modele flokesh te ndryshme  457 njoftime

 Online 5 lexues | 0 njoftime ne pritje

14,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale MESO GJUHEN GJERMANE PO AQ MIRE SA DHE GJUHEN SHQIPE !

MESO GJUHEN GJERMANE PO AQ MIRE SA DHE GJUHEN SHQIPE ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra) Dominusoft Trainings

B 27 mars -grupet e reja metoda schritte, neu (international) niveli a1 & a2 ; ...

14,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Hidraulik

Hidraulik

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Hidraulik 390 ore 5 muaj kurs 4000 leke ...

4,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike

Kurse matematike

Don Bosko | Tirane (2.59 Km nga qendra)

B Ofroj kurse matematike per arsimin 9 vjecar dhe te mesem. kurse individuale ose ne grupe. realizojme detyra kursesh....

500 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale KURS AMADEUS

KURS AMADEUS

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.91 Km nga qendra)

B Pershendetje ju informojm qe nga kerkesat e shumta per kurs amadeus tarifa edhe per muajin janar-shkurt do vazhtoje te jet me ofert 150 euro duke u pajisur ne fund edhe me diplomen e amadeusit dhe mundesi punesimi pas perfundimit te kursit. vendet e limituara! nr kontakti: +355695880087 / ...

150 Euro

Tirane
100 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse muzike dhe pikture

Kurse muzike dhe pikture

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Zhvilloni talentin dhe beni realitet endrren tuaj ne melody academy 🎵 ne muziken klasike dhe ate moderne... ofrojme kurse per femije dhe te rritur ne : kitare kendim(vokal) pikture kurset zhvillohen individualisht ose ne grup. na kontaktoni ne nr e tel : 0693771680 ...

100 Leke

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse basketbolli

Ofroj kurse basketbolli

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofroj kurse basketbolli me trainer profesioniste dhe te liçensuar per moshat nga 6 deri ne 14 vjec. ambienti eshte i sapo rikonstruktuar. prane shkollles "deshmoret e lirise"!!!! Çdo dite te hene 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 merkur 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 p...

2,500 Leke

Tirane
6,600 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Italisht Call Center🇦🇪😊

Kurse Italisht Call Center🇦🇪😊

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Njoftim ofrohen kurse te gjuhes italiane me mundesi punesimi super te garantuar😊..ne call centerat bashkepunuese... pa interviste futeni direkt ne praktike a1 ose a2 vetem 66 mije total kursi perfshin..nje nivel..tekste komunikimi.. telemarketing..ose 30 mije ne muaj jo me teper se 6 person...

6,600 Leke

Tirane
8,900 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs Gjermanisht

Kurs Gjermanisht

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Njoftim😊 ofroj kurse te gjuhes gjermane..te gjitha nivelet.. a1,1+a1,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a1. a2,1+a2,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a2. staf profesional..jo me teper se 4 persona ne grup ju mirepresim 😊 tel :0699605048 zona ...

8,900 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale  Ofroj KURS ANGLISHT për të gjitha MOSHAT e nivelet. Pergatitje per APTIS/IELTS, TOEFL, IELTS. Përga

Ofroj KURS ANGLISHT për të gjitha MOSHAT e nivelet. Pergatitje per

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Ofroj kurse anglisht, per te gjitha moshat, e nivelet. pergatis maturant b2, aptis, toeic, toefl, ielts. sukses i garantuar nga petagoge me eksperience! per cdo pergatitje, paketë me oferta...vendosni ju, suksesi ne doren tuaj! zysha e anglishtes petagoge e kualifikuar me eksperience nderkomb...

1,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse CISCO, IT, Programim, Specialist Celularesh, Teknik Kompjuterash

Kurse CISCO, IT, Programim, Specialist Celularesh, Teknik Kompjuterash

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.65 Km nga qendra)

B Qendra e teknologjise link ofron trajnime profesionale ne: - c - java - web development (html, css, javascript, ajax & angular) - php - asp.net - ios dhe android development - python - linux - administrator rrjeti - ccna - specialist celularesh - teknik kompjuterash ne ofrojme...

20,000 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per agjensi turistike

Kurse per agjensi turistike

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Okazion ! ofrojm kurse per agjensi turistike per sistemin e rezervimit te biletave. do te pajiseni me diplomen perkatese. kursi zhvillohet ne ambjenete e zyrave tona duke assistuar ne prerjen e biletave te avionit. një profesion i ri...mundësi më shumë për punësim. oferta përmban: t...

150 Euro

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs profesional Photoshop, Autocad, Rhino 3d, vRay

Kurs profesional Photoshop, Autocad, Rhino 3d, vRay

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Kurse profesional photoshop, autocad, rhino 3d, vray render, te te gjitha niveleve: -fillestar -mesatar -profesional orare fleksibel, dhe program sipas kerkesave personale. orare ne grup ose individuale. 0672012292 ...

150 Euro

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs individual graphic design, adobe photoshop & illustrator

Kurs individual graphic design, adobe photoshop & illustrator

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Kurs individual graphic design, adobe photoshop & illustrator krijim portofoli punesh sipas kerkeses se studentit ...

20,000 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale  ADOBE AFTER EFFECTS

ADOBE AFTER EFFECTS

Tjeter zone | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Kohëzgjatja 20 seanca trajnimi profesional i paketës grafike është një përmbledhje e tri programeve kryesore që nevojiten për të punuar në një studio grafike; photoshop, ilustrator, indesig. ku kurs në total përmban 45 seanca, ku pjesën më të madhe të seancave e zë photoshop-i, ...

150 Euro

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale ofroj kurse spanjisht ne te gjithe nivelet

ofroj kurse spanjisht ne te gjithe nivelet

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)

B Pershendetje. kam jetuar gjashte vjet ne spanje, flas dhe shkruaj shume mire gjuhen spanjolle. ofroj kurse per mbasdite nga ores 18.30 ose ne fund jave...

1,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike

Kurse matematike

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Ofroj kurse ne lenden matematik-fizik per arsimin 9-vjecar dhe gjimnazin....

500 Leke

Tirane
3,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale INSTALIME ELEKTRIKE

INSTALIME ELEKTRIKE

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kohezgjatja 360 ore. kursi permban 3 nive nga 120 ore. tarifa 3000 leke niveli. mesohet: kryerja e instalimeve elektrike ne godina banimi dhe ndermarrje industriale....

3,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale mesues piano , kitare dhe violine  dhe teorie muzike

mesues piano , kitare dhe violine dhe teorie muzike

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Jam nje person qe dua artin dhe human dhe me besimin e krishtere ...

40,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Trajnimi per AGJENT TURIZMI

Trajnimi per AGJENT TURIZMI

Tjeter zone | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Travel-agent-training-center-albania qendra e trajnimit te agjenteve te udhetimit https://tatc.al/ travel agent training center albania​ ofron trajnime profesionale ne 2 dege : 1-agjent turizmi dhe trajnimi per #agjent #turizmi permban te gjitha modulet si me poshte : -menaxhimi i...

60,000 Leke

Tirane
250 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale  PAKETA (ADOBE PHOTOSHOP, ADOBE ILLUSTRATOR, ADOBE INDESIGN)

PAKETA (ADOBE PHOTOSHOP, ADOBE ILLUSTRATOR, ADOBE INDESIGN)

Tjeter zone | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Trajnimi profesional i paketës grafike është një përmbledhje e tri programeve kryesore që nevojiten për të punuar në një studio grafike; photoshop, ilustrator, indesig. ku kurs në total përmban 45 seanca, ku pjesën më të madhe të seancave e zë photoshop-i, i cili është baza. trajt...

250 Euro

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Pikture Vizatimi per te rritur, fillestare dhe te perparuar

Kurse Pikture Vizatimi per te rritur, fillestare dhe te perparuar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Kurse pikture dhe vizatimi pikture: mesoni teorine e ngjyres, perdorimin e penelave, teknikat e velatures dhe pastoze, kompozimin dhe shperndarjen grafike te siperfaqeve. pikture nga natyra (model, peisazh dhe natyre e qete) vizatim: mesoni drite-hije, tonalitet, teksture, perdorimi i linjes ...

5,000 Leke

Tirane
120 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale ADOBE ILLUSTRATOR PROFESSIONAL

ADOBE ILLUSTRATOR PROFESSIONAL

Tjeter zone | Tirane

B Trajnimi profesional i paketes grafike eshte nje permbledhje e tri programeve kryesore qe nevojiten per te punuar ne nje studio grafike; photoshop, ilustrator, indesig. ku kurs ne total permban 45 seanca, ku pjesen me te madhe te seancave e ze photoshop-i, i cili eshte baza. trajtimi i ketij kursi n...

120 Euro

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale MEKANIK AUTOMJETESH

MEKANIK AUTOMJETESH

Tjeter zone | Tirane (5.74 Km nga qendra)

B Mekanik automjetesh kursi zhvillohet brenda ambjenteve te drfpp nr.1 dhe disa praktika mesimore prane ambjenteve te serviseve private. zhvillohet 4 ore 45 min ne dite per 5 dite pune te javes, 30% eshte teori dhe 70% praktike. ne total kursi ka kohezgjatje 450 ore ose 112 dite mesimore. ...

5,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Profesionale per Agjente Turizmi ne Agjenci Turistike

Kurse Profesionale per Agjente Turizmi ne Agjenci Turistike

Tjeter zone | Tirane (0.89 Km nga qendra)

B ???? #trajnim profesional per agjent turizmi i vetmi i licensuar me #certifikate ? qe njihet nga: ministria e financave dhe ekonomise drejtoria e politikave te punesimit dhe aftesimit profesional travel-agent-training-center-albania qendra e trajnimit te agjenteve te udhetimit trajnim profes...

60,000 Leke

Tirane
15 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Mësoni anglisht pa dalë nga shtëpia!

Mësoni anglisht pa dalë nga shtëpia!

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)

B Mësoni anglisht pa dalë nga shtëpia! ofrohen kurse të gjuhës angleze në skype! ielts, aptis, toefl, toeic, gese anglishte mjekësore, biznesi, banke, ligjore etj. email: englishonlinealbania@gmail.com tel: 068 43 78 073 100 minuta = 15 euro ...

15 Euro

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE MATEMATIKE

KURSE MATEMATIKE

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ofroj kurse matematike 500 lek / ora kurset ofrohen per te gjitha klasat 1-12 ....

500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas