kurse trajnime java  494 njoftime

 Online 5 lexues | 0 njoftime ne pritje

60,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Profesionale per Agjente Turizmi ne Agjenci Turistike

Kurse Profesionale per Agjente Turizmi ne Agjenci Turistike

Tjeter zone | Tirane (0.89 Km nga qendra)

B ???? #trajnim profesional per agjent turizmi i vetmi i licensuar me #certifikate ? qe njihet nga: ministria e financave dhe ekonomise drejtoria e politikave te punesimit dhe aftesimit profesional travel-agent-training-center-albania qendra e trajnimit te agjenteve te udhetimit trajnim profes...

60,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse basketbolli

Ofroj kurse basketbolli

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofroj kurse basketbolli me trainer profesioniste dhe te liçensuar per moshat nga 6 deri ne 14 vjec. ambienti eshte i sapo rikonstruktuar. prane shkollles "deshmoret e lirise"!!!! Çdo dite te hene 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 merkur 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 p...

2,500 Leke

Tirane
120 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale ADOBE ILLUSTRATOR PROFESSIONAL

ADOBE ILLUSTRATOR PROFESSIONAL

Tjeter zone | Tirane

B Trajnimi profesional i paketes grafike eshte nje permbledhje e tri programeve kryesore qe nevojiten per te punuar ne nje studio grafike; photoshop, ilustrator, indesig. ku kurs ne total permban 45 seanca, ku pjesen me te madhe te seancave e ze photoshop-i, i cili eshte baza. trajtimi i ketij kursi n...

120 Euro

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE MATEMATIKE

KURSE MATEMATIKE

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ofroj kurse matematike 500 lek / ora kurset ofrohen per te gjitha klasat 1-12 ....

500 Leke

Tirane
0 Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike

Kurse matematike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra)

B Pershendetje, jam studente ne master dhe aktualisht jap kurse matematike per femijet deri ne klase te 9. kushdo qe eshte i interesuar te me kontaktoj ne numrin e telefonit. ...

0

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse CISCO, IT, Programim, Specialist Celularesh, Teknik Kompjuterash

Kurse CISCO, IT, Programim, Specialist Celularesh, Teknik Kompjuterash

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.65 Km nga qendra)

B Qendra e teknologjise link ofron trajnime profesionale ne: - c - java - web development (html, css, javascript, ajax & angular) - php - asp.net - ios dhe android development - python - linux - administrator rrjeti - ccna - specialist celularesh - teknik kompjuterash ne ofrojme...

20,000 Leke

Tirane
100 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse te gjuhes gjermna A1 & A2

Kurse te gjuhes gjermna A1 & A2

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.23 Km nga qendra)

B “new skills center” vazhdon regjistrimet per kurset e gjuhes gjermane ne nivelet a1 & a2. kurse ne grupe te vogla (6persona) metoda bashkekohore ambient komod klasa interaktive pedagog me eksperience nderkombetare perkushtimi do te jete ne pese aspektet kryesore: ...

100 Leke

Tirane
4,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE GJERMANISHTE

KURSE GJERMANISHTE

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.02 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse te gjuhes gjermane per te gjitha moshat. mesimi zhvillohet ne grupe te vogla (3-4 vete) dhe staf i pergatiur. cel 068 32 84 214...

4,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Anglisht & Gjermanisht

Kurse Anglisht & Gjermanisht

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B ➡️deshironi te mesoni nje gjuhe te huaj dhe ta praktikoni ate si nje profesionist i vertete ? ✔ 🔛 ju njoftojme se kane filluar rregjistrimet per kurset e gjuhes gjermane 🇧🇪 & angleze 🇬🇧! per te gjitha moshat - per te gjitha nivelet! ...

500 Leke

Tirane
2,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale OFROJ KURSE PRIVATE

OFROJ KURSE PRIVATE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Ofroj kurse private ne 3 gjuhe te huaja. anglisht ,frengjisht,greqisht te interesuarit te me kontaktojne 0692287794...

2,000 Leke

Tirane
8,900 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs Gjermanisht

Kurs Gjermanisht

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Njoftim😊 ofroj kurse te gjuhes gjermane..te gjitha nivelet.. a1,1+a1,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a1. a2,1+a2,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a2. staf profesional..jo me teper se 4 persona ne grup ju mirepresim 😊 tel :0699605048 zona ...

8,900 Leke

Tirane
6,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Italisht Call Center🇦🇪😊

Kurse Italisht Call Center🇦🇪😊

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Njoftim ofrohen kurse te gjuhes italiane me mundesi punesimi super te garantuar😊..ne call centerat bashkepunuese... pa interviste futeni direkt ne praktike a1 ose a2 vetem 60 mije total kursi perfshin..nje nivel..tekste komunikimi.. telemarketing.. jo me teper se 6 persona ne grupe zona as...

6,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs matematike dhe anglishteje per femije

Kurs matematike dhe anglishteje per femije

Zone Periferike | Vlore

B Ju ofrojme femijeve kurse matematike dhe anglishteje me nje cmim prej 500 lekesh ne muaj per 3 ore mesim java . mesuesja eshte e re ne kete profesion por e afte per te kryer punen e saj . per shkak te moshes se mesueses femijet qe kerkojne te regjistrohen duhet te jene te moshave 5 - 12 vjec . mes...

500 Leke

Vlore
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike

Kurse matematike

Don Bosko | Tirane (2.59 Km nga qendra)

B Ofroj kurse matematike per arsimin 9 vjecar dhe te mesem. kurse individuale ose ne grupe....

300 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs profesional Photoshop, Autocad, Rhino 3d, vRay

Kurs profesional Photoshop, Autocad, Rhino 3d, vRay

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Kurse profesional photoshop, autocad, rhino 3d, vray render, te te gjitha niveleve: -fillestar -mesatar -profesional orare fleksibel, dhe program sipas kerkesave personale. orare ne grup ose individuale. 0672012292 ...

150 Euro

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs privat/ Individual i gjuhes Gjermane!

Kurs privat/ Individual i gjuhes Gjermane!

Qender | Durres

B Ofroj kurse private (individuale ode ne grupe te vogla) te te gjitha niveleve ne gjuhen gjermane. kualifikimi i garantuar per shkak te qendrimit dhe shkollimit b.sc. dhe m.sc. ne gjermani. vendndodhja: prane pallatit te sportit, bulevardi dyrrah durres kosto: 1000 leke te reja/ora niveli: a1-c2...

1,000 Leke

Durres
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme Kurse te gjuhes Angleze !

Ofrojme Kurse te gjuhes Angleze !

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse te gjuhes angleze , private ose ne grup (grupi ka 3-4 persona) . kursi ofrohet sipas kerkesave tuaja per arritjen e nivelit te gjuhes aty ku ju deshironi , intensive ose ne kohezgjatje normale . kryesisht kursi ofrohet per grupmoshat deri ne 16 vjec. te interesuarit te kontakto...

500 Leke

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale kurse private ne gjuhen angleze

kurse private ne gjuhen angleze

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Ofroj kurse private ne gjuhen angleze nivelet nga a1 ne b1.kurset zhvillohen individualisht me liber te perzgjedhur nga nje bashkpunim mes meje dhe nxenesit. pagesa varion nga 300 leke te reja per nivelet a1-a2 dhe 400 leke te reja per nivelin b1 per me teper informacion mund te telefonnoni ne nr....

300 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Tirane,  Kurse Matematike ne DON BOSKO(tema diplome,kurse per provimin e shtetit)

Tirane, Kurse Matematike ne DON BOSKO(tema diplome,kurse per provimin

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Jam mesuese matematike me eksperience, ofroj kurse per arsimin baze te mesem dhe te larte. me tekste ne shqip ose botime te huaja,si amglisht, italisht... 1000leke seanca adresa : rruga 'don bosko' , ne vizion plus. tel 0698564260 ...

1,000 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE PIANO

KURSE PIANO

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kurse per piano dhe teori muzike mesime individuale me metoda profesionale per te gjithe femijet qe deshirojne te zhvillojne kurset prane ambjenteve te tyre, mesuesja eshte ne dispozicion vetem pasditeve nga ora 18-30 deri ne 21.00 telefononi ne 0693054972...

150 Euro

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Profesionale

Kurse Profesionale

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B -krijojme web site -krijojme web app (php , java ,html ,css ,angular,javascript , sql database ) -bejme detyra kursi (php , java ,html ,css ,angular , sql database , wordpress,moodle ) -zhvillojme kurse private (php , java ,html ,css ,angular, app builder , database development )...

5,000 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per agjensi turistike

Kurse per agjensi turistike

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Okazion ! ofrojm kurse per agjensi turistike per sistemin e rezervimit te biletave. do te pajiseni me diplomen perkatese. kursi zhvillohet ne ambjenete e zyrave tona duke assistuar ne prerjen e biletave te avionit. një profesion i ri...mundësi më shumë për punësim. oferta përmban: t...

150 Euro

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse Financa 5, Kontabiliteti, Anglisht,Deklarime binznesi me/pa tvsh.

Ofrojme kurse Financa 5, Kontabiliteti, Anglisht,Deklarime binznesi me

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)

B Ofroj sherbime financiare si: ndjekje te procedures hapje/mbyllje biznesi deklarime libra blerje-shitje. deklarime listpagese. perpilime kontratash (punonjesish, shitje, klering etj) konsulence financiare. ofrojm sherbime si: kurse kontabiliteti kurse financa 5 kurs anglisht per nivel...

1,000 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale KURS AMADEUS

KURS AMADEUS

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.91 Km nga qendra)

B Pershendetje ju informojm qe nga kerkesat e shumta per kurs amadeus tarifa edhe per muajin janar-shkurt do vazhtoje te jet me ofert 150 euro duke u pajisur ne fund edhe me diplomen e amadeusit dhe mundesi punesimi pas perfundimit te kursit. vendet e limituara! nr kontakti: +355695880087 / ...

150 Euro

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse

Ofroj kurse

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Ofroj kurse per lenden e solfezhit dhe te harmonis (muzike) violine dhe piano...

1,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas