Kurse Italisht Call Center🇦🇪😊 Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 24/05/2019 13:17

59 Leke

  • Kurse Italisht Call Center🇦🇪😊


Pagesa 59 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania
Lexime 1211

Njoftim
Ofrohen kurse te Gjuhes Italiane me mundesi Punesimi Super te Garantuar😊..ne Call Centerat Bashkepunuese...
PA INTERVISTE futeni direkt ne praktike
A1 ose A2 vetem 59 mije total Niveli
Perfshin..Nje Nivel.. Tekste Komunikimi.. Telemarketing
Ose 30 mije nese interesoheni vetem per Telemarketing dhe per punesimin..vetem dy jave intensiv
Trainime cdo fund jave me petagog Italian..vetem diskutime ne italisht per te praktikuar Gjuhen
Jo me teper se 6 persona ne grupe
Zona Astirit ..Unaza E Re Afer Karburant Kastratit
Tel: Whots app😊
Nxitoni te Regjistroheni