kurse profesionale kompjuteri  

 Online 11 lexues | 0 njoftime ne pritje

500 Leke Oferta Kurse Profesionale OFROJ KURSE MATEMATIKE

OFROJ KURSE MATEMATIKE

Fresku/Linze | Tirane

B Ofroj kurse matematike për nxënësit e klasave 6-9 si dhe përgatitje për provimin e lirimit (pkab). jam mësuese me përvojë 18-vjeçare në fushën e mësimdhënies. kurset mund të zhvillohen edhe online, dmth në formën e mësimdhënies në distancë. kohëzgjatja e një ore është 60 minu...

500 Leke

Tirane
300 Leke Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse matematike dhe fizike per 9 vjecare dhe gjimnaz

Ofroj kurse matematike dhe fizike per 9 vjecare dhe gjimnaz

Lungomare | Vlore

B Jam studente ne degen e matematikes. ofroj kurse ne matematike per te gjitha klasat nga 1 deri tek e 12 dhe kurse fizike per klasat 4-9. 300 lek/ora per secilen. ...

300 Leke

Vlore
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurse Frengjisht dhe Anglisht.

Ofroj Kurse Frengjisht dhe Anglisht.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Ofroj kurse individuale intesive per frengjisht dhe per anglisht. kurset zhvillohen nga niveli me i ulet deri ne pervetesimin e gjuhes. seanca mesimore eshte 60 minuta.....

1,000 Leke

Tirane
500 Leke Oferta Kurse Profesionale Meso gjuhen Frenge!

Meso gjuhen Frenge!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Qendra jone ofron kurse ne gjuhen frenge! oret mesimore zhvillohen individualisht ose ne grup, ne te gjitha nivelet.📚 adresa: rruga 5 maji! per me shume informacion kontaktoni 📲 +355 69 56 49 538! ju mirepresim!🗒...

500 Leke

Tirane
4,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse italisht+Call Center

Kurse italisht+Call Center

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Njoftim ofrojme kurse te gjuhes italiane..me nivele+punesim te garantuar pa interviste per kurset italisht fillestar+call center ..👍 pjesa teorike e marketingut zhvillohet ne kurs praktika ne call center😊 grupet fillojne per pak dite..jo me teper se 6 persona ne grupe. vetem 40 mije te...

4,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse pasticerie Super Oferte

Kurse pasticerie Super Oferte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kanë filluar rregjistrimet për kursin e pastiçerise! një kurs profesional tre mujor mbi pastiçerinë i njohur nga ministria e arsimit,nën drejtimin e chef sokol prengës në bashkëpunim me stafin e delikatesës . programi për këtë fushë është intensiv dhe i bazuar në praktike të...

1,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike

Kurse matematike

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Jam mesuese matematike dhe prej 20 vjetesh bej edhe kurse matematike me studentet e ekonomikut.nxenesit qe kane punuar kane pasur kalueshmerine 100% dhe kete mund ta vertetoni qe seancen e pare.per nxenesit qe kane provimin ne 8 korrik jam ne gatishmeri ne cdo orar....

1,000 Leke

Tirane
500 Leke Oferta Kurse Profesionale KURSE MATEMATIKE

KURSE MATEMATIKE

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofroj kurse matematike per nxenes te klasave 1 - 12. pergatitje per provimet e lirimit dhe ato te maturËs shteterore. ✔️investo sot per nje te neserme te sigurt 😊 ✔️cmimi: 500 lek/ora...

500 Leke

Tirane
0 Oferta Kurse Profesionale Kurs në lëndën e matematikës

Kurs në lëndën e matematikës

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofroj kurse private në lëndën e matematikës për nxënës nga klasa e 5 deri në klasën e 9. jam e diplomuar në master shkencor në degën financë-kontabilitet. Çmimi i diskutueshëm....

0

Tirane
200 Euro Oferta Kurse Profesionale Behu profesionist, Trainohu si Social Media Manager

Behu profesionist, Trainohu si Social Media Manager

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Trainim mbi "strategjitë e marketingut dixhital dhe menaxhimi i rrjeteve sociale" graphics workshop tirana ju fton të regjistroheni në klasën e rradhës të social media manager e cila fillon më 29 qershor. trainimi zhvillohet me 8 seanca dhe zgjat 4 javë. temat që do të trajtohen jan...

200 Euro

Tirane
2,500 Leke Oferta Kurse Profesionale OFERTA E MUAJIT QERSHOR

OFERTA E MUAJIT QERSHOR

Qender | Elbasan

B Irisoft elbasan ju njofton për ofertËn e këtij muaji. pËr Çdo regjistrim brenda datës 15/6/2020 përfiton kurset e gjuhëve të huaja me cmim 2500 lekë në muaj. mirëpresim të gjithë të interesuarit të vizitojnë ambjentet e qendës për më shumë informacion ose të na kontaktojn...

2,500 Leke

Elbasan
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike individuale

Kurse matematike individuale

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Zhvilloj kurse matematike individuale per çdo grupmoshë. mësimi zhvillohet 60 minuta tek e tek me nxënësit dhe fokusohet në pikat e dobëta të tyre. ...

1,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse per femije te ciklit te ulet dhe per anglisht

Kurse per femije te ciklit te ulet dhe per anglisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Ofroj kurse pergatitore per gjuhen angleze dhe per femije nga klasa e pare deri ne klasen 9 per lendet gjuhe dhe matematike. cmim i arsyeshem. mesuese me vjetersi 10 vjecare ne arsim. ...

3,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale KURSE PIANO DHE PIKTURE

KURSE PIANO DHE PIKTURE

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Dean art studio ofron kurse per piano dhe pikture per femije dhe te rritur duke filluar nga mosha 4 vjec. adresa: rruga pjeter bogdani, ish blloku. kontakt 0698238817 ...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale KURSE PIANO

KURSE PIANO

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Qendra e artit dean ofron kurse te ndryshme muzike dhe pikture. 0698238817...

1,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse Pastiçerie Super Oferte

Kurse Pastiçerie Super Oferte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kane filluar rregjistrimet per kursin e pastiçerise! nje kurs profesional tre mujor mbi pastiçerine i njohur nga ministria e arsimit,nen drejtimin e chef sokol prenges ne bashkepunim me stafin e delikateses . programi per kete fushe eshte intensiv dhe i bazuar ne praktike te perditshme. qek ne a...

15,000 Leke

Tirane
150 Euro Oferta Kurse Profesionale Kurs pergatitje per vizatim arkitektonik per konkursin ne degen Arkitekture

Kurs pergatitje per vizatim arkitektonik per konkursin ne degen Arkite

Qender | Korce

B Ky kurs vlen per te gjithe nxenesit,te cilet duan te vazhdojne studimet ne degen e arkitekures.kursi parashikon nje pergatitje serioze qe ne hapat baze te saj dhe deri ne arritjen e nje vizatimi arkitektonik .ftohen te gjithe te interesuarit,por edhe te apasionuarit e vizatimit per te mesuar me shum...

150 Euro

Korce
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse te gjuhes norvegjeze

Ofrojme kurse te gjuhes norvegjeze

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Ofrojme kurse te gjuhes norvegjeze per ata qe do te punojne, studiojne apo thjeshte jetojne. kurset mund te jene ne grupe/individuale, intensive, si dhe kurse te specializuar per ata qe do studjone mjekesi ose dege tjeter. «kontaktoni per tju pershtatur nje kurs posacerisht per ju»...

1,000 Leke

Tirane
500 Leke Oferta Kurse Profesionale Mesoni Anglisht/Italisht TANI!

Mesoni Anglisht/Italisht TANI!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Gjuhe e re dere e re! deshironi te: - keni akses ne tregun boteror te informacionit - zgjeroni klientelen - rrisni 4 fish mundesite e punesimit - te mesoni nje kulture te re? kurs i personalizuar sipas rrethanave tuaja. mos harro: pa anglisht je shurdh. pa italisht je memec. inve...

500 Leke

Tirane
15 Euro Oferta Kurse Profesionale MËSONI ANGLISHT NË SKYPE

MËSONI ANGLISHT NË SKYPE

Vasil Shanto | Tirane

B MËsoni anglisht nË skype!...

15 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim