Kurse Amadesus Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 08/11/2019 13:23

150 Euro


Pagesa 150 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
Lexime 216

KURS - AGJENTE UDHETIMI DHE TURIZMI
System AMADEUS.

Sistemi i rezervimit Amadeus.Eshte trajnim qe te njeh me kodet e aeroporteve dhe kompanive ajrore . Cmimet e biletave ne vajtje apo dhe kthyse. Rezervimin e Biletave te Avionit. pergatitja e nje pakete Turistike..Cdo gje qe ka te beje me Agjensine e udhetimit .
Kursi zhvillohet ne zyre me kompjuter dhe sistem Amadeus.Kursi zgjat 2 jave , zhvillohet 6 here ne jave 2 ore ne dite
Zhvillohet individual
Mundesi punesimi ne zyren tone nese plotesoni kriteret
Cmimi 150 Euro!