KURSE MATEMATIKE Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 13/11/2019 19:46

500 Leke

  • KURSE MATEMATIKE


Pagesa 500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
Lexime 1100

Ofroj kurse Matematike per te gjitha klasat 1 - 12.

Kam eksperience ne mesimdhenie si mesues ne lendet l: matematike-fizike, ne shkolle shteterore.
Prej disa kohesh vazhdoj te zhvilloj kurse normale dhe intesive me nxenes dhe studente te klasave te ndryshme.

Ofroj konsultime dhe pergatitje per provimet e Lirimit dhe ato te Matures.

Nese deshironi nje te ardhme te NDRITUR neser, atehere filloni te investoni sot.