonomikut.nxenesit qe kane punuar kane pasur kalueshmerine 100% dhe kete mund ta vertetoni qe seancen e pare.per nxenesit qe kane provimin ne 8 korrik jam ne gatishmeri ne cdo orar....

1,000 Leke

Tirane
500 Leke Oferta Kurse Profesionale KURSE MATEMATIKE

KURSE MATEMATIKE

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofroj kurse matematike per nxenes te klasave 1 - 12. pergatitje per provimet e lirimit dhe ato te maturËs shteterore. ✔investo sot per nje te neserme te sigurt 😊 ✔cmimi: 500 lek/ora...

500 Leke

Tirane
0 Oferta Kurse Profesionale Kurs në lëndën e matematikës

Kurs në lëndën e matematikës

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofroj kurse private nĂ« lĂ«ndĂ«n e matematikĂ«s pĂ«r nxĂ«nĂ«s nga klasa e 5 deri nĂ« klasĂ«n e 9. jam e diplomuar nĂ« master shkencor nĂ« degĂ«n financĂ«-kontabilitet. Çmimi i diskutueshĂ«m....

0

Tirane
200 Euro Oferta Kurse Profesionale Behu profesionist, Trainohu si Social Media Manager

Behu profesionist, Trainohu si Social Media Manager

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Trainim mbi "strategjitë e marketingut dixhital dhe menaxhimi i rrjeteve sociale" graphics workshop tirana ju fton të regjistroheni në klasën e rradhës të social media manager e cila fillon më 29 qershor. trainimi zhvillohet me 8 seanca dhe zgjat 4 javë. temat që do të trajtohen jan...

200 Euro

Tirane
2,500 Leke Oferta Kurse Profesionale OFERTA E MUAJIT QERSHOR

OFERTA E MUAJIT QERSHOR

Qender | Elbasan

B Irisoft elbasan ju njofton pĂ«r ofertËn e kĂ«tij muaji. pËr Çdo regjistrim brenda datĂ«s 15/6/2020 pĂ«rfiton kurset e gjuhĂ«ve tĂ« huaja me cmim 2500 lekĂ« nĂ« muaj. mirĂ«presim tĂ« gjithĂ« tĂ« interesuarit tĂ« vizitojnĂ« ambjentet e qendĂ«s pĂ«r mĂ« shumĂ« informacion ose tĂ« na kontaktojn...

2,500 Leke

Elbasan
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike individuale

Kurse matematike individuale

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Zhvilloj kurse matematike individuale per çdo grupmoshë. mësimi zhvillohet 60 minuta tek e tek me nxënësit dhe fokusohet në pikat e dobëta të tyre. ...

1,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse per femije te ciklit te ulet dhe per anglisht

Kurse per femije te ciklit te ulet dhe per anglisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Ofroj kurse pergatitore per gjuhen angleze dhe per femije nga klasa e pare deri ne klasen 9 per lendet gjuhe dhe matematike. cmim i arsyeshem. mesuese me vjetersi 10 vjecare ne arsim. ...

3,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale KURSE PIANO DHE PIKTURE

KURSE PIANO DHE PIKTURE

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Dean art studio ofron kurse per piano dhe pikture per femije dhe te rritur duke filluar nga mosha 4 vjec. adresa: rruga pjeter bogdani, ish blloku. kontakt 0698238817 ...

1,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim