kurse profesionale shteterore ne tirane 

 Online 10 lexues | 2 njoftime ne pritje

300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE INTENSIVE TE GJUHES ANGLEZE!

KURSE INTENSIVE TE GJUHES ANGLEZE!

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Elite language center🐤 ofron kurse intensive te gjuhes angleze, italiane & gjermane! kurset zhvillohen ne grup(3-4 persona) ose kurse intensive individuale! peegatitje per mbrojtjen e gjuhes angleze: toefl ielts cambrige amr. lc etc mesim i rregullt, kushte komode, seanca te perqe...

300 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike

Kurse matematike

Don Bosko | Tirane

B Zhvilloj kurse private ne lenden e matematikes per klasat 9- vjeçare, shkollen e mesme, pergatitje per provimin e matures si edhe per universitetet ne lendet: analize matematike gjeometri algjeber metoda integruese te ekuacioneve diferenciale te zakonshme (mied) analize numerike probabilitet...

500 Leke

Tirane
8,900 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs Gjermanisht

Kurs Gjermanisht

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Njoftim😊in contact ofron kurse te gjuhes gjermane..te gjitha nivelet.. a1,1+a1,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej a2,1+a2,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a2. staf profesional..jo me teper se 4 persona ne grup ju mirepresim 😊 adresa: qyteti studenti rez...

8,900 Leke

Tirane
5,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse italisht+Call Center

Kurse italisht+Call Center

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Njoftim ofrojme kurse te gjuhes italiane..me nivele+punesim te garantuar pa interviste per kurset italisht fillestar+call center ..👍 pjesa teorike e marketingut zhvillohet ne kurs praktika ne call center😊 per nivelet italisht b1 punesim ne fushata shumee te mira ne call centerat bashkepunu...

5,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike individuale

Kurse matematike individuale

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Zhvilloj kurse matematike individuale per çdo grupmoshë. mësimi zhvillohet 60 minuta tek e tek me nxënësit dhe fokusohet në pikat e dobëta të tyre. ...

1,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike per te gjitha klasat dhe per cdo nivel.

Kurse matematike per te gjitha klasat dhe per cdo nivel.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofroj kurse matematike per klasat 6-12 (vecanerisht pergatitje per provimet e lirimit dhe matures). kurset ofrohen ne menyre individuale ne shtepine tuaj ose ne nje ambient tjeter te pershtatshem. aktualisht jam mesues ne nje shkolle te mesme ne tirane, me license dhe i kualifikuar. jam njohes i kur...

500 Leke

Tirane
4,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per gjuhen Italiane

Kurse per gjuhen Italiane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kurs intensiv per te mesuar gjuhen italiane te folur si dhe trajnim per te komunikuar ne gjuhen italiane ne ambientet e punes( si call center) seanca e pare do jete falas. kursi zgjat 3 muaj.3 here ne jave ,seanca zgjat 90 minuta dhe kushton 4000 leke / muaj te gjitha materialet qe do te...

4,000 Leke

Tirane
0 Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme Kurse Te Gjuhes Angleze

Ofrojme Kurse Te Gjuhes Angleze

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Doni te praktikoni gjuhen angleze?? ofroj kurse te gjuhes angleze per te gjitha moshat. 💥5 mije leke ora *nuk jemi qender kursi. kurset zhvillohen ne ambjente te qeta(lokale).vendi ku do zhvillohen kurset e zgjdedhim te dyja palet....

0

Tirane
200 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE INTENSIVE TE GJUHES ANGLEZE! ME LIRE SE KUDO! ME MIRE SE KUDO!

KURSE INTENSIVE TE GJUHES ANGLEZE! ME LIRE SE KUDO! ME MIRE SE KUDO!

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Elite center ofron kurse intensive te gjuhes angleze! italiane! gjermane! profesore te shkelqyer! kurse individuale ose ne grupe 3-4 persona! kurse per femije qe prej moshes 5 vjecare dhe per te rritur! kurset e gjuhes angleze te gjitha nivelet a1 a2 b1 b2 c1 si dhe pergatitje per mbrojtje ...

200 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzikore

Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzik

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.94 Km nga qendra)

B Studio 'capitol' ofron rregjistrime audio profesionale . ( cmimi i diskutueshem ) gjitheashtu ofrojme ambjente per prova muzikore . (500 lek ora)...

500 Leke

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse te gjuheve te huaja

Ofrojme kurse te gjuheve te huaja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Tout le monde, ofron kurse te gjuheve te huaja, anglisht, italisht, frengjisht, spanjisht, gjermanisht. ...

300 Leke

Tirane
700 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse individuale

Kurse individuale

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ofroj kurse individuale për lëndën e fizikës dhe matematikës...

700 Leke

Tirane
200 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse intensive te gjuhes italiane dhe angleze , lire dhe mire.

Kurse intensive te gjuhes italiane dhe angleze , lire dhe mire.

Qender | Shkoder

B Kurse te gjuhes italiane dhe angleze te te gjitha niveleve , a1-c2 perfitoni tani per vetem 200 leke oren ! nxitoni te kapni oferten...

200 Leke

Shkoder
200 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse matematike

Ofrojme kurse matematike

Qender | Shkoder

B Ofrojme kurse te gjuhes angleze dhe te gjuhes italiane te te gjithe niveleve. ofrojme edhe kurse matematike dhe gjuhe per feminet nga klass e pare deri ne klasen e nente kurse ne grup ose individuale sipas nevojave te individeve . pagesa duke filluar nga 200 leke/ora ...

200 Leke

Shkoder
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Intensive GJERMANISHT dhe ANGLISHT (IELTS)

Kurse Intensive GJERMANISHT dhe ANGLISHT (IELTS)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Qendra e kurseve ok-masterclass ju ofron kurse per te gjitha nivelet e gjuhes gjermane dhe angleze. gjithashtu ju ofrojme edhe pergatitje cilesore per provimet nderkombetare si ielts & toefl. ju ofrojme cilesi - standart, si dhe cmime mjaft konkurruese ! misioni yne - suksesi juaj! ju m...

500 Leke

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse basketbolli

Ofroj kurse basketbolli

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofroj kurse basketbolli me trainer profesioniste dhe te liçensuar per moshat nga 6 deri ne 14 vjec. ambienti eshte i sapo rikonstruktuar. prane shkollles "deshmoret e lirise"!!!! Çdo dite te hene 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 merkur 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 p...

2,500 Leke

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse anglisht, gjermanisht, italisht, frengjisht

Kurse anglisht, gjermanisht, italisht, frengjisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.53 Km nga qendra)

B Sia academy ofron kurse gjuhesh te huaja ne gjuhet anglisht, gjermanisht, frengjisht, italisht, etj. cmimet me te lira ne tirane. mundesi punesimi ne gjermani(pa komision) per studentet tane. tel 0673122333...

2,500 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURS PER GJUHEN GJERMANE

KURS PER GJUHEN GJERMANE

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.02 Km nga qendra)

B 🎉kane filluar regjistrimet e kursit te gjermanishtes,per cdo nivel. 🔶grupe te vogla! 🔶mësues me përvojë! ju mirëpresim🙂! 📞0693550006 www.kurse2ak.al...

10,000 Leke

Tirane
250 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per  Fashion Design,Produkt Design,Post Produksion,Grafik Design ,Autocad,Vitrinist dyqane

Kurse per Fashion Design,Produkt Design,Post Produksion,Grafik Design

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Qendra moda ne fokus ofron kurse profesionale ne fushen e fashion design,rrobaqepsi ,modelistike (prerje),kapeleri dhe aksesore design,grafik design,produkt design, brandim ,post produksion (montazh,film animation,adobe premier ,autocad,vitrinist (dizanjer per vitrina dyqanesh). koha e kurseve var...

250 Euro

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse Matematike !

Ofroj kurse Matematike !

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Ofroj kurse matematike nivel baze +avancuar klasa :6-12 pagesa 300l/ora punoj me tekste te niveleve te ndryshme .zoteroj metodike dhe aftesi shume te mira mesimdhenie duke iu pershtatur nivelit te cdo nxenesi . garantoj rezultate per cdo nxenes qe deshiron te permiresoje nivelin gjithashtu...

300 Leke

Tirane
50,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurse Profesionale per Berber/e

Ofroj Kurse Profesionale per Berber/e

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)

B Jemi te dedikuar te ofrojme sherbimin dhe kursin e formimit profesional si berber/e. kurse me orar te plote 3 dhe 6 mujore .. per me teper info na kontaktoni .. add. ish blloku , perball me duff bar . instagram (@thescumbagstudio )...

50,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE PER FORMIM PROFESIONAL PARUKERI ESTETIKE

KURSE PER FORMIM PROFESIONAL PARUKERI ESTETIKE

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Okazion!!!!!!!! ofrojme kurse professional parukeri intensiv 4-6-9 mujor thonjte kurs intensiv berber 1 muaj intensiv makeup 1 muaj kurs intensiv regjistrohu tani! vende te limituara! super super oferte! me lire se kudo tjeter! ...

2,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURS PER MATEMATIKE

KURS PER MATEMATIKE

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.02 Km nga qendra)

B Ofrojmë kurse matematike për të gjithë : 🔶nxënsit e klasave 5-12. 🔶përgatitje për provimin e lirimit. 🔶përgatitje për provimin e matures shtetërore. 🔶 përgatitje për studentë e çdo fakulteti (fshn,upt,feut,ubt etj) nxitoni të rregjistroheni ! ju mirepresim 🙂! ...

1,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse anglisht, gjermanisht, italisht, frengjisht

Kurse anglisht, gjermanisht, italisht, frengjisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.53 Km nga qendra)

B Sia academy ofron kurse per gjuhet anglisht, gjermanisht, italisht, frengjisht, matematike etj. kushte komode, pagesa te uleta dhe mesimedhenie cilesore me staf te specializuar. adresa rruga haki stermilli, kombinat, tirane, perballe shkolles 9vjecare shyqyri peza...

2,500 Leke

Tirane
15,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURS PER AUTOCAD

KURS PER AUTOCAD

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.02 Km nga qendra)

B 🎉regjistrimet e kursit te autocadit ne qendren tone kane filluar. 🔶ne kursin tone do te zhvillohet praktike e mirefillte ,qe ju pergatit per tregun e punes😊. nxitoni te regjistroheni per te perfituar oferta! ju mirepresim 🙂! 📞0693550006 www.kurse2ak.al...

15,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim