Kurse per lendet mjekesore Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 16/10/2019 19:41

800 Leke


Pagesa 800 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Jorgucat, Albania
Lexime 84

Ofroj kurse per lendet mjekesore te FSHMT dhe te Shendetit Publik ..... studentet do ndihen te kenaqur me mesimdhenien..per cdo paqartesi qe ato kane do I shpjegojme te gjitha .