kurse private Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 11/09/2019 10:19

300 Leke


Pagesa 300 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Laprake, Tirana, Albania
Lexime 249

Ofrojme kurse private matematike,fizike,kimie nga klasa e 6 deri ne klase te 12. Seanca me 1 ore e gjysem kushton 300 leke. Qellimi yne eshte t'ju mesojm ju qe te ngeleni te kenaqur me ecurin tuaj dhe t'ju sqarojm cdo paqartesi. Te interesuarit mund te kontaktojne ne kete nr