Kurse Muzike Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 24/01/2020 09:14

3,500 Leke


Pagesa 3,500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania
Lexime 550

Behu pjese e artit nepermjet nesh!

Qendra Artistike Pentagram ofron kurse,
per c'do moshe dhe nivel.

1. Kurse Kanto ( Kenge)
2. Violine
3. Piano
4. Kitare
5. Flaut
6. Solfezh ( Teoria e muzikes )
7. Balet dhe Kercim modern
8. Kor (Kendim ne grup)
9. Orkester
10. Pikture
11. Aktrim

Pedagoge te kualifikuar, te cilet nderthurin mjeshterisht mesimin dhe argetimin.
Qendra Pentagram i jep mundesine nxeneseve te saj te performojne ne skena
apo evente te ndryshme artistike.

Per me shume informacion na ndiqni ne profilet tona
Web www.pentagram.al
Instagram @qendra_pentagram
Facebook Qendra e kurseve te muzikes 'Pentagram'
Ju mirepresim!