Kurse matematike Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 09/05/2019 00:56


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania
Lexime 252

Pershendetje, jam studente ne master dhe aktualisht jap kurse matematike per femijet deri ne klase te 9. Kushdo qe eshte i interesuar te me kontaktoj ne numrin e telefonit.