kurse private ne gjuhen angleze Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 18/01/2020 00:25

300 Leke


Pagesa 300 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 910

Ofroj kurse private ne gjuhen angleze nivelet nga A1 ne B1.Kurset zhvillohen individualisht me liber te perzgjedhur nga nje bashkpunim mes meje dhe nxenesit. Pagesa varion nga 300 leke te reja per nivelet A1-A2 dhe 400 leke te reja per nivelin B1
Per me teper informacion mund te telefonnoni ne nr.